Monika Absolonová

Vztahuje se k

Absolonová odepsala svého otce! Je to tyran, tvrdí!

10:08 » VIPstory.cz
Čeněk Absolon, který stál za kariérou své dcery v začátcích, se s rodinou rozešel ve zlém. Měl se dopouštět domácího násilí na zpěvačce i její matce Blance.

Vánočka, nad kterou mlaská showbyznys: Monika Absolonová vás naučí její tajemství!

9:08 » Blesk.cz
Chtěli byste ochutnat vánočku, na které si o Vánocích pošmakuje Karel Gott, Aleš Háma nebo Laďka Něrgešová? Není problém! Všem totiž vánočku peče muzikálová hvězda Monika Absolonová. A vám, čtenářům Blesk magazínu, se rozhodla svůj recept předvést...

Absolonová odepsala svého otce!

5:06 » VIPstory.cz
Čeněk Absolon, který stál za kariérou své dcery v začátcích, se s rodinou rozešel ve zlém. Měl se dopouštět domácího násilí na zpěvačce i její matce Blance.

Monika Absolonová si nadělila luxusní káru! Kdo to vlastně platí?!

8.prosince » eXtra.cz
Monika Absolonová je jednou z nejúspěšnějších muzikálových zpěvaček u nás. A proto si své Vánoce, i když s velkým předstihem, umí užít! Jaký je její první dárek?

Válka týmů v Hvězdné party: Bára Basiková si nebrala servítky a Ondřej Ruml si to nenechal líbit!

8.prosince » Prásk!
Už dnes večer se můžete těšit na další díl zábavného pořadu Hvězdná párty. Tentokrát si moderátor Petr Rychlý pozve zpěvačky Moniku Absolonovou, Leonu Machálkovou, Báru Basikovou a zpěváky Kamila Střihavku, Ondřeje Ruml a Petra Koláře. Asi největš...

Komu je ten malý Tadeáš podobný? Z Moniky Absolonové nemá vůbec nic!

8.prosince » eXtra.cz
Zpěvačce Monice Absolonové (40) se před rokem splnil sen - porodila syna Tadeáška. I když se kolem jeho táty, hokejisty Tomáše Horny (36) stahovala mračna, tak to umělkyni nevzalo úsměv z obličeje. Na svou rodinu je náležitě pyšná, jen jí ale klou...

Co dostala Absolonová předčasně pod stromeček?

8.prosince » Týden.cz
Ačkoli se spekuluje o tom, že přítel známé zpěvačky Tomáš Horna (36) po ukončení hokejové kariéry nevydělává, bude se Monika Absolonová (40) vozit v novém autě. Ježíšek jí předčasně nadělil Jeep. Hned se pochlubila na Instagramu.

Monika Absolonová: Válka s otcem pokračuje...

8.prosince » Aha!
Roky spolu nekomunikují! A nic se na tom nezměnilo ani ve chvíli, kdy se Monika Absolonová (40) stala maminkou. Její táta Čeněk Absolon (63) vnuka Tadeáše (1) ještě neviděl. A hned tak ani neuvidí…

Absolonová už nazdobila stromeček má první dárek - luxusní auto!

7.prosince » Blesk.cz
Zpěvačka Monika Absolonová (40) už se nemohla dočkat Vánoc. S předstihem si tedy ozdobila strom a čekala na první dárek. A dočkala se. Ihned se s ním pochlubila na sociální síti.

Hokejista Absolonové je bez práce! Monika musí místo mateřské vydělávat

7.prosince » Blesk.cz
Opět naskočila do vražedného pracovního tempa! Snoubenec Moniky Absolonové (40) před půl rokem ukončil hokejovou kariéru, tak je zřejmé, kdo rodinu živí.

Monika Absolonová: Tadeáš vypadá jako tatínek, ale povahou je po mně

7.prosince » Blesk pro ženy.cz
Zpěvačka Monika Absolonová (40) vydala nové hudební cédéčko plné hitů, které rozezní nejen adventní a vánoční čas. Deska pro ni byla takovým brzkým vánočním dárkem, ale ten největší dar má doma. Syn Tadeáš se narodil v den partnerových narozenin, ...

Nečekaný krok Absolonové: Na mizině nejsme, ale…

6.prosince » Aha!
Monika Absolonová (40) sekla s mateřskou a vrhla se opět do práce. Hlavním důvodem byl zřejmě její snoubenec Tomáš Horna (36), který před půl rokem ukončil hokejovou kariéru, takže rodina potřebuje peníze.
Ladislava Něrgešová - Česká herečka a moderátorka.
Michal David - Český zpěvák
Alena Antalová - Slovenská herečka
Lucie Vondráčková - Česká zpěvačka, herečka
Aleš Háma - Český herec, hudebník a moderátor

Tato informační stránka o Monika Absolonová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Monika Absolonová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2016 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes