Ernesto Abella

Vztahuje se k

Filipínský prezident byl obviněn z masových vražd

20:05 » Deník.cz
Filipínský právník Jude Sabio žaluje prezidenta Rodriga Duterteho kvůli "děsivé, hrozivé a katastrofální" drogové válce, která za sebou zanechala více než 7 tisíc mrtvých.

Nechal bych zabít tři miliony drogových dealerů, trvá na svém Duterte

1.října » Echo24.cz
Mluvčí filipínského prezidenta Rodriga Duterteho se pokusil vysvětlit páteční Duterteho výrok o narkomanech. Prezident prohlásil, že by si v boji proti drogám přál zabít tři miliony drogových dealerů a narkomanů na Filipínách. Jako příměr ale použ...

Duterte nechtěl zlehčovat holokaust, napravuje výrok jeho mluvčí. Tři miliony lidí ale zabít chce

1.října » globe24.cz
Manila - Filipínský prezident Rodrigo Duterte v pátek prohlásil, že by si v boji proti drogám přál zabít tři miliony lidí. Jako příměr ale použil likvidační praxi Adolfa Hitlera. Značně kontroverzní slova se dnes pokusil vysvětlit mluvčí hlavy státu.

Filipínský prezident na svých slovech o zabití tří milionů lidí trvá. Jako Hitler prý ale není

1.října » Aktuálně.cz
"Mělo-li Německo Hitlera, Filipíny by měly ...," prohlásil filipínský prezident, kdy řekl, že by nechal zabít tři miliony drogových dealerů.

Duterte nechtěl zlehčovat holokaust, tvrdí mluvčí. Na likvidaci milionů Filipínců ale trvá

1.října » EuroZprávy.cz
Manila - Filipínský prezident Rodrigo Duterte v pátek prohlásil, že by si v boji proti drogám přál zabít tři miliony lidí. Jako příměr ale použil likvidační praxi Adolfa Hitlera. Značně kontroverzní slova se dnes pokusil vysvětlit mluvčí hlavy státu.

Prezident Filipín prý nechce být srovnáván s Hitlerem

1.října » prvnízprávy.cz
Filipínský prezident Rodrigo Duterte nechtěl vytvořit analogii mezi ním a Adolfem Hitlerem, s jehož činností sám přirovnal svůj boj proti zneužívání drog v zemi, prohlásil zástupce prezidenta Ernesto Abella.

Exploze v rodném městě filipínského prezidenta zabila nejméně 12 lidí. Duterte vyvázl bez zranění

2.září » iROZHLAS
K výbuchu na tržišti v rodném městě filipínského prezidenta Rodriga Duterteho došlo v pátek večer. Podle úřadů při něm zemřelo 12 lidí, desítky dalších utrpěly zranění. Příčina výbuchu ale zatím není známa. Prezident Duterte je podle jeho syna, st...

Exploze v rodném městě filipínského prezidenta zabila nejméně 10 lidí. Prezident vyvázl bez zranění

2.září » Radiožurnál
K výbuchu na tržišti v rodném městě filipínského prezidenta Rodriga Duterteho došlo v pátek večer. Podle úřadů při něm zemřelo 10 lidí, desítky dalších utrpěly zranění. Příčina výbuchu ale zatím není známa. Prezident Duterte je podle jeho syna, st...
Korupce - Zneužití postavení nebo funkce v politice

Tato informační stránka o Ernesto Abella zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ernesto Abella" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes