Ali Al

Vztahuje se k

Taysir Ali Al Khalfan: exhibice v Saúdské Arábii

9.června » Ronnie's World
Ohlédněte se s námi za víkendovou exhibicí začínajícího profesionálního kulturisty Taysira Aliho Al Khalfana!

Strach a nenávist v arabských nocích

27.dubna » Zvědavec
Americký prezident Barack Obama přistál v Saúdské Arábii, aby se zúčastnil petro dolarového summitu GCC a příslovečně „ujistil spojence ze Zálivu“ uprostřed té nejmazlavější z bouří. Summit v Doha tento víkend, který měl zachovat snížení těžby rop...

Česko by se mohlo stát cílovou zemí pro kuvajtské investice

4.dubna » Novinky.cz
Česká republika by mohla být zahrnuta mezi cílové země pro kuvajtské investice. Právě jeden z nejbohatších států má k dispozici čtyři investiční fondy, které vyvíjejí aktivní činnost v zahraničí.

IS na irácké město Taza zaútočil chemickými zbraněmi

Bojovníci teroristické skupiny Islámský stát (IS, zakázaný v RF) znovu ostřelovali město Taza v irácké provincii Kirkuk raketami s jedovatými chemickými látkami, informuje arabský televizní kanál Al Sumaria s odkazem na oficiálního mluvčího šíitsk...

Ceny ropy: Dobré zprávy pro Rusko, horší pro USA

Saúdská Arábie a Rusko se podle informací zpravodajského serveru Bloomberg dohodly na tom, že nebudou zvyšovat svoji produkci ropy. Představitelé obou zemí se na tom dohodli při společném jednání v Kataru.

Tato informační stránka o Ali Al zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ali Al" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2016 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes