Kateřina Adamcová

Vztahuje se k

Farmáři spoří na vlastní mlékárnu

0:19 » iHNed.cz
Zemědělci chtějí vlastní mlékárnu, díky které by měli lepší a stabilní výkupní ceny. Některá odbytová družstva už začala spořit. Zemědělci uvažují o partnerovi, který by s nimi do projektu šel. Už o něm jednají i s čínskými firmami. Velké české ml...

Historicky nejúspěšnější aukce v Česku: Umělecká díla byla vydražena za čtvrt miliardy korun, Toyen za 30 milionů

28.května » iHNed.cz
Aukční Galerie Kodl prodala rekordní množství obrazů. V aukci, která se konala v neděli 28. května, se vydražilo přes 200 uměleckých děl. Nejdražším vydraženým obrazem je Šero v pralese od malířky Toyen.

Jelínek přišel kvůli mrazu o úrodu meruněk. Letos rozšíříme sady v Česku i v Chile, říká šéf výrobce destilátů

22.května » iHNed.cz
Vizovický výrobce ovocných pálenek R.Jelinek chce ve velkém rozjet výsadbu meruněk na jižní Moravě. Jarní mrazy nebudou mít podle šéfa firmy Pavla Dvořáčka vliv na cenu destilátů. Společnost posílila v USA a v Polsku.

Vsetínský Climax sází na západní trhy. Výrobce žaluzií investuje 100 milionů do nové výroby

19.května » iHNed.cz
Do dvou let chce firma ze Vsetína nabrat až sto nových zaměstnanců. Výrobce stínění Climax investuje 100 milionů korun do nové výroby. Trh se stíněním v Česku roste meziročně o 20 procent.

Vsetínský Climax sází na západní trhy

19.května » iHNed.cz
Výrobce stínění Climax investuje 100 milionů korun do nové výroby. Do dvou let chce firma ze Vsetína nabrat až sto nových zaměstnanců. Trh se stíněním v Česku roste meziročně o 20 procent.

České textilky se po letech vrátily na špičku. Daří se hlavně technickému textilu

18.května » iHNed.cz
Čeští výrobci technického textilu táhnou celý obor. Díky velkým investicím a spolupráci s výzkumníky posouvají možnosti umělých vláken. Ta už dnes slouží například k výrobě ochranných obleků, tepelných izolací, tamponů či náplastí, ale i trupů a k...

Na včely budou dohlížet inteligentní úly

12.května » iHNed.cz
Firmy IBM, T-Mobile a vědci z Provozně ekonomické fakulty ČZU vymýšlejí způsob, jak monitorovat včely na dálku. Projekt začínajícím včelařům mimo jiné říká, jaká je teplota v úlu a kdy mají vytočit med. V Česku včelaří přes 50 tisíc lidí.

Inteligentní úly hlídají chování včel na dálku. Data kontrolují včelaři z domova

11.května » iHNed.cz
Firmy IBM, T-Mobile a vědci z Provozně ekonomické fakulty ČZU vymysleli způsob, jak monitorovat včely na dálky. Projekt začínajícím včelařům mimo jiné říká, jaká je teplota v úlu a kdy mají vytočit med. V Česku včelaří přes padesát tisíc lidí.

Farmáři se sešli se zástupci devíti politických stran. Zajímalo je, jakou budou mít podporu

9.května » iHNed.cz
Drobní zemědělci diskutovali se zástupci devíti politických stran o podpoře rodinných farem. Sedláci chtěli vědět, jak se politici staví k EET nebo návrhu zákona o předkupním právu na zemědělskou půdu. Politici se shodli, že je potřeba řešit zadrž...

Firmy podporují trend běhání, zaměstnance motivují utíkat před stresem, ale i běhat pro dobrou věc

9.května » iHNed.cz
Stovky firem v Česku podporují běhání svých pracovníků. Společně s neziskovými organizacemi pomáhají potřebným a zároveň zaměstnancům ulevují od stresu. Jako benefit nabízí zdarma trenéra, běžecké školy nebo platí startovné na závodech.

Nejstarší evropskou cenu pro sociální inovace poprvé vyhráli Češi. Projekt upozorňuje na duševní onemocnění

2.května » iHNED.cz
Studio 27 "zaostřeno na duši" uspělo mezi desítkami jiných nápadů ze střední a východní Evropy. Projekt veřejnosti přibližuje svět lidí trpících duševní nemocí. Úspěch sklidily také projekty online mapy ovocných sadů Na ovoce, brněnské nahrávací s...

Tato informační stránka o Kateřina Adamcová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Kateřina Adamcová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes