Monika Absolonová

Vztahuje se k

Jednoduchá rýže štíhlounké Petry Černocké

7:12 » Vlasta.cz
Favoritem je pro ni bramborák - domácí, i ten, co prodávali za pět korun na Hlaváku. Co jedla kdysi a co vaří teď slavná Saxána?

Monika Absolonová po dlouhé době na rande! Masáž, večeře, kino…

14.února » Blesk.cz
Po dlouhé době si Monika Absolonová (41) se svým snoubencem Tomášem Hornou vyrazila na rande. Přece jenom pracovní vytížení a malý syn Tadeáš jim moc šancí na soukromé radovánky nedává.

Polívková dostala v Bratislavě za vyučenou: Tamní hotel si bude dlouho pamatovat!

12.února » Blesk.cz
Nákupy přes internet se ne vždy shodují s fotkami, které nabízenou věc doprovázejí. Své už o tom ví nejenom Monika Absolonová (41), ale i herečka Anna Polívková (38). Místo luxusního hotelu jí čekal skanzen s okny nemytými dvacet let.

Sportovci odložili hokejky a vrhli se na parket

11.února » Pardubický deník
Pardubice - V Atrium Paláci v Pardubicích se v pátek konal hokejový ples. Kromě sportovních hvězd z klubu Dynamo byla k vidění i hvězda hudební, a to zpěvačka Monika Absolonová.

DYNAMO PLES 2018 potěšil vyprodaný sál Atria Paláce Pardubice

11.února » HC Dynamo Pardubice
Jan Hrabal - PARDUBICE — Již sedmý ročník má za sebou hokejový ples Dynama Pardubice. V noci z pátek na sobotu si jej užil zcela zaplněný kongresový sál v Atrium Paláci Pardubice. Akce se povedla výtečně, pro příchozí byl připraven bohatý program....

Prozření Moniky Absolonové (41): Teď už ty debilní dotazy chápu!

10.února » Aha!
Se synem Tadeášem přišla do života Moniky Absolonové láska a štěstí, ale s nimi v ruku v ruce i velký strach. Trochu to vypadá, že oblíbená zpěvačka po porodu prozřela. Pochopila totiž dotazy, které ji ještě nedávno doháněly k šílenství.

DYNAMO PLES se blíží. Na co se můžete těšit?

Jan Hrabal - PARDUBICE — V pátek 9. února 2018 se v Atrium Paláci Pardubice uskuteční tradiční DYNAMO PLES. Vstupenky na ples do předsálí, tedy do kavárny za cenu 450 korun nebo k stání za cenu 350 korun si můžete zakoupit na sekretariátu hokejové...

Monika Absolonová o sobě tvrdí, že je strašná máma. Ale která se tak necítí?

7.února » Maminka.cz
Oblíbená zpěvačka Monika Absolonová, která má doma dvouletého syna Tadeáše, na sebe v rozhovoru pro Blesk.cz prozradila, že od té doby, co je maminkou, má neustálý strach.

Absolonová zpívá pro školku v Keni: Proč se dala na charitu?

6.února » Biják.cz
Monika Absolonová vystoupila v charitativním projektu, který pomáhá postavit školku v africké Keni. Co jí k tomu vedlo?

Monika Absolonová tvrdí, že je strašná matka. A chce druhé dítě

5.února » Blesk.cz
Zpěvačka Monika Absolonová (41) svého syna Tadeáše (2) odmítá dávat do školky. Dokud nemusí, tak ho má doma. V hlídání se střídá s jeho tatínkem Tomášem a babičkou. Prý se v ní probudily takové strachy, že ho chce mít pořád na očích.

Absolonová o synovi Tadeášovi: Budu strašná matka!

5.února » Biják.cz
Zpěvačka Monika Absolonová se bojí, že až bude její syn trošku větší, bude strašná matka! Proč? Podívejte se na video!

Absolonová chce nejdříve druhé dítě, teprve pak svatbu!

4.února » NašeHvězdy.cz
Zpěvačka Monika Absolonová (41) se možná na první pohled zdá jako zakřiknutá tichá voda, ale umí si pořádně dupnout. A to i přesto, že má doma dva chlapy. Kromě svého snoubence, bývalého hokejisty Tomáše Horny (37), ještě dvouročního synka Tadeáše...
Iva Hüttnerová - Česká herečka a výtvarnice
Petra Černocká - Česká herečka a zpěvačka

Tato informační stránka o Monika Absolonová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Monika Absolonová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes