Roberto Aguirre

Vztahuje se k

Riverdale: Herečka Jaz Sinclair si zahraje Sabrininu nejlepší přítelkyni

13.února » Edna.cz
K herečce Kiernan Shipke se připojuje herečka Jaz Sinclair, která ztvární Sabrininu nejlepší kamarádku. Tvůrce Roberto Aguirre-Sacasa navíc zveřejnil první fotografii Sabrinina kocoura Salema.

Riverdale: České titulky k epizodě Chapter Twenty Six: The Tell-Tale Heart

9.února » Edna.cz
České titulky ke třinácté epizodě druhé série jsou hotové. Ke stažení je naleznete v profilu epizody Chapter Twenty Six: The Tell-Tale Heart . Titulky pro vás připravili @Ladick , whaskalmanik, emthoman, @Blahar & @komcus . Po zhlédnutí nezapomeňt...

Riverdale: České titulky k epizodě Chapter Twenty Five: The Wicked and the Divine

4.února » Edna.cz
České titulky ke dvanácté epizodě druhé série jsou hotové. Ke stažení je naleznete v profilu epizody Chapter Twenty Five: The Wicked and the Divine . Titulky pro vás připravili @Ladick , emthoman, @Blahar & @komcus . Po zhlédnutí nezapomeňte epizo...

Riverdale: České titulky k epizodě Chapter Twenty Four: The Wrestler

31.ledna » Edna.cz
České titulky k jedenácté epizodě druhé série jsou hotové. Ke stažení je naleznete v profilu epizody Chapter Twenty Four: The Wrestler . Titulky pro vás připravili @Ladick , emthoman, @Blahar & @komcus . Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit .

Riverdale: České titulky k epizodě Chapter Twenty Three: The Blackboard Jungle

21.ledna » Edna.cz
České titulky k první letošní epizodě jsou hotové. Ke stažení je naleznete v profilu epizody Chapter Twenty Three: The Blackboard Jungle . Titulky pro vás připravili @Ladick , @Goodkin , @Artista , emthoman, @komcus & @Blahar . Po zhlédnutí nezapo...

Riverdale: Sabrina získává svou hereckou tvář

6.ledna » Edna.cz
Vývoj spin-offu o čarodějce Sabrině se včera dočkal velkého posunu. Tvůrce Roberto Aguirre-Sacasa na svém Twitteru oznámil obsazení hlavní role – samotné Sabriny.

Riverdale: Tvůrci seriálu pracují na spin-offu

23.září » Edna.cz
Po letošním úspěchu novinky Riverdale tvůrci seriálu neztrácí čas a připravují na stanici CW jeho spin-off, aby tak rozšířili seriálový svět Archie Comics. Ten nese název The Chilling Adventures of Sabrina .

Riverdale: Riverdale na Comic-conu 2017

23.července » Edna.cz
Kromě promítnutí prvního traileru na druhou řadu jsme se dočkali i pár informací. Uvnitř článku najdete pár střípků od tvůrců a herců.
Julianne Mooreová - Americká herečka
Stephen King - Americký spisovatel hororů

Tato informační stránka o Roberto Aguirre zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Roberto Aguirre" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes