Andrea Adamo

Vztahuje se k

Speciál Hyundai i20 R5 sbírá první vavříny v evropských rally

12.května » Týden.cz
Nová generace Hyundai i20 R5 má na kontě první vítězství v mezinárodní soutěži. Získal ho jezdec Giandomenico Basso v prvním kole letošního seriálu Tour European Rally (TER) v rumunské Transilvania Rally.

Paddon pojede Rally Sanremo v nové generaci modelu i20 R5

21.března » Týden.cz
Jezdec týmu Hyundai Motorsport Hayden Paddon se připravuje na své premiérové vystoupení na Rally Sanremo. Na přelomu března a dubna usedne do speciálu Hyundai i20 R5 nové generace, aby se zúčastnil druhého podniku seriálu italského mistrovství. Úč...

Hayden Paddon pojede Rallye Sanremo v nové generaci modelu Hyundai i20 R5

21.března » Auto Periskop
Jezdec týmu Hyundai Motorsport Hayden Paddon se připravuje na své premiérové vystoupení na Rallye Sanremo. Na přelomu března a dubna usedne do speciálu Hyundai i20 R5 – nové generace, aby se zúčastnil druhého podniku seriálu italského mistrovství....

Hyundai nasadí i20 R5 na Ypres

31.května » RallyZone.cz
Nový Hyundai i20 R5 už má termín své premiéry v soutěži ME. V Belgii na Ypres však půjde spíše o prezentaci zákazníkům, protože vůz pojede s Kevinem Abbringem mimo soutěž.

Hyundai staví další prototyp i20 R5

10.května » eWRC.cz
Hyundai pokračuje v testování své erpětky a na Sardinii ji vyvezl na oba dva povrchy, tedy jak na šotolinu, tak na asfalt.

Kevin Abbring pokračuje s testy i20 R5

25.února » eWRC.cz
Hyundai na začátku roku zahájil testy své chystané zbraně do třídy R5 a testy pokračovaly i tento týden.

Tato informační stránka o Andrea Adamo zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Andrea Adamo" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes