Marek Hlavica Aka

Related to

ARA’s dál povede Novák, Spiesová jedná s digisekcí

6:54 » MEDIAR
Servisní organizaci Asociace komunikačních agentur i po tendru řídí Ondřej Novák externě. Novákova předchůdkyně Radka Spiesová přemýšlí o návratu do sekce digitálních agentur.

AKA má nové členy a nabízí bezplatný registr

19.May » Marketing&Media
Asociace komunikačních agentur (AKA) oznámila, že v květnu se její členská základna rozšířila o tři nové subjekty. Jsou jim contentmarketingový specialista Boomerang Publishing a fullservisové agentury Elite Solutions a 1 Year & More Production...

AKA zveřejnila průměrné výše hodinových sazeb v reklamních agenturách

Ceny práce kvalifikovaných odborníků rostou. Největší nárůst – o čtvrtinu, zaznamenala pozice digitálního manažera. Asociace komunikačních agentur mezi svými členy každoročně zkoumá posuny v hodinových sazbách za jednotlivé orofese. Zveřejňuje zpr...

VÝZKUM: Kolik berou lidé v reklamě za hodinu práce

19.April » MarketingSales
Account directoři v reklamních agenturách si za poslední dva roky pohoršili. Vyplývá to z nového výzkumu mezi členy Asociace komunikačních agentur, který ukazuje hodinové sazby za práci lidí z agentur na různých pozicích.

Průzkum AKA: Kolik se platí v Česku za reklamu

19.April » Marketing Journal
AKA zveřejnila průměrné výše hodinových sazeb jednotlivých pozic v reklamních agenturách. Ceny práce kvalifikovaných odborníků rostou. Největší nárůst - o čtvrtinu, zaznamenala pozice digitálního manažera.

Tato informační stránka o Marek Hlavica Aka zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Marek Hlavica Aka" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2016 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes