Scott Adams

Vztahuje se k

Holky z Instagramu - Kristina Basham

7.února » Maxim.cz
Kristina Basham má na Instagramu skoro tři miliony pravidelných slintalů. Doma nad ní momentálně ale slíntá Scott Adams, šedesátiletý autor legendárnho komiksu Dilbert. Přejme mu to.

Policie prověřuje pravost videa, na němž si chlapci lehají pod vlak

18.listopadu » iRegiony Impuls
Policisté vyšetřující videozáznam, na němž nad dvěma chlapci v ústecké čtvrti Střekov přejel vlak, pracují s verzí, že je to podvrh. Událost nenahlásil ani žádný ze strojvůdců, kteří na trati jezdí.

Astronomové potvrdili teorii neúspěšných supernov

28.září » Svět hardware
Astronomové mohli sledovat vůbec první případ hvězdy, která byla tak masivní, že přeskočila stádium supernovy a rovnou se zhroutila do podoby černé díry. Můžeme tak mluvit o první zaznamenané neúspěšné supernově.

Soutěž o úřad amerického prezidenta je (asi) za námi. Stala se právě Hillary Clinton nevolitelnou?

12.září » AC24.cz
Po té dnešní frašce… Dilbert Creator Scott Adams právě perfektně shrnul dnešní politické titulky: „Hillary Clinton se právě stala nevolitelnou.“ Vás by nejspíš zajímalo, jestli je toho „přehřáté“ vysvětlení pravdivé – a nikoliv jen žádná událost, ...

Proč jsou nesmysly vydávané v českých médiích tak efektivní: Manipulují lidi iracionálním strachem

15.srpna » Britské listy
Photo Credit: torbakhopper via Compfight cc Mnohokrát se v našich končinách setkáváme s názorem, že teroristické útoky páchané muslimy vycházejí ze samotného islámu. Nechceme přijímat uprchlíky a bráníme se migraci, neboť my zde v Evropě prý máme ...

Tato informační stránka o Scott Adams zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Scott Adams" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes