Jo Ach

Vztahuje se k

Elektronická evidence tržeb odstartovala!

1.prosince » Ráááádio Impuls
Elektronická evidence tržeb se rozjela naostro! Takzvaná EET bude mít za sebou první den a my o tom už od rána mluvíme! Jak na to reaguje síť?

Deník salonní ekoložky 7: Zběsilý týden

25.listopadu » blog.idnes.cz
Od pondělí se vzpamatovávám z nabitého víkendu. Pořádali jsme konferenci Permakulturní dům, setkání sítě našich ukázkových projektů, měli jsme mimořádné valné shromáždění, prostě šílená honička. Ale člověku je odměnou dobrý pocit.

1.10.2016

1.října » Blog.cz
Poslední západy slunce vypadaly překrásně a mně to nedalo a šla jsem zkusit štěstí. Myslím, že se povedlo zachytit onu krásu. Při pomalém scházení okraje pole jsem si chtěla schovat svoje náčiní a co čert nechtěl, chyběla mi krytka od objektivu. N...

Francouzský tisk po finále: žehrání na nespravedlnost i uznání soupeři

11.července » iDNES.cz
V reakcích na prohrané finále domácí Eura se ve francouzském tisku objevuje žehrání na nespravedlnost fotbalu, ale i poděkování domácí reprezentaci a uznání pro portugalské vítěze. Další články k tématu: OBRAZEM: Portugalská euforie, zraněný Ronal...

Tato informační stránka o Jo Ach zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jo Ach" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2016 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes