Ája Agnerová

Vztahuje se k

Mušle od moře? Máme pro vás hned tři tipy, jak je doma využít!

26.července » Proženy.cz
Také patříte k těm, kteří si z dovolené u moře vozí mušličky? Máme pro vás hned tři různé tipy, jak z těchto krásných vzpomínek vykouzlit dokonalé bytové dekorace.

Praktická taška k vodě? Vyrobte si ji z obyčejné osušky! S naším návodem to zvládnete

14.července » Proženy.cz
Když jdete k vodě, také máte tašku nacpanou ručníky k prasknutí? Máme pro vás tip, jak si doma a za pár korun vyrobit skvělou vychytávku, díky které se na prázdninovou koupačku budete jen těšit.

Chcete kaktus, který nemusíte zalévat? Ukážeme vám, jak na to!

1.července » Proženy.cz
Také zbožňujete sukulenty nejrůznějších druhů a tvarů, a i když prý nevyžadují tolik péče, vždy vám nakonec zajdou? Nejste jediní. A proto pro vás máme jednoduchý tip na kaktus, který se nezalévá.

Tipy pro zahrádkáře: Nevíte, co vám kde roste? Poradíme vám, jak rostlinky označit

24.června » Proženy.cz
Sezona zahradničení je v plném proudu, a tak není na škodu být pořádně připravený. Přinášíme vám hned dva rychlé tipy na rozlišení jednotlivých rostlin. Vypadají skvěle a zvládne je i malé dítě.

Domácí lepidlo na papír? Vyrobte si je levně a bez zbytečné chemie

17.června » Proženy.cz
Pořád dokupujete domů nebo dětem do školy lepidlo? Už nemusíte! Máme pro vás rychlý a extra levný návod na to, jak si jej vyrobit doma a bez zbytečné chemie. Sledujte s námi!

Jak bydlí Ája Agnerová ve starším panelovém domě

18.dubna » Novinky.cz
Páteční čtenáři a diváci internetového Streamu, a dnes už i naši čtenáři, znají hravou tvorbu a nápady Áji Agnerové. „Většinu dílů natáčíme tady u nás doma, takže mi občas volají kamarádky, že viděly třeba naši novou sedačku,“ směje se hned na zač...

Co se starými PET láhvemi? Proměňte je ve funkční posezení. Za pár korun!

29.března » Proženy.cz
Hromadí se vám doma PET láhve? Tentokrát je nemusíte vyhazovat.Vyrobte si z nich skvělý sedací bobík, který se bude skvěle hodit jak pro hosta, tak třeba pro vás jako opěrka na nohy. Tady je návod!

Krásné zdobení nehtů? Naučte se trik s fólií. A nemusíte ani do salonu!

18.března » Proženy.cz
Také máte rády pěkně nebo originálně ozdobené nehty? Nebo jste naopak dodnes ještě nic podobného nevyzkoušely? S tímto jednoduchým video návodem máte konečně příležitost.
Tomáš Baťa - Česko-kanadský podnikatel
Lobbování - Prosazování skupinových zájmů
Seznam.cz - Internetová společnost

Tato informační stránka o Ája Agnerová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ája Agnerová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes