Daniel Abt

Vztahuje se k

Mexico ePrix: Abt slaví první triumf

4.března » F1 Sports
Šampionát elektrických monopostů Formule E zavítal do středoamerické metropole Mexico City. Na Autódromo Hermanos Rodríguez získal své první vítězství v této sérii Němec Daniel Abt.

Tohle je nový stroj Jona Olssona. Vypadá z každé strany jinak, má dokonalé jméno

23.února » Autoforum.cz
Slavný lyžař v poslední době jako by s auty nevěděl kudy kam. A tak po chvíli tápání nechal vstát z popela vůz, který ho ve světě aut proslavil nejvíce. (Petr Prokopec)

Marrákeš ePrix: Rosenqvist v závěru okradl o vítězství Buemiho

13.ledna » F1 Sports
Marocká metropole Marrákeš dnes v podvečer hostila třetí závod sezóny Formule E 2017/2018. O vítězi spíše poklidného závodu se rozhodlo až v samém závěru.

Daniel Abt: Můj nejlepší a zároveň nejhorší den kariéry (+VIDEO)

7.prosince » SvětFormule.cz
Německý závodník měl výborný vstup do sezony. V ulicích Hong Kongu se mu dařilo jak v sobotu, tak v neděli. A právě v neděli si nadělil ke svým 25. narozeninám vítěství a vedení v šampionátu. Lídrem a vítězem byl však jen na chvíli...

Hong Kong ePrix II: Abt oslavoval vítězství, poté byl diskvalifikován

3.prosince » SvětFormule.cz
Daniel Abt dnes měl dva důvody proč slavit. Krom toho, že oslavuje 25. narozeniny si připsal na konto svou první výhru ve Formuli E. Po závodě však byl diskvalifikován kvůli nesouhlasícím součástkám vozu. Vítězství připadlo Felixovi Rosenqvistovi.

Neděle v Hongkongu: Abt diskvalifikován, dodatečným vítězem je Rosenqvist

3.prosince » F1 Sports
Majitel švýcarského i italského státního občanství Edoardo Mortara směřoval ulicemi Hongkongu ke svému prvnímu triumfu ve Formuli E. Chybou v samém závěru však věnoval vítězství jezdci týmu Audi.
Le Mans - Historické město ve Francii

Tato informační stránka o Daniel Abt zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Daniel Abt" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes