Daniel Abazid

Vztahuje se k

Smrčkův dům zve na nové expozice

11.července » Soběslav
Po dlouhodobé rekonstrukci byl 23. června v rámci muzejní noci otevřen Smrčkův dům. Události se zúčastnil náměstek ministra kultury Vlastislav Ouroda, ředitel Husitského muzea Jakub Smrčka a podívat se přijel i senátor Jaroslav Větrovský.

Infocentrum nyní najdete naproti zastávce U Husa

11.června » Soběslav
Na sezonu se infocentrum opět přestěhovalo na adresu náměstí Republiky 148, kde zůstane až do termínu konání soběslavských slavností. Otevřené je denně od 9 do 18 h.

Aeroklub Soběslav oslavil 70. výročí svého založení

11.června » Soběslav
Při příležitosti Dne dětí na letišti, které bylo nabité akcí i zábavou, oslavil soběslavský aeroklub 70. výročí svého založení. Zatím co Den dětí odstartoval již v 10 h, bývalí členové aeroklubu se začali na letiště sjíždět od poledne.

Rožmberský dům do 30. 7. vystavuje obrazy významného umělce Jiřího Stejskala

9.června » Soběslav
Dne 2. června za slunného počasí uvedl Daniel Abazid v příjemném prostředí na nádvoří Rožmberského domu vernisáž výstavy významného soběslavského umělce Jiřího Stejskala. Události se zúčastnila také část umělcovy rodiny, včetně manželky Jaroslavy ...

Zítra Barevný čtvrtek: Řecké pláže, hory a vesničky

30.března » TÁBOR dnes
TÁBOR – ¨Zítra, ve čtvrtek 31. března, se opět vydáme do vzdálených krajů. Na pořadu v Divadle Oskara Nedbala je od 19 hodin další Barevný čtvrtek. Tentokrát na téma Karpathos, Saria a Kasos. Vstupné 30 Kč. Ostrovy hor, kaplí a lidových tradic. Ve...

Tato informační stránka o Daniel Abazid zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Daniel Abazid" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes