Jiří Adamec

Vztahuje se k

Rozčílený režisér: Proti Havlovi by si nikdo nedovolil říct křivou větu. Ale Zemana je třeba bít ve jménu těch, kteří ho nevoli

„V tématu migrace k názorům a postojům našeho pana prezidenta konečně dospívá i evropská politická ‚elita‘, takže fakt, že to pan Miloš Zeman říkal dávno před nimi, mě spíš naplňuje radostí a pýchou,“ říká v rozhovoru ParlamentníchListů.cz režisér...

Ta je rozkošná: Dcera režiséra Adamce má svoji první roli v divadle

9.února » Super.cz
Jablko nepadá daleko od stromu. Tohle rčení, kterým naši předkové předběhli genetické výzkumy, platí i u rodinky režiséra Jiřího Adamce (68) a moderátorky Jany Adamcové (45) . Osmiletá dcera Jasmína už začala koketovat s uměním i mimo školu.

Adamcová pyšná na dceru (7): Nečekaný úspěch v Americe!

7.února » Aha!
Malá Jasminka Adamcová (7) se na svou muzikálovou premiéru v České republice teprve chystá. Jen málokdo ale tuší, že už je ostřílenou muzikálovou herečkou, přestože zatím hrála jen za oceánem.

Dcera režiséra Adamce září v muzikálu! Poprvé si zahrála v Americe

7.února » Blesk.cz
Málokdo tuší, že dcera režiséra Jiřího Adamce (66) Jasminka (7) je ostřílenou muzikálovou herečkou. Během dvou let, co žili v Americe, si tam zahrála v několika muzikálech. V Česku se ale objeví poprvé.

Do play off ze čtvrté pozice

27.ledna » idobryden.cz
Bravo! Prvoligoví volejbalisté VSK Staré Město se vyrovnali s předsezónní ztrátou zkušeného tria Kment, Kamler, Zábranský a po rozpačitém začátku zakotvili po základní části na výborném čtvrtém místě, které jim zaručuje výhodu domácího prostředí v...

Manželé Adamcovi se vrátili z dovolené: Za šest týdnů toho na cestách viděli opravdu hodně

16.ledna » Super.cz
Peking, Sydney, Melbourne, Tasmánie, Nový Zéland, Hongkong. To vše stihla rodinka Adamců vidět za pouhých šest týdnů. A jak se zdá, budou na dobrodružnou dovolenou, ze které se vrátili teprve včera, ještě dlouho vzpomínat.

Rozvod Ivany Andrlové z pohádky Princové jsou na draka: Hádky a trestní oznámení!

23.prosince » Aha!
„Dělání, dělání všechny smutky zahání...“ zpívají si děti i dospělí už šestatřicet let. A písnička proslavila i celou pohádku režiséra Jiřího Adamce Princové jsou na draka s Ivanou Andrlovou (56) a Janem Čenským (55) v hlavní roli.

Rodina režiséra Adamce: Svatebčané z konce světa!

20.prosince » Aha!
To je tedy pořádný rodinný špacír. Jiří Adamec s manželkou Janou (44) a dětmi Daníkem (10) a Jasmínkou (8) vyrazili do Austrálie. „Ženil se Janin bratranec, kdysi jsem mu půjčil peníze na studium,“ prozradil režisér.

Teď si žijí v přepychu. Adamcovi ale dobře vědí, co je to hlad

26.listopadu » Super.cz
Do Národní potravinové sbírky se zapojil obrovský počet lidí včetně známých osobností. Bohulibý projekt podpořila také rodina Adamcova. Děti režiséra Jiřího Adamce a moderátorky Jany Adamcové dobře vědí, jak tato sbírka funguje a komu pomáhá.

Slavný český režisér nemá práci. Nikdo o mě nestojí, říká!

25.listopadu » VIPstory.cz
Poté, co zrežíroval díla jako Sanitka 1 či Pojišťovna štěstí a další, o slušnou televizní práci nezavadí. Ne snad, že by trpěl nouzí.

Fight Club #302: Srdíčka pro Adama

24.listopadu » Games.cz
Pokud vás ještě zcela nepohltily šílené slevové akce u příležitosti Black Friday, můžete s námi strávit následující minuty při sledování tradičního středečního podcastu Fight Club. Moderovat bude Pavel Dobrovský a po jeho boku usednou Adam s Aleše...

Zoufalý režisér Sanitky Jiří Adamec: Smutná zpověď "nepotřebného"

24.listopadu » Blesk.cz
Televizní režisér Jiří Adamec (68) to nemá lehké. Snaží se najít práci, ale zatím marně. Nepomáhá mu ani to, že na svém kontě má úspěšné seriály, jako je Sanitka nebo Pojišťovna štěstí.

Tato informační stránka o Jiří Adamec zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jiří Adamec" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes