Josef Abrhám

Vztahuje se k

Dagmar Patrasová o slavné sprchovací scéně z Vrchní, prchni: Stačí říct, jdu do toho znovu!

12.ledna » Super.cz
Ta má ale kuráž! Snad žádný z mužů ke sklonku bývalého režimu nevynechal film Vrchní, prchni, částečně kvůli komediálnímu mistrovství Josefa Abrháma, především však kvůli vnadám Dagmar Patrasové (60) . Její sprchovací scéna je dnes už legendární. ...

Recenze: Trpaslík je pro všechny a nikoho. Tvůrci Okresního přeboru nabízejí jen povrchní humor

2.ledna » Bleskově.cz
Tvůrci Okresního přeboru natočili nový seriál, kouzelného Trpaslíka. Hrají v něm Michal Suchánek, Martin Hofmann, Petr Nárožný a Josef Abrhám.

Velký horoskop na rok 2017: Jak se nám povede v práci?

29.prosince » Blesk.cz
Postavení nebeských těles ve vztahu k České republice vypadá velmi nadějně, ale hvězdy naznačují, že to bude doba velmi, velmi náročná! Co přinese rok 2017 v oblasti naší kariéry?

Komediální seriál Trpaslík má premiéru na síti

28.prosince » Novinky.cz
Šestidílný komediální seriál Trpaslík Jana Prušinovského a Petra Kolečka bude mít premiéru ve středu na internetu. Na obrazovkách se objeví 2. ledna. Stává se tak prvním projektem, který Česká televize představí nejdřív na síti.

"Trpaslík je dobrodružná rodinná komedie, která není pro celou rodinu," říká režisér Jan Prušinovský

21.prosince » Kinobox.cz
Po Kosmu (2016), který měl velmi solidní odezvu mezi diváky na internetu, vyšle Česká televize ve středu 28. prosince v předpremiéře na iVysílání první díl nového seriálu Trpaslík (2016). První program ČT Trpaslíka uvede 2. ledna od 21:00. Za...

Primárně je to komedie, ale je tam i láska, říkají o Trpaslíkovi Kolečko a Prušinovský

16.prosince » Novinky.cz
Komediální seriál režiséra Jana Prušinovského a scenáristy Petra Kolečka Trpaslík vysílá ČT od 2. ledna. S Novinkami si o něm povídali oba najednou.

Abrhámovi je 77: Dva roky byl nevěrný, teď je sám za paroháče!

14.prosince » Blesk.cz
Boží mlýny melou...! Přestože manželství Josefa Abrháma, který dnes slaví 77. narozeniny, a Libuše Šafránková (63) patří k nejpevnějším, stojí na základech nevěry. A teď dostal parohy i Abrhám!

Ťukněte si s celebritou! Herec Josef Abrhám slaví 77

14.prosince » Aha!
Josef Abrhám je známý český filmový a televizní herec. Za film Šakalí léta dostal Českého lva, v devadesátých letech pak získal Cenu ministra kultury.

Od Stalinova monstra po trpaslíka. ČT představuje jarní návraty

29.listopadu » ČT24
Hrané návraty do minulosti Seriál Svět pod hlavou přemístí hlavního hrdinu do osmdesátých let v bývalém Československu. „Filip Marvan je hrdina, který má díky hlavní zápletce - probuzení v minulosti -, jež je následkem autohavárie, ojedinělou šanc...

Netradiční kavárna: Káva za 1625 Kč... V ceně i orální sex!

27.listopadu » Aha!
„A kávička byla?“ ptal se v legendárním českém filmu Vrchní, prchni! falešný pingl Vrána v podání Josefa Abrháma (76). „A orálek byl také?“ uslyší k tomu ještě zákazníci kávárny ve Švýcarsku. Zatímco jim bude hrdlem protékat horký nápoj, pod stole...

Tato informační stránka o Josef Abrhám zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Josef Abrhám" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes