Pete Agnew

Vztahuje se k

Legendární Nazareth zdraví čtenáře Blesku: Přijďte na náš koncert!

15.srpna » Biják.cz
Skotská skupina, jenž je na scéně už téměř 50 let, se 1.října představí ve středočeské Příbrami. Pro okresní město to bude určitě zážitek, takových koncertů se ve městě, kde se kdysi těžil uran, asi moc neděje. Autoři slavných songů Dream on či Lo...

Nazareth zahrají v Praze, Brně a Ostravě

20.července » Novinky.cz
Nezničitelná rocková kapela Nazareth se vrací do Česka pravidelně. Skupina existující téměř půl století se letos ukáže v Praze, Brně a Ostravě během září.

Baskytarista Pete Agnew: Když zpomalíme, můžeme zestárnout

13.května » Novinky.cz
Skotská rocková kapela Nazareth v květnu dvakrát vystoupí v České republice. 20. v brněnském Sono Centru a o den později ve Velkém sále Lucerny v Praze. „Zpomalovat nechceme, musíme se zaměstnávat. Když člověk zpomalí, tak stárne, a to bych nechtě...

Když zpomalíme, můžeme zestárnout

13.května » Právo
SKUPINA NAZARETH VYSTOUPÍ DVAKRÁT V ČESKU A BASKYTARISTA PETE AGNEW PRÁVU ŘEKL: Skotská rocková kapela Nazareth v květnu dvakrát vystoupí v České republice. 20. v brněnském Sono Centru a o den později ve Velkém sále Lucerny v Praze.

Sakra bych si přál, aby Love Hurts byla naše, říká basák Nazareth

12.května » iDNES.cz
Skotská hardrocková kapela Nazareth vystoupí 20. května v brněnském Sono Centru a o den později v pražské Lucerně. Kromě písní z předloňské desky Rock’n’Roll Telephone zazní průřez hity včetně Love Hurts či Dream On, slibuje baskytarista a posledn...

Nazareth vystoupí v Česku. Líbí se mi tu, tvrdí Agnew

11.května » Týden.cz
Baskytarista Pete Agnew opět vystoupí v České republice. S kapelou Nazareth odehraje koncerty v brněnském Sonocentru 20. května a o den později populární skupina zavítá do pražské Lucerny.

Nazareth se chystají na dva koncerty v České republice

23.února » EuroZprávy.cz
Praha - Britská rocková legenda, skupina Nazareth, odehraje v květnu své dva koncerty v České republice. Čtveřici už před necelými třemi lety českým fanouškům přiblížil ještě více unikátní filmový dokument.
Led Zeppelin - Britská rocková skupina
Hana Zagorová - Česká zpěvačka
Boleslav Polívka - Český herec

Tato informační stránka o Pete Agnew zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Pete Agnew" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes