Josef Abrhám

Vztahuje se k

Šafránková po rakovině: Je mi bezvadně

9.března » Týden.cz
Legendární česká herečka Libuše Šafránková prozradila, že se po boji s rakovinou cítí dobře a snad by měla být v pořádku. Ve volném čase je babičkou na plný úvazek a už se nemůže dočkat natáčení!

Šafránková aktuálně: Neví, zda to s Abrhámem zvládnou...

9.března » Aha!
Po oblíbené herečce se doslova slehla zem. Že by to souviselo s jejím problematickým zdravotním stavem?

Hana Maciuchová – Tři životní tragédie milované herečky

8.března » NašeHvězdy.cz
Co se vám vybaví, když kdosi vysloví jméno Hana Maciuchová. Mně tak trochu ušlápnutá manželka Josefa Abrháma z Nemocnice na kraji města. Pěkně si tam s ní osud zahrával. Ale ve skutečném životě to bylo ještě daleko horší. První tragédie – Po těžké...

Josef Abrhám – Primář Blažej chtěl být pilotem, či knězem

6.března » NašeHvězdy.cz
Když Josefu Abrhámovi nabídli roli doktora Blažeje v nově vznikajícím seriálu Nemocnice na kraji města, váhal. Nechtěl prý, aby ho diváci měli zaškatulkovaného jako Blažeje. Tak, jak se mu to už stalo v případě knihkupce Vrány ve filmu Vrchní, prc...

Marie Rottrová: Nechci vzpomínat

24.února » Týden.cz
Legenda české hudební scény Marie Rottrová nechce vzpomínat na minulost. Redaktorům Sedmičky přiznala, že jí nesmírně vadí noční reprízy jejích starých pořadů. Proč?

Dagmar Patrasová o slavné sprchovací scéně z Vrchní, prchni: Stačí říct, jdu do toho znovu!

12.ledna » Super.cz
Ta má ale kuráž! Snad žádný z mužů ke sklonku bývalého režimu nevynechal film Vrchní, prchni, částečně kvůli komediálnímu mistrovství Josefa Abrháma, především však kvůli vnadám Dagmar Patrasové (60) . Její sprchovací scéna je dnes už legendární. ...

Recenze: Trpaslík je pro všechny a nikoho. Tvůrci Okresního přeboru nabízejí jen povrchní humor

2.ledna » Bleskově.cz
Tvůrci Okresního přeboru natočili nový seriál, kouzelného Trpaslíka. Hrají v něm Michal Suchánek, Martin Hofmann, Petr Nárožný a Josef Abrhám.

Velký horoskop na rok 2017: Jak se nám povede v práci?

29.prosince » Blesk.cz
Postavení nebeských těles ve vztahu k České republice vypadá velmi nadějně, ale hvězdy naznačují, že to bude doba velmi, velmi náročná! Co přinese rok 2017 v oblasti naší kariéry?

Komediální seriál Trpaslík má premiéru na síti

28.prosince » Novinky.cz
Šestidílný komediální seriál Trpaslík Jana Prušinovského a Petra Kolečka bude mít premiéru ve středu na internetu. Na obrazovkách se objeví 2. ledna. Stává se tak prvním projektem, který Česká televize představí nejdřív na síti.

"Trpaslík je dobrodružná rodinná komedie, která není pro celou rodinu," říká režisér Jan Prušinovský

21.prosince » Kinobox.cz
Po Kosmu (2016), který měl velmi solidní odezvu mezi diváky na internetu, vyšle Česká televize ve středu 28. prosince v předpremiéře na iVysílání první díl nového seriálu Trpaslík (2016). První program ČT Trpaslíka uvede 2. ledna od 21:00. Za...

Primárně je to komedie, ale je tam i láska, říkají o Trpaslíkovi Kolečko a Prušinovský

16.prosince » Novinky.cz
Komediální seriál režiséra Jana Prušinovského a scenáristy Petra Kolečka Trpaslík vysílá ČT od 2. ledna. S Novinkami si o něm povídali oba najednou.

Tato informační stránka o Josef Abrhám zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Josef Abrhám" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes