Jiří Adamec

Vztahuje se k

Česká hra s lovci a dinosaury Claw Hunter vyměnila multiplayer za příběhovou kampaň

15:30 » Games.cz
Když jsem v listopadu psal o českém projektu Claw Hunter, mělo jít o multiplayerový titul ve světě, kde najdete jak lidské lovce, tak i dinosaury. Jenže jak šel čas, studio Unidreamers kolem Jiřího Adamce se rozhodlo koncept hry pozměnit a na Kick...

Luboš Xaver Veselý má na internetu rozhovory s osobnostmi, XTV slibuje nezávislost

12:21 » ČRo
Mezi zpovídanými osobnostmi je v tuto chvíli například majitel Šlágr TV Karel Peterka, režisér Jiří Adamec nebo bulvární novinář Pavel Novotný. Rozhovory chce XTV zprovoznit i ve videotékách O2TV a UPC.

Český Claw Hunter chce na Kickstarteru až moc peněz

22.března » Eurogamer
Singleplayerové dobrodružství na ostrově plném dinosaurů, inspirované Uncharted, Tomb Raiderem či The Dig, prosí o vaši pomoc. Včera večer rozjetá kampaň na Kickstarter na Claw Hunter požaduje 800 tisíc amerických dolarů. V přepočtu tedy přes dvac...

Rozčílený režisér: Proti Havlovi by si nikdo nedovolil říct křivou větu. Ale Zemana je třeba bít ve jménu těch, kteří ho nevoli

„V tématu migrace k názorům a postojům našeho pana prezidenta konečně dospívá i evropská politická ‚elita‘, takže fakt, že to pan Miloš Zeman říkal dávno před nimi, mě spíš naplňuje radostí a pýchou,“ říká v rozhovoru ParlamentníchListů.cz režisér...

Ta je rozkošná: Dcera režiséra Adamce má svoji první roli v divadle

9.února » Super.cz
Jablko nepadá daleko od stromu. Tohle rčení, kterým naši předkové předběhli genetické výzkumy, platí i u rodinky režiséra Jiřího Adamce (68) a moderátorky Jany Adamcové (45) . Osmiletá dcera Jasmína už začala koketovat s uměním i mimo školu.

Adamcová pyšná na dceru (7): Nečekaný úspěch v Americe!

7.února » Aha!
Malá Jasminka Adamcová (7) se na svou muzikálovou premiéru v České republice teprve chystá. Jen málokdo ale tuší, že už je ostřílenou muzikálovou herečkou, přestože zatím hrála jen za oceánem.

Dcera režiséra Adamce září v muzikálu! Poprvé si zahrála v Americe

7.února » Blesk.cz
Málokdo tuší, že dcera režiséra Jiřího Adamce (66) Jasminka (7) je ostřílenou muzikálovou herečkou. Během dvou let, co žili v Americe, si tam zahrála v několika muzikálech. V Česku se ale objeví poprvé.

Do play off ze čtvrté pozice

27.ledna » idobryden.cz
Bravo! Prvoligoví volejbalisté VSK Staré Město se vyrovnali s předsezónní ztrátou zkušeného tria Kment, Kamler, Zábranský a po rozpačitém začátku zakotvili po základní části na výborném čtvrtém místě, které jim zaručuje výhodu domácího prostředí v...

Manželé Adamcovi se vrátili z dovolené: Za šest týdnů toho na cestách viděli opravdu hodně

16.ledna » Super.cz
Peking, Sydney, Melbourne, Tasmánie, Nový Zéland, Hongkong. To vše stihla rodinka Adamců vidět za pouhých šest týdnů. A jak se zdá, budou na dobrodružnou dovolenou, ze které se vrátili teprve včera, ještě dlouho vzpomínat.

Rozvod Ivany Andrlové z pohádky Princové jsou na draka: Hádky a trestní oznámení!

23.prosince » Aha!
„Dělání, dělání všechny smutky zahání...“ zpívají si děti i dospělí už šestatřicet let. A písnička proslavila i celou pohádku režiséra Jiřího Adamce Princové jsou na draka s Ivanou Andrlovou (56) a Janem Čenským (55) v hlavní roli.

Rodina režiséra Adamce: Svatebčané z konce světa!

20.prosince » Aha!
To je tedy pořádný rodinný špacír. Jiří Adamec s manželkou Janou (44) a dětmi Daníkem (10) a Jasmínkou (8) vyrazili do Austrálie. „Ženil se Janin bratranec, kdysi jsem mu půjčil peníze na studium,“ prozradil režisér.

Teď si žijí v přepychu. Adamcovi ale dobře vědí, co je to hlad

26.listopadu » Super.cz
Do Národní potravinové sbírky se zapojil obrovský počet lidí včetně známých osobností. Bohulibý projekt podpořila také rodina Adamcova. Děti režiséra Jiřího Adamce a moderátorky Jany Adamcové dobře vědí, jak tato sbírka funguje a komu pomáhá.

Tato informační stránka o Jiří Adamec zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jiří Adamec" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes