Josef Abrhám

Vztahuje se k

Zdeněk Svěrák: Posel hydrometeorologického ústavu

Kultovní rozhlasový žert s Abrhámem, Svěrákem, Jiráskovou, Bohdalovou... Poslouchejte až do neděle 7. května 2017.

Filmový »vrchní« Josef Abrhám (77) porušil dopravní předpisy: Prchal jako ve filmu

12.dubna » Blesk.cz
Kdo by to do něj řekl. Když jde o parkování, jinak vždy zdvořilý Josef Abrhám (77) zapomíná na slušné vychování! Zaparkuje tam, kde se mu to zrovna hodí.

Šafránková po rakovině: Je mi bezvadně

9.března » Týden.cz
Legendární česká herečka Libuše Šafránková prozradila, že se po boji s rakovinou cítí dobře a snad by měla být v pořádku. Ve volném čase je babičkou na plný úvazek a už se nemůže dočkat natáčení!

Šafránková aktuálně: Neví, zda to s Abrhámem zvládnou...

9.března » Aha!
Po oblíbené herečce se doslova slehla zem. Že by to souviselo s jejím problematickým zdravotním stavem?

Hana Maciuchová – Tři životní tragédie milované herečky

8.března » NašeHvězdy.cz
Co se vám vybaví, když kdosi vysloví jméno Hana Maciuchová. Mně tak trochu ušlápnutá manželka Josefa Abrháma z Nemocnice na kraji města. Pěkně si tam s ní osud zahrával. Ale ve skutečném životě to bylo ještě daleko horší. První tragédie – Po těžké...

Josef Abrhám – Primář Blažej chtěl být pilotem, či knězem

6.března » NašeHvězdy.cz
Když Josefu Abrhámovi nabídli roli doktora Blažeje v nově vznikajícím seriálu Nemocnice na kraji města, váhal. Nechtěl prý, aby ho diváci měli zaškatulkovaného jako Blažeje. Tak, jak se mu to už stalo v případě knihkupce Vrány ve filmu Vrchní, prc...

Marie Rottrová: Nechci vzpomínat

24.února » Týden.cz
Legenda české hudební scény Marie Rottrová nechce vzpomínat na minulost. Redaktorům Sedmičky přiznala, že jí nesmírně vadí noční reprízy jejích starých pořadů. Proč?

Dagmar Patrasová o slavné sprchovací scéně z Vrchní, prchni: Stačí říct, jdu do toho znovu!

12.ledna » Super.cz
Ta má ale kuráž! Snad žádný z mužů ke sklonku bývalého režimu nevynechal film Vrchní, prchni, částečně kvůli komediálnímu mistrovství Josefa Abrháma, především však kvůli vnadám Dagmar Patrasové (60) . Její sprchovací scéna je dnes už legendární. ...

Recenze: Trpaslík je pro všechny a nikoho. Tvůrci Okresního přeboru nabízejí jen povrchní humor

2.ledna » Bleskově.cz
Tvůrci Okresního přeboru natočili nový seriál, kouzelného Trpaslíka. Hrají v něm Michal Suchánek, Martin Hofmann, Petr Nárožný a Josef Abrhám.

Velký horoskop na rok 2017: Jak se nám povede v práci?

29.prosince » Blesk.cz
Postavení nebeských těles ve vztahu k České republice vypadá velmi nadějně, ale hvězdy naznačují, že to bude doba velmi, velmi náročná! Co přinese rok 2017 v oblasti naší kariéry?

Komediální seriál Trpaslík má premiéru na síti

28.prosince » Novinky.cz
Šestidílný komediální seriál Trpaslík Jana Prušinovského a Petra Kolečka bude mít premiéru ve středu na internetu. Na obrazovkách se objeví 2. ledna. Stává se tak prvním projektem, který Česká televize představí nejdřív na síti.

Tato informační stránka o Josef Abrhám zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Josef Abrhám" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes