Tal Afar

Vztahuje se k

Rusko vysílá do USA nového velvyslance, zastánce tvrdé linie Antonova

14:39 » Radiožurnál
Novým ruským velvyslancem ve Spojených státech byl jmenován Anatolij Antonov. Dosavadní náměstek ministra zahraničí je označován za přívržence tvrdé linie ve vztazích k USA.

Irácký premiér oznámil ofenzivu proti městu Tal Afar, jedné z posledních bašt Islámského státu

14:05 » Radiožurnál
Irácká armáda spustila ofenzivu, jejímž cílem je vytlačit organizaci Islámský stát z města Tal Afar na severozápadě země.

Irácká vláda oznámila začátek bitvy o město Tal Afar, kam prchali bojovníci IS

20.srpna » Lidovky.cz
Irácký premiér Hajdar Abádí v neděli oznámil zahájení operace s cílem osvobodit město Tal Afar, které je jednou z posledních bašt teroristické skupiny Islámský stát (IS) v zemi. Tal Afar leží asi 80 kilometrů západně od Mosulu, který armáda osvobo...

Irák začal bitvu o jednu z posledních bašt Islámského státu

20.srpna » ČT24
Irácký premiér Hajdar Abádí v neděli oznámil zahájení operace s cílem osvobodit město Tal Afar, které je jednou z posledních bašt teroristické skupiny Islámský stát (IS) v zemi. Tal Afar leží asi 80 kilometrů západně od Mosulu, který armáda osvobo...

V Bostonu se střetli konzervativní aktivisté s odpůrci rasismu. Policie jich 27 zatknula

20.srpna » iROZHLAS
Při demonstracích v americkém Bostonu zadržela policie 27 lidí. Na sobotu ohlásili v Bostonu pochod konzervativní aktivisté, jejich počet ale mnohonásobně překonali odpůrci rasismu a neonacismu.

Irák oznámil začátek bitvy o Tal Afar, jednu z posledních bašt Islámského státu v zemi

20.srpna » Radiožurnál
Irácký premiér Hajdar Abádí v neděli oznámil zahájení operace s cílem osvobodit město Tal Afar, které je jednou z posledních bašt teroristické skupiny Islámský stát v zemi.

Obrana Islámského státu se hroutí. Ztrácí území v Sýrii i Iráku

15.srpna » Radiožurnál
Islámský stát ztrácí území, jeho obranné linie se hroutí v Sýrii i v sousedním Iráku. Ofenzivu proti islamistům vedou Asadovy jednotky, metropoli Islámského státu dobývají Syrské demokratické síly.

Irák vyslal letectvo do boje o západoirácké město Tal Afar, vytlačuje IS ze země

15.srpna » Lidovky.cz
Irácké letectvo zahájilo nálety na západoirácké město Tal Afar, v němž jsou ještě radikálové z Islámského státu (IS). Oznámil to v úterý mluvčí iráckého ministerstva obrany. Do bojů chtějí podle předchozích informací zasáhnout i šíitské oddíly. Da...

Irák zahájil nálety na Tal Afar, kam při osvobozování prchali islamisté

15.srpna » ČT24
Irák zahájil nálety na západoirácké město Tal Afar, ve kterém jsou ještě radikálové z Islámského státu (IS). Oznámil to mluvčí iráckého ministerstva obrany. Do bojů chtějí podle předchozích informací zasáhnout i šíitské oddíly.

Irácké jednotky zahájily ofenzivu proti městu Tal Afar, které ovládají bojovníci Islámského státu

15.srpna » Radiožurnál
Irácké letectvo začalo bombardovat město Tal Afar na severu země. Informovala o tom tamní televize Sumaríja.

Spojené státy budují na severu Iráku vojenskou základnu

Spojené státy budují vojenskou základnu u města Tal Afar na severu Iráku, kde převážně žijí Iráčtí Turkmeni, uvedla ve středu agentura Anadolu.

Obávaného ‚snipera chalífátu‘ původem z Británie záhadně zabili u Mosulu

14.července » Lidovky.cz
Teroristé z Islámského státu (IS) přišli o svou baštu v iráckém Mosulu a mezinárodní koalice jim nedává spát dál. Západně od nově osvobozené metropole ve městě Tal Afar byl podle iráckých médií zabit jeden z nejobávanějších odstřelovačů z řad džih...
Ivan Trojan - Český herec
Jana Bobošíková - Politička

Tato informační stránka o Tal Afar zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Tal Afar" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes