Daniel Abt

Vztahuje se k

Marrákeš ePrix: Rosenqvist v závěru okradl o vítězství Buemiho

13.ledna » F1 Sports
Marocká metropole Marrákeš dnes v podvečer hostila třetí závod sezóny Formule E 2017/2018. O vítězi spíše poklidného závodu se rozhodlo až v samém závěru.

Daniel Abt: Můj nejlepší a zároveň nejhorší den kariéry (+VIDEO)

7.prosince » SvětFormule.cz
Německý závodník měl výborný vstup do sezony. V ulicích Hong Kongu se mu dařilo jak v sobotu, tak v neděli. A právě v neděli si nadělil ke svým 25. narozeninám vítěství a vedení v šampionátu. Lídrem a vítězem byl však jen na chvíli...

Hong Kong ePrix II: Abt oslavoval vítězství, poté byl diskvalifikován

3.prosince » SvětFormule.cz
Daniel Abt dnes měl dva důvody proč slavit. Krom toho, že oslavuje 25. narozeniny si připsal na konto svou první výhru ve Formuli E. Po závodě však byl diskvalifikován kvůli nesouhlasícím součástkám vozu. Vítězství připadlo Felixovi Rosenqvistovi.

Neděle v Hongkongu: Abt diskvalifikován, dodatečným vítězem je Rosenqvist

3.prosince » F1 Sports
Majitel švýcarského i italského státního občanství Edoardo Mortara směřoval ulicemi Hongkongu ke svému prvnímu triumfu ve Formuli E. Chybou v samém závěru však věnoval vítězství jezdci týmu Audi.

Neděle v Hongkongu: Mortara věnoval vítězství Abtovi

3.prosince » F1 Sports
Majitel švýcarského i italského státního občanství Edoardo Mortara směřoval ulicemi Hongkongu ke svému prvnímu triumfu ve Formuli E. Chybou v samém závěru však věnoval vítězství jezdci týmu Audi.

Na prahu nové sezóny: Hongkong se chystá na Formuli E

30.listopadu » F1 Sports
Známé rčení praví, že vždy něco končí a něco začíná. O minulém víkendu se v Abu Dhabi uzavřela letošní sezóna „královny motorsportu“. O pouhý týden později odstartuje v ulicích Hongkongu nový ročník ...

Emoce místo emisí: Audi míří do elektrické budoucnosti motoristického sportu

3.října » Auto Periskop
Značka Audi představila v Neuburgu první ryze elektrický závodní vůz koncernu. Audi e-tron FE04 – bude na závodních okruzích symbolem přeměny společnosti Audi z klasického výrobce automobilů na poskytovatele mobility s orientací na budoucnost. Pet...

Audi představuje svůj první plně elektrický závodní vůz - elektroformuli

2.října » Hybrid.cz
Značka Audi představila v Neuburgu první ryze elektrický závodní vůz koncernu. Audi e-tron FE04 bude na závodních okruzích symbolem přeměny společnosti Audi z klasického výrobce automobilů na poskytovatele mobility s orientací na

Video: Škoda, že není v F1! Audi představilo povedený design vozu pro formuli E

29.září » F1 Sports
Audi před pár dny ukázalo design svého vozu pro čtvrtou sezónu formule E, která začne v prosinci. S vozem budou jezdit Lucas di Grassi a Daniel Abt.
Le Mans - Historické město ve Francii

Tato informační stránka o Daniel Abt zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Daniel Abt" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes