Jana Adamcová

Vztahuje se k

Kynychová bojuje proti domácímu násilí! A není v tom sama!

22.února » VIPstory.cz
V sále Nuselské radnice na Praze 4 sešly Olga Lounová, Klára Doležalová, Linda Finková, Jana Adamcová, Kristýna Janáčková, Dáša Zázvůrková, Libuše Vojtková, Hana Gregorová, Kate Matl, Miriam Chytilová a přišel i tanečník Marek Dědík, aby společně ...

Ta je rozkošná: Dcera režiséra Adamce má svoji první roli v divadle

9.února » Super.cz
Jablko nepadá daleko od stromu. Tohle rčení, kterým naši předkové předběhli genetické výzkumy, platí i u rodinky režiséra Jiřího Adamce (68) a moderátorky Jany Adamcové (45) . Osmiletá dcera Jasmína už začala koketovat s uměním i mimo školu.

Adamcová pyšná na dceru (7): Nečekaný úspěch v Americe!

7.února » Aha!
Malá Jasminka Adamcová (7) se na svou muzikálovou premiéru v České republice teprve chystá. Jen málokdo ale tuší, že už je ostřílenou muzikálovou herečkou, přestože zatím hrála jen za oceánem.

Manželé Adamcovi se vrátili z dovolené: Za šest týdnů toho na cestách viděli opravdu hodně

16.ledna » Super.cz
Peking, Sydney, Melbourne, Tasmánie, Nový Zéland, Hongkong. To vše stihla rodinka Adamců vidět za pouhých šest týdnů. A jak se zdá, budou na dobrodružnou dovolenou, ze které se vrátili teprve včera, ještě dlouho vzpomínat.

Teď si žijí v přepychu. Adamcovi ale dobře vědí, co je to hlad

26.listopadu » Super.cz
Do Národní potravinové sbírky se zapojil obrovský počet lidí včetně známých osobností. Bohulibý projekt podpořila také rodina Adamcova. Děti režiséra Jiřího Adamce a moderátorky Jany Adamcové dobře vědí, jak tato sbírka funguje a komu pomáhá.

Adamcovi ruší zimu na Floridě: Víme, co se stalo!

22.listopadu » Aha!
Rodina režiséra Adamce pravidelně tráví zimu na Floridě, kde mají i vlastní bydlení. Letos však budou na Vánoce jinde. Ke změně plánů je nedonutil strach z hurikánů ani viru zika, ale rodinná situace.

Do druhého domova na Floridě se letos nedostanou. O teplo ale rodina Jany Adamcové nepřijde

21.listopadu » Super.cz
I letošní prosincové svátky stráví Adamcovi v teplých krajinách. Lépe informovaní se možná domnívají, že rodina Jiřího Adamce (68) a Jany Adamcové (44) vyrazí opět do svého druhého domova na Floridu, ale není tomu tak. Manželé i se svými dvěma dět...

Dcera Jiřího Adamce (68) Kristina (26) se vdávala bez táty! Na svatbu ho prý ani nepozvala

4.října » Blesk.cz
Obvykle má otec nevěsty na svatbě jeden velmi důležitý úkol. Musí dceru dovést k oltáři a předat ji tam jejímu budoucímu choti. Režisér Jiří Adamec (68) ovšem takové štěstí neměl. I když se jeho dcera Kristina (26) v sobotu vdávala, on u toho neby...

Jana Adamcová: 5 měsíců v roce na Floridě! Děti mají soukromé učitele!

2.října » Biják.cz
Jak řeší manželé Adamcovi školu svých dětí, když jsou 5 měsíců z roku na Floridě? Podívejte se na video!

Jana Adamcová: Syn bude režisér po tátovi! A dcera je nová Bohdalka!

30.září » Biják.cz
Moderátorka Jana Adamcová už své děti vidí v showbyznysu! Neváhá za jejich přípravu utratit nemalé prostředky! Podívejte se na video!

Režiséra Adamce zavrhla dcera: Zákaz styku s vnoučaty!

19.září » Aha!
Ač si režisér koupil dokonce v Americe i dům, svou dceru, která se tam provdala a má dvě děti, už roky neviděl. Proč proboha?
Lucie Benešová - Česká herečka
Zuzana Belohorcová - Slovenská moderátorka
Kamila Špráchalová - Česká herečka a dabérka
Lenka Krobotová - Česká herečka
Pavel Soukup - Český herec

Tato informační stránka o Jana Adamcová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jana Adamcová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes