Dana Adámková

Vztahuje se k

Roztržitá

12:21 » blog.idnes.cz
Každý, to občas zažije, prostě den blbec. To hned po ránu se na vás i káva šklebí. Leknete se vlastního odrazu v zrcadle, i když se na sebe hezky usmíváte.

Troška malování

7.června » blog.idnes.cz
Moje babička malovala obrazy, vůni barev cítím dodnes. Sedávala jsem na maličké modré stoličce a pozorovala, jak štětec tancuje po plátně. Byla jsem hodně malá, tak se mi ty vzpomínky míchají.

Parašutista

1.června » blog.idnes.cz
Mléko je výborná potravina, to víme všichni. Jeho cesta na váš stůl je často složitější, než si většina lidí umí představit. Ale dá se při jeho výrobě užít sranda, všechno je to o lidech. Potom se do práce chodí s radostí.

Zápas s draky

31.května » blog.idnes.cz
Mám hroznou chuť psát, ale nenapadá mě žádné téma. Cítím se moc hezky, chtěla bych tento hezký pocit poslat dál. Šířit radost a lidi potěšit svými příběhy. Ne, nepřeskočilo mi. Před čtyřmi měsíci jsem se ocitla v těžké depresi.

Kozí rebelie

24.května » blog.idnes.cz
Mým životem prošlo mnoho zvířat. Některá nebyla vyloženě mazlící na první pohled. Jako třeba naše černá kozí kráska. Ale pravda je, že tato kozí dáma se mazlila velmi ráda. Někdy trochu zvláštním způsobem.

Jaro a divocí ptáci v nouzi

18.května » blog.idnes.cz
Někdy,se to tak stane, že vám do života vstoupí,divoké zvíře. Když potřebuje pomoc a je to v lidských silách, udělá to každý člověk ze srdíčkem na pravém místě. Když vám pomůže zvířátko, je to dar, ten pocit nikdy nezapomenete.

Pasečanky na výletě

14.května » blog.idnes.cz
Chcete zažít dobrodružství? Neni problém, stačí přidat se k nám zkušeným cestovatelkám.Trapasy v ceně. Jízda na černo. Valašské cérky, vás rády provedou nástrahami města. Značka bez záruky.

Sůsedé

12.května » blog.idnes.cz
Jiný kraj, jiný mrav, anebo výhody soužití na dědině.Je fajn mít dobré sousedské vztahy, utužovat je.I když na tom padne, flaša slivovice.

Obyčejný příběh neobyčejného pejska.

9.května » blog.idnes.cz
Občas přemýšlím nad nespravedlností života. Někdo propluje na obláčku a jiný má od narození život těžký, bojuje, rve se za něj. A zvířátka to mají podobné. Stejně jako moje Dafy.

Okamžitě mi vrať moje psy!

5.května » blog.idnes.cz
Okrást vlastní sestru, to chce už hodně zvrácenou povahu. No nazdar, jsem kleptomanka. Ještě, že mi hned sestra odpustila.

Jak jsme Boženě Němcové ukradli krávu

3.května » blog.idnes.cz
Správná kamarádka pomůže, když je třeba co na tom, že má čtyři nohy. Na rande ve třech nemám s tím problém ani když moje přítelkyně vlepí mému idolovi pusu.Přece nebudu žárlit na kamarádku.

Střípky života z kravína

2.května » blog.idnes.cz
Nemusím vidět, stačí slyšet ty konejšivé bručivé zvuky, které kraví máma vydává jen když pečuje o své právě narozené telátko a já vím neomylně, že tam někde je nový život a malý strakatý tvoreček.

Tato informační stránka o Dana Adámková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Dana Adámková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes