Monika Absolonová

Vztahuje se k

Monika Absolonová: Kdo ji nutí hubnout?

Ještě před nedávnem zpěvačku Moniku Absolonovou (41) všichni obdivovali. Ačkoli během těhotenství přibrala třiatřicet kilo, velká část se jí podařila shodit hned po porodu. „Nějakých 18 odešlo samo. Zbytek se mě držel jak čert košile a vůbec nic. ...

SOUTĚŽ: Monika Absolonová zazpívá v Budějcích i důvěrně známé a oblíbené skladby

Exkluzivní vánoční koncert plný světových melodií z aktuálního vánočního alba Až do nebes přiveze do Českých Budějovic Monika Absolonová. Populární zpěvačka a muzikálová herečka vystoupí v Metropolu ve středu 13. prosince od 19:00 hodin.

Všechny ceny popularity jdou stranou. Jejím největším úkolem je naučit syna chodit na nočník

8.prosince » Super.cz
Narozením syna Tadeáše se Monice Absolonové (41) život zcela změnil. Do té doby workoholička přehodnotila svůj žebříček hodnot a začala se soustředit na rodinu. Dnes už populární zpěvačka zase pracuje, ale sama říká, že už nikdy nebude v takovém z...

Syn Venduly Pizingerové je v těžké pubertě! Odmítl vystoupit na koncertě, připadá mu trapný

7.prosince » Super.cz
Vendula Pizingerová (45) jako každý rok vyrazila potěšit onkologicky nemocné děti do motolské nemocnice. Doprovodili ji Mikuláš Libor Bouček, čerti Monika Absolonová a David Gránský a anděl Jan Maxián.

"Mikulášská" Kapky Naděje ve FN Motol

7.prosince » ZDN.cz
Klinika dětské hematologie a onkologie v Motole včera pod záštitou Kapky naděje zažila už tradiční „Mikulášskou“. Libor Bouček v mikulášském kostýmu rozdával spoustu krásných dárků a Jan Maxián jako anděl potěšil spoustu nemocných dětí.

Vendula Pizingerová jako čertice, Jan Maxián anděl

6.prosince » stars24.cz
Vendula Pizingerová jako čertice a Jan Maxián anděl včera řádili na Mikulášské Nadačního fondu Kapky naděje ve FN Motol. Podívejte se, jak jim to slušelo.

Absolonová v slzách: Víme, co ji před Vánocemi rozplakalo

6.prosince » Super.cz
Monika Absolonová (41) se slzami v očích. Takový pohled se naskytl lékařům a sestrám na chodbách v motolské nemocnici. Monika v roli čerta byla onkologicky nemocným dětem rozdávat společně s Mikulášem a andělem dárky.

Absolonová práskla, jak zhubla a proč se ještě nevdala

6.prosince » Aha!
Během mateřské dovolené vyšplhala zpěvaččina váha na neuvěřitelných 90 kilogramů. To už je ale naštěstí minulost, špeky jsou dole. Jak to Monika dokázala? A proč, více jak rok od zásnub ještě neslyšela svatební zvony?

Nedočkavé celebrity: Podívejte se, kdo už má nazdobený stromeček!

5.prosince » Blesk.cz
Sotva začal advent, české celebrity už se kvapem připravují na Vánoce. Někdo už je dokonce takový rychlík, že už má nejen napečené cukroví, ale třeba jim už v obývacím pokoji stojí i nastrojený vánoční stromeček. Kdo si letos pospíšil?

Vánoce, Vánoce přicházejí: Monika Absolonová se jako první v šoubyznysu pochlubila nastrojeným stromečkem!

5.prosince » Super.cz
Zpěvačka Monika Absolonová (41) se už nemůže dočkat vánočních svátků. Snad jako naše první celebrita už má doma nastrojený vánoční stromeček!

Přiznání Moniky Absolonové: Zpíváním zaháněla krizi!

5.prosince » Blesk.cz
Má všechno, po čem kdy toužila – milujícího partnera a syna. Ale ještě než Monika Absolonová (41) poznala hokejistu Tomáše Hornu (37), zažívala jeden milostný karambol za druhým.

VÁLKA mezi Monikou Absolonovou a Michalem Davidem? Stará zášť NEZAPOMENUTA

5.prosince » Šíp
Zpěvačka Monika Absolonová s hitmakerem Michalem Davidem byly dlouhá léta výbornými přáteli. Ale pak pro sympatickou brunetu přišla taková studená sprcha, ze které se dodnes ještě neoklepala. Takovou křivdu, kterou na ní způsobil muzikant, nemůže ...

Tato informační stránka o Monika Absolonová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Monika Absolonová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes