Dana Adámková

Vztahuje se k

Kozí rebelie

24.května » blog.idnes.cz
Mým životem prošlo mnoho zvířat. Některá nebyla vyloženě mazlící na první pohled. Jako třeba naše černá kozí kráska. Ale pravda je, že tato kozí dáma se mazlila velmi ráda. Někdy trochu zvláštním způsobem.

Jaro a divocí ptáci v nouzi

18.května » blog.idnes.cz
Někdy,se to tak stane, že vám do života vstoupí,divoké zvíře. Když potřebuje pomoc a je to v lidských silách, udělá to každý člověk ze srdíčkem na pravém místě. Když vám pomůže zvířátko, je to dar, ten pocit nikdy nezapomenete.

Pasečanky na výletě

14.května » blog.idnes.cz
Chcete zažít dobrodružství? Neni problém, stačí přidat se k nám zkušeným cestovatelkám.Trapasy v ceně. Jízda na černo. Valašské cérky, vás rády provedou nástrahami města. Značka bez záruky.

Sůsedé

12.května » blog.idnes.cz
Jiný kraj, jiný mrav, anebo výhody soužití na dědině.Je fajn mít dobré sousedské vztahy, utužovat je.I když na tom padne, flaša slivovice.

Obyčejný příběh neobyčejného pejska.

9.května » blog.idnes.cz
Občas přemýšlím nad nespravedlností života. Někdo propluje na obláčku a jiný má od narození život těžký, bojuje, rve se za něj. A zvířátka to mají podobné. Stejně jako moje Dafy.

Okamžitě mi vrať moje psy!

5.května » blog.idnes.cz
Okrást vlastní sestru, to chce už hodně zvrácenou povahu. No nazdar, jsem kleptomanka. Ještě, že mi hned sestra odpustila.

Jak jsme Boženě Němcové ukradli krávu

3.května » blog.idnes.cz
Správná kamarádka pomůže, když je třeba co na tom, že má čtyři nohy. Na rande ve třech nemám s tím problém ani když moje přítelkyně vlepí mému idolovi pusu.Přece nebudu žárlit na kamarádku.

Střípky života z kravína

2.května » blog.idnes.cz
Nemusím vidět, stačí slyšet ty konejšivé bručivé zvuky, které kraví máma vydává jen když pečuje o své právě narozené telátko a já vím neomylně, že tam někde je nový život a malý strakatý tvoreček.

Pozdrav k duhovému most

30.dubna » blog.idnes.cz
Pes je štěstí, radost kus lásky, zarmoutí nás jen jednou v životě a to tehdy když musí odejít mají velmi krátky život uživejme s každou chvíli s přítelem.

Každý nějak začínal a se sestrou v zádech jde všechno líp,i když si z nás auto dělá srandu

29.dubna » blog.idnes.cz
Dostala jsem řidičák, no a napadlo mě, že vezmu rovnou svoji sestru na výlet. Naskládaly jsme do auta synovce, mého psa, sebe a vyjely.

Tato informační stránka o Dana Adámková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Dana Adámková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes