Ivan Acher

Vztahuje se k

Hodnocení uživatelů: Vyhnání Gerty Schnirch (HaDivadlo) - 100 % [EliAn]

13.listopadu » i-divadlo.cz
Nevěřila bych, že se dá tak dobře a bez kompromisů zpracovat tato knížka do divadelní podoby. Skvělá knížka, skvělé divadlo.

Lešanské jesličky – drsná lyrika nové premiéry Lenky Vagnerové

4.listopadu » Opera PLUS
Lešany, obec ve středočeském Posázaví, byly rodnou vsí maminky básníka Františka Hrubína. Z lásky ke kraji svého dětství a dospívání zasadil do něj nejen svá nejznámější lyrická díla poezie i prózy Romanci pro křídlovku nebo Zlatou renetu, ale tak...

Hodnocení uživatelů: Les (Národní divadlo) - 80 % [Barka]

19.října » i-divadlo.cz
Hru jsem četla a jako text mě vůbec nebavila. Byla jsem tedy zvědavá, jak ji Michal Dočekal uchopil. A světe div se, bavila jsem se od začátku do konce. Všechno to samozřejmě stojí na perfektních hereckých výkonech, především Iva Janžurová je napr...

Hodnocení uživatelů: On (HaDivadlo) - 80 % [Jaroslava Šimáková]

14.října » i-divadlo.cz
Neuvěřitelné. Téma mě absolutně nezajímá, ale Marián Amsler je tak dobrý režisér a herecký tým Hadivadla natolik sehraný, že jsem se báječně bavila od začátku do konce. Tragikomedie s myšlenkou. Díky a doporučuji všem.

Hodnocení uživatelů: Vyhnání Gerty Schnirch (HaDivadlo) - 100 % [Candie254]

21.září » i-divadlo.cz
Dlouho se nestalo, že by mě nějaké představení natolik vtáhlo do děje a vyvolalo tolik emocí. Opravdu skvěle a nápaditě zrežírováno. Nutno vyzdvihnout výkon Gerty Lucie Andělové a jejích kolegů.

Hodnocení uživatelů: Les (Národní divadlo) - 90 % [Gaspoda]

20.září » i-divadlo.cz
Les po 2hé mě velice mile překvapil. Děsil jsem se 3h stopaže jenže ty uběhli jako voda. byla radost sledovat Igora Bareše a Vladimíra Javorského nezapomínat na nadčasovou Ivu Janžurovou jakožto náš Národní herecký klenot. Hra jde do derniery tak ...

Hodnocení uživatelů: Lidská tragikomedie (Divadlo v Dlouhé) - 60 % [Strom-z]

9.září » i-divadlo.cz
Pro mě velmi problematickej výběr textu - proč to celý vlastně vzniklo - a naproti tomu některý skvělý herecký výkony. Hodně rozporuplný dojmy.

Hodnocení uživatelů: Small Town Boy (Divadlo Letí) - 100 % [Tvidatko]

1.září » i-divadlo.cz
Originální a nezapomenutelný zážitek. Všichni k sobě skvěle seděli, Eriky zpěv byl nádherný, celkově jsem byla nadšená a už teď číhám na další reprízu, jelikož toto vystoupení mi určitě nestačilo jen jednou :)

Hodnocení uživatelů: Small Town Boy (Divadlo Letí) - 60 % [Honzy]

10.června » i-divadlo.cz
Inscenace SMALL TOWN BOY německého autora Falka Richtera, nyní uváděná v české premiéře v pražské Vile Štvanice je svým námětem zajímavá hlavně pro cílovou 4% minoritu. Vcelku věrně zobrazuje probírané minipříběhy, ovšem hlavním nedostatkem je chy...

Tato informační stránka o Ivan Acher zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ivan Acher" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2016 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes