Jiří Adamec

Related to

Dosud nezveřejněné foto z archivu Ladislava Štaidla: Pařba s Gottem a Štrougalovou dcerou!

25.October » Blesk.cz
Každý, kdo v roce 1985 v českém showbyznysu něco znamenal, musel na oslavu do Jevan. Skladatel a dlouholetý kapelník Slavíkova orchestru Ladislav Štaidl (71) tehdy sezval na své čtyřicátiny spoustu slavných. Podívejte se, kdo všechno se zúčastnil!

Gott, Štaidl, Dietl: Mejdan s dcerou Štrougala!

25.October » Aha!
Každý, kdo v roce 1985 v českém showbyznysu něco znamenal, musel na oslavu do Jevan. Skladatel a dlouholetý kapelník Slavíkova orchestru Ladislav Štaidl (71) tehdy sezval na své čtyřicátiny spoustu slavných. Samozřejmě nechyběl Karel Gott (77) se ...

Dcera Jiřího Adamce (68) Kristina (26) se vdávala bez táty! Na svatbu ho prý ani nepozvala

4.October » Blesk.cz
Obvykle má otec nevěsty na svatbě jeden velmi důležitý úkol. Musí dceru dovést k oltáři a předat ji tam jejímu budoucímu choti. Režisér Jiří Adamec (68) ovšem takové štěstí neměl. I když se jeho dcera Kristina (26) v sobotu vdávala, on u toho neby...

Dcera režiséra Adamce se vdala: Táto, na svatbu nepáchneš!

2.October » Aha!
Svatba jako řemen. Dcera Jiřího Adamce (68) Kristina (26) si v sobotu vzala dlouholetého přítele Daniela Bíma (26). Ano si řekli v Yard Rezortu v Předboji u Prahy za účasti několika desítek natěšených hostů. Známý režisér ale na obřadu chyběl. Byl...

Dcera Jiřího Adamce (68) se vdala! Kristina (26) do toho praštila po osmileté známosti

1.October » Blesk.cz
Svatba jako řemen. Dcera Jiřího Adamce (68) Kristina (26) si v sobotu vzala dlouholetého přítele Daniela Bíma (26). Ano si řekli v Yard Rezortu v Předboji Praha za účasti desítek natěšených hostů.

Jiří Adamec truchlí. Dcera se s ním odmítá vídat!

19.September » Týden.cz
Už je to deset let, co si režisér Jiří Adamec vzal za ženu tehdejší sporťačku Janu Novákovou (dnes Adamcovou). Jeho dcera Tereza z prvního manželství mu to však dodnes neodpustila a nechce ho ani vidět!

Režiséra Adamce zavrhla dcera: Zákaz styku s vnoučaty!

19.September » Aha!
Ač si režisér koupil dokonce v Americe i dům, svou dceru, která se tam provdala a má dvě děti, už roky neviděl. Proč proboha?

Páry, které nikdo nečekal... Fantom Opery zahájil poslední sezonu ve velkém!

19.September » Blesk.cz
Dva Fantomové, dvě Christine, a dokonce tři Raoulové byli k vidění na mimořádném představení, kterým veleúspěšný muzikál Fantom Opery zahájil svou poslední sezonu. Nečekanými páry se to pak hemžilo i na afterpárty!

Jiří Adamec o dceři: Královsky se vdala a pak svého otce zapudila

19.September » Blesk.cz
V Americe, kde koupil své druhé rodině dům a tráví tam s ní hodně času, žije i jeho dcera z prvního manželství. Přesto se Jiří Adamec (68) s Terezou už roky neviděl. Režisér je u ní v klatbě, protože si před 10 lety vzal Janu, dnes už Adamcovou (44).

Manželé Adamcovi slaví 10. výročí: Svatbu jim odsvědčil Gott!

9.September » Blesk.cz
To je příběh hnedle na román! Režisér Jiří Adamec (68) a moderátorka Jana Nováková (44) se do sebe zakoukali na Nově už v roce 1995. Jiří byl ale ženatý a měl tři děti...

Syn Adamcové se snaží zhubnout: Daník, který zbaští na posezení pizzu, trpí při běhu!

23.August » Blesk.cz
Každý touží po krásném tělu. I syn moderátorky Jany Adamcové (44) a režiséra Jiřího Adamce (68). Malý Daník (11) se rozhodl vytvarovat svoji figuru a s maminkou se vrhnul na běhání. Jak mu to šlo?

Tato informační stránka o Jiří Adamec zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jiří Adamec" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2016 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes