Scott Adams

Vztahuje se k

Policie prověřuje pravost videa, na němž si chlapci lehají pod vlak

18.listopadu » iRegiony Impuls
Policisté vyšetřující videozáznam, na němž nad dvěma chlapci v ústecké čtvrti Střekov přejel vlak, pracují s verzí, že je to podvrh. Událost nenahlásil ani žádný ze strojvůdců, kteří na trati jezdí.

Astronomové potvrdili teorii neúspěšných supernov

28.září » Svět hardware
Astronomové mohli sledovat vůbec první případ hvězdy, která byla tak masivní, že přeskočila stádium supernovy a rovnou se zhroutila do podoby černé díry. Můžeme tak mluvit o první zaznamenané neúspěšné supernově.

Soutěž o úřad amerického prezidenta je (asi) za námi. Stala se právě Hillary Clinton nevolitelnou?

12.září » AC24.cz
Po té dnešní frašce… Dilbert Creator Scott Adams právě perfektně shrnul dnešní politické titulky: „Hillary Clinton se právě stala nevolitelnou.“ Vás by nejspíš zajímalo, jestli je toho „přehřáté“ vysvětlení pravdivé – a nikoliv jen žádná událost, ...

Proč jsou nesmysly vydávané v českých médiích tak efektivní: Manipulují lidi iracionálním strachem

15.srpna » Britské listy
Photo Credit: torbakhopper via Compfight cc Mnohokrát se v našich končinách setkáváme s názorem, že teroristické útoky páchané muslimy vycházejí ze samotného islámu. Nechceme přijímat uprchlíky a bráníme se migraci, neboť my zde v Evropě prý máme ...

Tato informační stránka o Scott Adams zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Scott Adams" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes