Ammar Abdullah

Related to

V OSN nevidí možnost, jak zlepšit situaci v Aleppu

V OSN nevidí možnost, jak zlepšit humanitární situaci v Aleppu, prohlásil to na úterním brífinku oficiální představitel generálního tajemníka organizace Stéphane Dujarric.

Syrská armáda útočí na Aleppo ze čtyř stran

27.September » Novinky.cz
Syrská armáda útočí na Aleppo ze čtyř směrů, uvedla agentura Reuters s odvoláním na opozici. V úterý probíhají tvrdé boje zejména v jihozápadní části Aleppa, kde se vládní síly snaží rozšířit koridor k vládním čtvrtím na západě města. Podle agentu...

Syrská armáda útočí na obytnou čtvrť na jihozápadě Aleppa

27.September » Novinky.cz
Syrská armáda v úterý bojuje v jihozápadní části Aleppa ve snaze rozšířit koridor k vládním čtvrtím na západě města, které ovládá. Podle agentury Reuters se bojuje o část města, kde stojí sídliště s 1070 byty.

USA nezveřejní informaci o leteckém útoku na konvoj v Sýrii

USA disponují údaji, které potvrzují, že humanitární konvoj OSN v Sýrii byl vystaven leteckému útoku, prohlásil novinářům vysoce postavený představitel Bílého domu.

Rusko zveřejnilo záběry monitoringu ostřelovaného humanitárního konvoje v Sýrii

Rusko uveřejnilo záběry videomonitoringu ostřelovaného v Sýrii humanitárního konvoje, jsou na nich zachyceni ozbrojenci v malém nákladním autě s velkorážním minometem, sdělil v úterý mluvčí ruského ministerstva obrany generálmajor Igor Konašenkov.

Rusko: Humanitární konvoj nezničila naše letadla, ale požár za podivných okolností

20.September » Novinky.cz
Rusko popřelo, že by jeho letadla nebo stroje syrské armády zaútočily na kolonu nákladních automobilů s pomocí OSN jihozápadně od Aleppa. Podle mluvčího ruského ministerstva obrany Igora Konašenka videa aktivistů jasně prokazují, že konvoj nebyl n...

Média: koalice útočila v Dajr az Zauru v rámci neplánované operace

Letouny koalice v čele s USA bombardovaly v sobotu syrská vojska v oblasti Dajr az Zauru během předem neplánované operace, informují noviny USA Today s odkazem na vojenské zdroje v USA.

Úspěchu povstalců v Aleppu pomohla masivní podpora ze zahraničí. USA přivřely oči

9.August » Novinky.cz
Syrské opozici se podařilo prorazit obklíčení vládních sil v Aleppu díky masivní pomoci ze zahraničí, uvedl v pondělí list The Financial Times (FT) k úspěchu tzv. velké aleppské ofenzivy. Opoziční síly dostávaly před i během bojů nové zbraně, muni...

Lavrov: Sýrie je pro Rusko jiný spojenec než Turecko pro USA

Syrský prezident Bašár Asad není pro Rusko spojencem v tom smyslu, ve kterém je Turecko spojencem pro USA, přestože ho Moskva podporuje v jeho boji proti terorismu a za zachování státu, řekl šéf ruské diplomacie Sergej Lavrov v interview pro Sputnik.

MZV RF: Přítomnost amerických vojáků v Sýrii není legitimní

Přítomnost amerických vojáků v Sýrii není legitimní, prohlásil náměstek ruského ministra zahraničních věcí Gennadij Gatilov.

Ruské vojsko v Sýrii zůstává - dál pomáhá Asadovi, varoval Stoltenberg

21.April » ČT24
„Navzdory tomu, že ohlásilo částečné stažení (sil), vidíme, že Rusko udržuje významné vojenské síly na podporu režim (prezidenta Bašára) Asada v Sýrii,“ prohlásil generální tajemník NATO. Rusko vyslalo vojenský kontingent do Sýrie loni v září a od...

Z obléhaných syrských měst jsou evakuovány stovky zraněných lidí

20.April » ČT24
Znepřátelené strany se loni v září dohodly ohledně zmíněných měst na lokálním příměří. To ovšem nebylo zcela dodržováno. Do oblastí bylo v uplynulých měsících velmi těžké dopravit potřebnou pomoc a často se objevovaly informace, že tamní lidé hlad...
Baššár al-Asad - Prezident Sýrskej arabskej republiky
Kerry John - Ministr zahraničí USA
Sergej Lavrov - Ruský diplomat a politik
Vladimir Putin - Prezident Ruské federace

Tato informační stránka o Ammar Abdullah zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ammar Abdullah" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2016 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes