Monika Absolonová

Vztahuje se k

Monika Absolonová: Až když jsem vzdala hledání, potkala jsem svého partnera

V životě zpěvačky Moniky Absolonové se v loňském roce udála spousta zásadních věcí. Oslavila čtyřicátiny. Vydala své první vánoční album Až do nebes, na které nazpívala mimo jiné duet s Karlem Gottem. Její syn Tadeáš oslavil rok.

Proč musela opustit svého syna?

16.ledna » NašeHvězdy.cz
Na chvíli až se stane maminkou se zpěvačka Monika Absolonová (40) velmi těšila. Zřejmě si ale svou mateřskou dovolenou představovala trochu jinak. Místo, aby si užívala drahých okamžiků se synem Tadeášem (1), musí zpátky do pódia. Stojí za tím pro...

Stepovat? V mém věku?“ směje se Jiří Korn

14.ledna » Kultura Deník.cz
Ústí nad Labem /ROZHOVOR/ – Hlavní hvězdou Novoročního galakoncertu populární hudby, který se v ústeckém Domě kultury koná už v neděli 15. ledna od 18 hodin, bude zpěvák Jiří Korn.

Monika Absolonová: Svatba v ohrožení: Hokejista na útěku?

13.ledna » NašeHvězdy.cz
Zdánlivě má všechno: vysněné dítě, pohledného partnera, vidinu brzké svatby, pracovní úspěchy. Proč je tedy zpěvačka Monika Absolonová (39) nejistá, proč jí ubývá sebedůvěry? Přála by si zbavit se kilogramů, které v těhotenství nabrala. Jenže všec...

Monika Absolonová: Svůj návrat z mateřské pořádně oslavila

12.ledna » iHOT.cz
Monice Absolonové po roce skončila mateřská dovolená. Sice už tu a tam koncertovala, ale do plného pracovního nasazení to mělo ještě daleko. Teď se zpěvačka naplno pustila nejen do koncertování, ale taky do zkoušení nového muzikálu Funny Girl, kde...

To nejlepší ze sociálních sítí: Nová známost Jennifer Lopez a „potlučený“ Jamie Foxx

11.ledna » Osobnosti.cz
Chcete vědět, jaké zajímavé příspěvky se během uplynulého týdne objevily na profilech vašich oblíbených osobností? Přečtěte si následující článek a dozvíte se to.

Hodnocení uživatelů: Evita (Studio DVA divadlo) - 90 % [NikolaK.]

10.ledna » i-divadlo.cz
Z divadla jsem odešla tak nadšená, že se skoro bojím jít na Evitu podruhé, abych případně nemusela nadšení přehodnocovat. Nicméně bych ráda viděla v roli Evity i Moniku Absolonovou, takže to snad někdy risknu a půjdu znovu.

Absolonové poslední den mateřské: V pondělí nastoupila zpět do práce!

9.ledna » Blesk.cz
Bez práce Monika Absolonová (40) dlouho nevydržela. Po roce a pouhém měsíci se vrací zpět na divadelní prkna. Dnes ji čeká první zkouška muzikálu Funny Girl po mateřské dovolené.

Lákadla plesové sezony: vzpomínky na první republiku nebo Absolonová

Jižní Morava – Večerní šaty, lidové kroje, ale i motorkářské oblečení. Se začátkem roku se otevírá i plesová sezona.

Monika Absolonová: Odepírá otci vnuka!

3.ledna » NašeHvězdy.cz
Zpěvačka MONIKA ABSOLONOVÁ (40) je sice už rok pyšnou mámou syna TADEÁŠE, kterého má s hokejistou TOMÁŠEM HORNOU (35), ale její otec ČENĚK ABSOLON (63) svého vnuka ještě neviděl. Důvodem jsou už několik let trvající špatné rodinné vztahy. Otec Abs...

Tato informační stránka o Monika Absolonová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Monika Absolonová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes