Jan Adámek

Vztahuje se k

Druhá vlna EET funguje po třech týdnech bez technických problémů

23.března » BusinessInfo.cz
Podle dodavatelů pokladen pro elektronickou evidenci tržeb se ještě během března instalovaly stovky pokladen týdně. Někteří obchodníci se až v průběhu druhé vlny dozvěděli, že se jich EET týká. Informace přišly pozdě.

Markeeta zaskočila konkurenci v EET silnou kampaní

6.března » iHNED.cz
Trh se systémy pro elektronickou evidenci tržeb na poslední chvíli rozvířila značka Markeeta. Značka vznikla spojením silných hráčů na poli informatiky, investic a reklamy. Podle konkurentů je ale vzhledem k malému počtu podnikatelů ve druhé vlně ...

Z Václavského náměstí zmizí stánky a přibude zeleň. Tramvaj tam ale zatím jezdit nebude

13.října » Bleskově.cz
Modernizace by z Václavského náměstí měla udělat především místo, kde lidé chtějí trávit svůj volný čas, kde jim bude příjemně a rádi se tam budou setkávat. “Rozšíří se chodníky, díky čemuž se prostor pro chodce zvětší o čtvrtinu. Bude tu více lav...

Městský mobiliář získává novou podobu díky adoptivním projektům, osvojit si lze třeba lavičku

25.května » iHNed.cz
Adoptivní projekty jsou zajímavým způsobem, jak zrekonstruovat městský mobiliář. Osvojit si lze třeba lavičku, která ponese jméno svého sponzora. Na Václavském náměstí jich lidé adoptovali již okolo pětašedesáti.

Tip na večer: Lehce pobuřující humor v Grévinu

10.května » ČtiDoma.cz
Pokud chcete zažít nefalšovanou stand-up comedy se zkušenými účinkujícími, navštivte kavárnu muzea Grévin. Underground Comedy je parta komiků, která nezná slovo tabu.
Nora Fridrichová - Česká novinářka

Tato informační stránka o Jan Adámek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Adámek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes