Lukáš Abrahám

Draci podruhé v sezoně dostali od Sokolova pět gólů

6.listopadu » Trutnovinky
Po více než třistakilometrovém výjezdu z podhůří Krkonoš pod Krušné hory nabrali nejdříve hokejisté Trutnova v průběhu utkání, než sami začali střílet góly, tříbrankovou ztrátu, což se ukázalo jako rozhodující. Domácím se povedlo v první třetině o...

Tábor padl v Jablonci, postup výše se vzdaluje

5.dubna » Budějcká drbna
Pokud chtěli mít kohouti reálnou šanci na postup do WSM ligy, museli v předposledním zápase sezony bezpodmínečně zvítězit. To se ale bohužel nepovedlo. Výjezd do Jablonce byl problematický od samého začátku a ani konec nebyl pro Jihočechy šťastný.

Vlci mečbol neproměnili, rozhodne pátý zápas

21.března » Naše Jablonecko
Z pátečního zápasu na Kobře si přivezli Vlci senzační vítězství 4 : 3 v prodloužení, když rozhodující branku vstřelil Lukáš Abrahám , který stál na konci akce po ose Bříška - Tondr. Vlci tak v nedělním utkání měli šanci sérii ukončit. Kobra byla n...

Tato informační stránka o Lukáš Abrahám zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Lukáš Abrahám" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2016 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes