Mauritz Ab

Vztahuje se k

H&M v červnu zvýšil prodeje o 7%

17.července » Web4Trader
Švédský prodejce oblečení Hennes & Mauritz AB oznámil, že v červnu jeho prodeje v lokálních měnách meziročně vzrostly o 7%.

Dražší list papíru. Nová značka H&M má posílit evropské prodeje

30.března » Patria Online
Snaha posílit prodeje v Evropě přiměla oděvní řetězec Hennes & Mauritz AB přidat další značku. ARKET, jak se bude nový koncept obchodů s oděvy a zbožím pro domácnost jmenovat, bude pro firmu první takovou novinkou po třech letech, říká společnost,...

H&M hlásí pokles zisku

30.března » Web4Trader
Švédská oděvní společnost Hennes & Mauritz AB (HM-B.SK) uvedla, že její čistý zisk za první čtvrtletí obchodního roku klesl meziročně o 3 % na 2,46 miliard švédských korun (277,1 mil. USD), zejména v důsledku pomalejšího růstu tržeb a vyššího sniž...

H&M v Q1 zvýšil prodeje o 8 %

15.března » Web4Trader
Švédský maloobchodní textilní řetězec Hennes & Mauritz AB (HM-B.SK) ve středu oznámil, že tržby v lokálních měnách v únoru vzrostly o 3 %, v porovnání s nárůstem o 10 % v únoru 2016 (únor 2017 však měl o 1 den pracovní den méně).

Tržby AmerisourceBergen za 1FQ vzrostly meziročně o 4 %

31.ledna » Web4Trader
Americký distributor léčiv AmerisourceBergen vykázal za 1. fiskální čtvrtletí zisk na akcii ve výši 1,36 USD (+0,13 USD oproti očekávání).

Tržby i zisk Danaher Corporation překonaly očekávání analytiků

31.ledna » Web4Trader
Společnost Danaher Corporation oznámila za 4Q tržby ve výši 4,58 mld. USD a zisk na akcii ve výši 1,05 USD.

Zisk H&M za 4. čtvrtletí překonal očekávání

31.ledna » Web4Trader
Švédský módní řetězec Hennes & Mauritz AB zveřejnil výsledky za poslední fiskální čtvrtletí loňského roku. Čistý zisk vzrostl meziročně o 7 % na 5,91 mld. SEK (oproti očekávaným 5,42 mld. SEK).

Stockholm se chce po Brexitu stát globálním business hubem. Co dělají Češi?

18.dubna » Web4Trader
Švédské firmy se připravují na možný odchod Velké Británie z EU po referendu, které se bude konat v červnu. Švádové doufají, že by možný Brexit, jak se odchodu Británie začalo přezdívat, přilákal do Stockholmu více globálních společností a ze švéd...

Tato informační stránka o Mauritz Ab zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Mauritz Ab" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes