Ammar Abdullah

Vztahuje se k

Vláda nemá informace o tom, že v objektech ozbrojenců byly chemické prostředky - Asad

Vláda Sýrie nemá informace o tom, že v objektech ozbrojenců v Chán Šajchúnu byly chemické prostředky - Asad v rozhovoru pro Sputnik.

Novinář WP: Kdybychom dávali jen fakta, svět by se nedozvěděl o rozsahu putinských útoků

Kanál CBC vzal interview u novináře The Washington Post Grega Millera, který se účastnil vytváření nedávného materiálu o názoru CIA na otázku zasahování Ruska do prezidentských voleb v USA.

Autobusy připravené odvézt šíity v Sýrii byly vypáleny

18.prosince » Novinky.cz
Autobusy, jež směřovaly do šíitských obcí Fúa a Kafrája v syrské provincii Idlib, odkud měly evakuovat zraněné a nemocné, se se dostaly do palby. Některé shořely. Přesto byla v neděli obnovena evakuace lidí z obklíčené části Aleppa, uvedla syrská ...

Týden v obrazech: Dýňový Trump a podzimní pyramidy

5.listopadu » ČT24
Galerie: Zvětšit obrázek Zmenšit obrázek Zvětšit obrázek na celou obrazovku Dalších 22 fotek Galerie Letecký pohled na jezero v krajinářském parku Muskau u města Bad Muskau blízko německo-polské hranice. Anglický park byl založen hrabětem Hermanne...

V syrském Aleppu začalo krátké příměří

4.listopadu » Novinky.cz
Ruské a syrské vládní síly v pátek přerušily operaci v Aleppu, uvedla BBC. Desetihodinové příměří platné od devíti ráno (7:00 SEČ) má umožnit obyvatelům i vzbouřencům odejít z města před finální ofenzívou.

Aleppem zmítají tvrdé boje, mají desítky obětí

31.října » Novinky.cz
O syrské Aleppo od pátku tvrdě bojují vládní síly se vzbouřenci, kteří se snaží prolomit obklíčení. Za poslední tři dny si střety vyžádaly životy nejméně 84 civilistů, prohlásil podle syrské agentury SANA generální štáb. Útoky připsal radikálům z ...

V OSN nevidí možnost, jak zlepšit situaci v Aleppu

V OSN nevidí možnost, jak zlepšit humanitární situaci v Aleppu, prohlásil to na úterním brífinku oficiální představitel generálního tajemníka organizace Stéphane Dujarric.

Syrská armáda útočí na Aleppo ze čtyř stran

27.září » Novinky.cz
Syrská armáda útočí na Aleppo ze čtyř směrů, uvedla agentura Reuters s odvoláním na opozici. V úterý probíhají tvrdé boje zejména v jihozápadní části Aleppa, kde se vládní síly snaží rozšířit koridor k vládním čtvrtím na západě města. Podle agentu...

Syrská armáda útočí na obytnou čtvrť na jihozápadě Aleppa

27.září » Novinky.cz
Syrská armáda v úterý bojuje v jihozápadní části Aleppa ve snaze rozšířit koridor k vládním čtvrtím na západě města, které ovládá. Podle agentury Reuters se bojuje o část města, kde stojí sídliště s 1070 byty.

USA nezveřejní informaci o leteckém útoku na konvoj v Sýrii

USA disponují údaji, které potvrzují, že humanitární konvoj OSN v Sýrii byl vystaven leteckému útoku, prohlásil novinářům vysoce postavený představitel Bílého domu.

Rusko zveřejnilo záběry monitoringu ostřelovaného humanitárního konvoje v Sýrii

Rusko uveřejnilo záběry videomonitoringu ostřelovaného v Sýrii humanitárního konvoje, jsou na nich zachyceni ozbrojenci v malém nákladním autě s velkorážním minometem, sdělil v úterý mluvčí ruského ministerstva obrany generálmajor Igor Konašenkov.

Rusko: Humanitární konvoj nezničila naše letadla, ale požár za podivných okolností

20.září » Novinky.cz
Rusko popřelo, že by jeho letadla nebo stroje syrské armády zaútočily na kolonu nákladních automobilů s pomocí OSN jihozápadně od Aleppa. Podle mluvčího ruského ministerstva obrany Igora Konašenka videa aktivistů jasně prokazují, že konvoj nebyl n...
Baššár al-Asad - Prezident Sýrskej arabskej republiky
Kerry John - Ministr zahraničí USA
Sergej Lavrov - Ruský diplomat a politik
Vladimir Putin - Prezident Ruské federace
Donald Trump - Americký obchodní magnát

Tato informační stránka o Ammar Abdullah zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ammar Abdullah" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes