Ivan Adamec

Vztahuje se k

ODS podpoří v boji o Senát na Trutnovsku kandidáta STAN Sobotku

15.listopadu » Echo24.cz
Občanská demokratická strana (ODS) v doplňujících volbách do Senátu na Trutnovsku, které budou 5. a 6. ledna, nepostaví vlastního kandidáta. Dá plnou podporu vrchlabskému starostovi Janu Sobotkovi, který kandiduje za Starosty a nezávislé (STAN). Č...

Vizualizace dálnice přes Trutnov: Poříčí přetne vysoký most

13.listopadu » Krkonošský deník
Trutnov /VIDEO/ - Ředitelství silnic a dálnic představilo podobu dálnice z Trutnova na polské hranice.

Oprava průtahu Náchoda spěje do finále, Trutnovu by se mělo ulevit od kamionů

13.listopadu » Trutnovinky
Ve čtvrtek totiž rekonstrukce v Náchodě skončí a po dvou letech si Trutnov oddychne od náporu kamionů. Bylo to dlouhé a skutečně hrozné. Nedaly se otevírat okna, všechno v bytě se otřásalo. Jsem rád, že už to bude u konce. Doufám, že na dlouhou do...

Objížďka Náchoda je u konce, Trutnov si oddychne

Na jaře 2016 začaly v Náchodě opravy hlavního průtahu městem vedoucím na polské hranice. Z tohoto důvodu vedla objížďka pro nákladní dopravu přes Trutnov. Ta se po dvou letech chýlí ke konci. Trutnov si tak oddychne od náporu kamionů.

Dálnice z Trutnova do Polska se začne stavět v roce 2020, stavba potrvá tři roky

8.listopadu » Trutnovinky
I když mělo jít o setkání informativní, obyvatelé dálnicí dotčených lokalit vznášeli ožehavé dotazy. Zejména se to týká obyvatel městské části Poříčí, kde dálnice povede na hranici s Polskem a zásadním způsobem zasáhne do tamního prostoru. Jeden z...

Dálnice z Trutnova na hranici má vyrůst do roku 2023

8.listopadu » Deník.cz
V Poříčí stavbě dálnice ustoupí šest objektů. Na 21 kilometrů dlouhé trase bude stát vybuduje deset velkých mostů nebo dva půlkilometrové tunely.

Dálnice z Trutnova na hranici má vyrůst do roku 2023

8.listopadu » Krkonošský deník
Trutnov - V Poříčí stavbě dálnice ustoupí šest objektů. Na 21 kilometrů dlouhé trase bude stát vybuduje deset velkých mostů nebo dva půlkilometrové tunely.

Hospoda ve Lhotě připomínala býčí arénu

7.listopadu » Krkonošský deník
Trutnov /FOTO, VIDEO/ - Cílem pondělní schůze, kterou do hospody ve Lhotě svolali zástupci trutnovských bikerů, kteří budují a využívají trailové trasy na Čížkových kamenech, se mělo stát vyjasnění situace a vnesení klidu do rozjitřených emocí.

Centrum mládeže v Trutnově bude mít lanový park na střeše a kouřící stěnu

7.listopadu » iDNES.cz
Sportovní areál Na Nivách v Trutnově se promění v moderní středisko s řadou vychytávek, které nemají v regionu obdoby. Bude v něm ozvučená „kouřící“ lezecká stěna a ze střechy povede lanový park. Přestavba přijde na bezmála 200 milionů korun. Dalš...

Moderní centrum mládeže bude mít lanový park na střeše a kouřící stěnu

7.listopadu » iRegiony Impuls
Sportovní areál Na Nivách v Trutnově se promění v moderní středisko s řadou vychytávek, které nemá v regionu obdoby. Bude v něm ozvučená „kouřící“ lezecká stěna a ze střechy povede lanový park. Přestavba přijde na bezmála 200 milionů korun.

Tato informační stránka o Ivan Adamec zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ivan Adamec" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes