Nina Adlof

Vztahuje se k

Náchod má zvonkohru s dvanácti zvonky, umí 25 melodií

1.prosince » Týden.cz
Na Karlově náměstí v centru Náchoda bude vyhrávat zvonkohra s 12 zvonky. Přehrát umí 25 základních melodií. Zvonkohru tvoří přes čtyři metry vysoký oblouk z nerezové oceli, který tvarem připomíná bránu.

V Náchodě začaly průzkumné vrty nových zdrojů minerálky

3.listopadu » Vodarenstvi.cz
V Náchodě začaly průzkumné vrty pro získání nových zdrojů minerální vody ve čtvrti Běloves. Průzkum je prvním krokem v plánu náchodské radnice obnovit ve městě lázeňství. ČTK to řekla mluvčí radnice Nina Adlof. Radnice za průzkum zaplatí zhruba 4,...

Birke: Stavební práce na průtahu Náchoda pokračují podle plánu

Stavební práce v ulicích Pražská, Běloveská a Polská jsou v plném proudu a pokračují podle stanoveného harmonogramu.

Park v centru Náchoda dostane moderní tvář

V měsíci květnu proběhl v parku U Města Prahy archeologický průzkum. V červnu započnou práce na vlastní revitalizaci parku, které si z městského rozpočtu vyžádají částku 4,1 mil. Kč.

Stavbaři budou v Náchodě pracovat i ve večerních hodinách

21.července » Červený Kostelec
Ve středu 20. července, tedy třetí den od zahájení opravy průtahu Náchoda, se starosta Jan Birke sešel se zástupci investora stavby Ředitelství silnic a dálnic ČR, správy Hradec Králové (ředitelem Ing. Markem Novotným), sdružení zhotovitelů v čele...

V Náchodě se opravuje tah na Polsko, kamiony si zajedou přes 40 kilometrů

18.července » ČT24
Za čtyřiadvacet hodin projede Náchodem na třicet tisíc aut, z toho šest tisíc kamionů, a na rekonstrukci frekventovaného průtahu čeká dvacetitisícové město mnoho let. Stavba si vyžádá 132 milionů korun ze státního rozpočtu a dělníci nyní zahájili ...

Náchod se chystá na opravy průtahu městem

Avizovaná oprava Pražské ulice, která prochází samotným centrem města a denně po ní projedou desítky tisíc vozidel, bude zahájena v pondělí 18. července 2016.

Park v centru Náchoda dostane moderní tvář

7.června » prvnizpravy.cz
V měsíci květnu proběhl v parku U Města Prahy archeologický průzkum. Město Náchod uzavřelo s Regionálním muzeem Náchod dohodu o provedení záchranného archeologického výzkumu a průběžného archeologického dozoru po dobu stavby.

V Náchodě začala restaurace vitrážových oken radnice

Město Náchod provádí během roku řadu investičních akcí. Neméně důležité jsou opravy a údržba majetku, které město vlastní, ať už jde o školy, školky nebo další budovy.

V Náchodě se bude opravovat další viadukt v centru města

Od pondělí 22. února budou v centru města probíhat přípravné práce na opravu viaduktu “u Bílé růže”. Firma Chládek a Tintěra bude připravovat zázemí stavby, která bude zahájena 1. března 2016.
ČSSD - Přední levicová politická strana
ODS - Politická strana

Tato informační stránka o Nina Adlof zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Nina Adlof" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2016 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes