Tal Afar

Vztahuje se k

Irák: Stabilizace zdravotní péče v oblastech relativního bezpečí

V oblasti Tal Afar, severovýchodně od Mosulu, brání nedostatek funkčních zdravotnických zařízení místním obyvatelům v přístupu ke zdravotní péči. Lékaři bez hranic rozšiřují své aktivity v této oblasti.

Na Středním východě dochází k drastickým změnám, a to neuvěřitelně rychle

9.března » Nová republika
Peter Korzun 9.3.2017 Zvědavec Situace na Středním východě se mění neuvěřitelně rychle. To, čemu bychom ještě včera neuvěřili, se dnes stává realitou. Každá událost se stává součástí většího obrazu - region pozvolna přestává být propastí, a stává ...

Irácké milice nedovolily džihádistům z IS prchnout do Sýrie

13.února » globe24.cz
Bagdád - Irácké síly zabránily zhruba 200 bojovníků Islámského státu (IS) opevněným v městě Tal Afar západně od Mosulu uprchnout do sousední Sýrie. Samozvaný chalífa abú Bakr Bagdádí zatím uniká.

Irácká armáda zabránila bojovníkům IS prchnout do Sýrie

13.února » Týden.cz
Irácké provládní síly zabránily zhruba 200 bojovníků radikálního Islámského státu (IS) opevněným v městě Tal Afar západně od Mosulu na severu země uprchnout do sousední Sýrie.

Irácké milice zabránily bojovníkům IS prchnout do Sýrie, chalífa přežil nálet stíhaček

13.února » EuroZprávy.cz
Bagdád - Irácké síly zabránily zhruba 200 bojovníků Islámského státu (IS) opevněným v městě Tal Afar západně od Mosulu uprchnout do sousední Sýrie. Samozvaný chalífa abú Bakr Bagdádí zatím uniká.

„Bylo to, jako bychom se znovu narodili,“ říkají jezídi, kteří uprchli ze zajetí IS

28.listopadu » ČT24
„Viděli jsme lidi, kteří šli přes poušť a udělali jsme to samé. Šli jsme skrz poušť a v polovině cesty jsme potkali pastevce, který nám ukázal cestu. Řekl nám, že tam nejsou žádné bomby a abychom si sundali naše šátky, až se dostaneme k pešmergům,...

Irácké síly vytlačují IS z východního Mosulu, lidem chybí jídlo

16.listopadu » ČT24
Irácké speciální síly vstoupily začátkem měsíce na východní mosulské předměstí, ale narazily na tvrdý odpor islamistů. Postupují pomalu, protože se obávají obětí mezi civilisty. Radikálové dle dostupných informací používají místní obyvatele jako l...

Irácká armáda dobyla další části Mosulu, IS páchá zvěrstva na civilistech

4.listopadu » EuroZprávy.cz
Bagdád - Irácká armáda úspešně pokračuje v tažení proti Islámskému státu v Mosulu, už se jí podařilo dobýt šest čtvrtí na východě města. Primárním cílem je momentálně dostat se k řece Tigris.

Irácká armáda objevila rakety americké výroby na vojenské základně ISIS v Mosulu

3.listopadu » svobodnenoviny.eu
Irácká armáda a lidové síly objevili řadu raket americké výroby na vojenských pozicích Islámského státu v jižní části Mosulu, informovaly místní zdroje poté, co první skupina provládních vojsk zahájila v pondělí jejich cestu na jih od Mosulu. „V o...

Irácká vláda zahájila ofenzivu proti Islámskému státu v Mosulu

17.října » Český rozhlas Plus
Irák v pondělí zahájil dlouho očekávanou ofenzivu s cílem dobýt severní město Mosul, které ovládá Islámský stát, píše agentura Reuters.

Kati Islámského státu rozřezali vězně řetězovou pilou

2.září » Novinky.cz
Kati Islámského státu rozřezali na hlavním náměstí v iráckém Mosulu devět mladých lidí, které vinili z odboje. Podle zdroje serveru Iraqi News byli odsouzení rozřezáni řetězovou pilou.
Baššár al-Asad - Prezident Sýrskej arabskej republiky
Kerry John - Ministr zahraničí USA
ČSSD - Přední levicová politická strana

Tato informační stránka o Tal Afar zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Tal Afar" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes