Johann Adolf

Vztahuje se k

Trojí barokní aleluja

21.dubna » Rádio Proglas
Ranní duchovní hudba neděle Božího milosrdenství má na programu velikonoční skladby Johanna Sebastiana Bacha, Johanna Adolfa Haaseho a Antonia Vivaldiho.

Divadelní sezonu zakončí ve valtickém zámku Hasseho operou

11.listopadu » Kultura Deník.cz
Valtice – Na ukončení divadelní sezony se chystají ve valtickém zámku. Při té příležitosti uvedou vážnou operu Tabarano e Scintilla skladatele Johanna Adolfa Hasseho. Kulturní odpoledne zahájí tuto neděli ve tři hodiny.

Olomoucké barokní slavnosti začaly, hraje se každý večer

30.června » Kultura Deník.cz
Olomouc - Netřesk, jasmín, hyacint, růže, laskavec. Děti v přestrojení za pastýře a nymfy si postupně vybírají květiny, které vystihují jejich charakter. Společně pak uvijí girlandu z květů pro bohyni Auroru, svou matku.

Terasovité hlediště, nové kostýmy a vzácné tympány. Začínají Olomoucké barokní slavnosti

29.června » ČRo Olomouc
Barokní opera k létu v Olomouci neodmyslitelně patří. Letos má navíc 4. ročník Olomouckých barokních slavností několik novinek. Diváci se dočkají terasovitého hlediště, herci nových kostýmů a hudebníci originálních barokních tympánů.

* Barokní noc v Českém Krumlově

24.června » Právo
Jubilejní 30. ročník Festivalu komorní hudby Český Krumlov začne dnes na zámku tradiční Barokní nocí, replikou barokních slavností, v jejichž rámci zhlédnou návštěvníci i operu Don Tabarando e Scintilla od Johanna Adolfa Hasseho v barokním divadle.

Tato informační stránka o Johann Adolf zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Johann Adolf" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes