Maren Ade

Related to

Toni Erdmann: nejlepší komedie roku 2016 [recenze filmu)

21.October » AVmania.cz
Komedie roku, v níž excentrický otec jako samozvaný terapeutický kouč shazuje masku sebeovládání své odcizené workoholické dcery.

Divácký komediální hit Toni Erdmann dnes vstupuje do kin

20.October » SatCentrum
Komediální senzace z Cannes o vztahu výstředního otce a ambiciózní dcery, která ohromuje kritiku i diváky, německý kandidát na Oscara, divácký hit na MFF KV i na Be2Can, malý chlupatý zázrak. To všechno je Toni Erdmann, který dnes vstupuje do kin!

Divácký komediální hit Toni Erdmann dnes vstupuje do kinech

20.October » SatCentrum
Komediální senzace z Cannes o vztahu výstředního otce a ambiciózní dcery, která ohromuje kritiku i diváky, německý kandidát na Oscara, divácký hit na MFF KV i na Be2Can, malý chlupatý zázrak. To všechno je Toni Erdmann, který dnes vstupuje do kin!

Tlustý holky a bláznivý Toni Erdmann. Začíná Das Filmfest

19.October » ČT24
Festival Das Filmfest nabídne řadu českých distribučních premiér, například příběh slavného malíře Egona Schieleho, drama 24 týdnů, které je v užším výběru pro Evropské filmové ceny, temný thriller Odvrácená strana Měsíce nebo historický snímek z ...

Recenze: Toni Erdmann - rodinný kouč a žhavý kandidát na Oscara pobaví i emočně vyšťaví

19.October » Kinobox.cz
Sem tam se zjeví film, jehož vznik nedoprovází přehnaná očekávání, ale o to úderněji zapůsobí výsledek. Není lehké vymazat ho z mysli. Jeho účinek bobtná jako malá sněhová koule razící si cestu údolím. Do českých kin míří Toni Erdmann (2016)...

Recenze: Toni Erdmann je poctou otcovství i smyslu pro humor

16.October » filmserver.cz
Toni Erdmann je významným evropským filmem, jenž se vyjadřuje ke stavu společnosti v současném světě, a zároveň je místy až hystericky vtipnou, svěží a příjemně otevřenou podívanou, schopnou vybudit diváky ke spontánním výbuchům smíchu.

Unikátní přehlídka filmů z prestižních filmových festivalů

12.October » Chrudimské noviny
Chrudim - V Městském kině začíná ve čtvrtek 13. října v 19. 30 hodin přehlídka filmů z festivalů v Berlíně, Benátkách a Cannes = Be2can. Filmy budou promítány každý den, poslední snímek uvidíte v pondělí 17. října. Program: 24 TÝDNŮ Drama / Německ...

Redakční topka: nejlepší filmy MFF Karlovy Vary 2016

16.July » filmserver.cz
Před týdnem skončil 51. Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary, největší filmová událost v České republice, tudíž je po uležení dojmů správná doba na rekapitulaci toho nejlepšího, co zde bylo k vidění.

Čelistní sání z Cannes 3: Život s falešnými zuby

16.May » RadioWave
Ne, zubní protézy k životu nepotřebujeme. Zatím. Alespoň ne ty konkrétní. Nicméně to, že si občas symbolicky všichni nasadíme umělý předkus, abychom čelili příliš trapné realitě, je bez debat. Aleš se například včera na pláži vydával za úspěšného ...
Igor Chmela - Český herec
Tom Cruise - Herec
Josef Somr - Český herec
Kryštof Hádek - Český herec
Matěj Ruppert - Český zpěvák

Tato informační stránka o Maren Ade zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Maren Ade" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2016 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes