Rowan Ak

Vztahuje se k

Dopady eIDAS a GDPR nejen do veřejné správy

24.března » ITPOINT.CZ
Konference eIDAS od teorie k praxi přinese důležité informace přímo od zdroje, tedy z Ministerstva vnitra a od právníků zabývajících se problematikou eIDAS. Akce se koná 25. 4. 2017 v Konferenčním centru hotelu Grandior, Praha 1. Exponet s.r.o.

Dopady eIDAS a GDPR nejen do veřejné správy

17.března » SystemOnLine.cz
Na konci dubna se uskuteční další ročník konference eIDAS od teorie k praxi , která přinese důležité informace přímo od zdroje,...

Pozvánka: IT mezi paragrafy objasní legislativní novinky a poradí, jak na ně

16.ledna » DIIT.cz
Společnost Exponet ve spolupráci s renomovanými právními kancelářemi ROWAN LEGAL a Havel, Holásek & Partners zve na konferenci „IT mezi paragrafy“, která se uskuteční 22.2.2017 v Praze.

AK Rowan Legal radí Pelikánovu resortu s tendrem na náramky, má sazbu 1700 korun za hodinu

16.ledna » Česká justice
Ministerstvo spravedlnosti využívá při přípravě elektronického monitorovacího systému vězňů, tzv. náramků, služeb advokátních služeb AK Rowan Legal. Za období od února do října loňského roku zatím kanceláři vyplatilo částku 1 169 175 korun. Česká ...

IT právo v praxi na konerenci IT mezi paragrafy

12.ledna » ITPOINT.CZ
Konference přinese zásadní informace o nových právních normách v národním i evropském kontextu, objasní legislativní novinky a poradí, jak se na ně připravit. Akce proběhne ve středu 22. 2. 2017 v Grandior Hotel Praha. Exponet s.r.o.
Milada Horáková - Česká politička
Korupce - Zneužití postavení nebo funkce v politice
ODS - Politická strana

Tato informační stránka o Rowan Ak zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Rowan Ak" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes