Dana Adámková

Vztahuje se k

Milovaní a ti nechtění

20.července » blog.idnes.cz
U mých nohou leží moje radost, bytost, která mě miluje, zbožňuje. Já doufám, že nejen kvůli tomu, že ji krmím. Je to moje malá psí kamarádka Any.

Štístko a Strašpytel

16.července » blog.idnes.cz
Není nad cérčí dýchánek, říkáme tomu, že cvičíme. No šak četla jsem nekde na chytrém netu, že bílé víno pomáhá hubnúť, když sa teho vypije víc, tož to mosí fungovať, ne?

Moje ségra má príma ségru

11.července » blog.idnes.cz
Svátek mojí sestry ve mně rozpoutal spousty myšlenek a vzpomínek na naše dětství. Neodpustím si sestřinu poznámku, že jsem ji zkazila dětství. Tak asi trošku jo, ale nakonec je prý ráda, že mě má.

Chlap mého života

4.července » blog.idnes.cz
Tak, už to na světě chodí, že i mistr tesař se někdy utne. Stejně jako můj táta, tesař, lidi o něm povídali, že je mistr tesař.

Vyznání

30.června » blog.idnes.cz
Moje mysl brouzdá ve vzpomínkách na člověka blízkého, milovaného. Už vím proč, je to šestnáct let, kdy odešel. Přesto mi to přijde, jako by to bylo včera.

Přítel v hnoji

27.června » blog.idnes.cz
Mobily, tablety, notebooky, všechny je miluju. Hračičky. Možná, kdyby zůstaly telefony v původní velikosti, neztratili bychom je tak lehce.

Roztržitá

24.června » blog.idnes.cz
Každý, to občas zažije, prostě den blbec. To hned po ránu se na vás i káva šklebí. Leknete se vlastního odrazu v zrcadle, i když se na sebe hezky usmíváte.

Troška malování

7.června » blog.idnes.cz
Moje babička malovala obrazy, vůni barev cítím dodnes. Sedávala jsem na maličké modré stoličce a pozorovala, jak štětec tancuje po plátně. Byla jsem hodně malá, tak se mi ty vzpomínky míchají.

Parašutista

1.června » blog.idnes.cz
Mléko je výborná potravina, to víme všichni. Jeho cesta na váš stůl je často složitější, než si většina lidí umí představit. Ale dá se při jeho výrobě užít sranda, všechno je to o lidech. Potom se do práce chodí s radostí.

Zápas s draky

31.května » blog.idnes.cz
Mám hroznou chuť psát, ale nenapadá mě žádné téma. Cítím se moc hezky, chtěla bych tento hezký pocit poslat dál. Šířit radost a lidi potěšit svými příběhy. Ne, nepřeskočilo mi. Před čtyřmi měsíci jsem se ocitla v těžké depresi.

Kozí rebelie

24.května » blog.idnes.cz
Mým životem prošlo mnoho zvířat. Některá nebyla vyloženě mazlící na první pohled. Jako třeba naše černá kozí kráska. Ale pravda je, že tato kozí dáma se mazlila velmi ráda. Někdy trochu zvláštním způsobem.

Jaro a divocí ptáci v nouzi

18.května » blog.idnes.cz
Někdy,se to tak stane, že vám do života vstoupí,divoké zvíře. Když potřebuje pomoc a je to v lidských silách, udělá to každý člověk ze srdíčkem na pravém místě. Když vám pomůže zvířátko, je to dar, ten pocit nikdy nezapomenete.

Tato informační stránka o Dana Adámková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Dana Adámková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes