Khalid Al

Vztahuje se k

Trh s fyzickou ropou je stále přesycen. Bude cena ropy podpořena prodloužením dohody OPEC?

21.dubna » Web4Trader
Fyzický trh s ropou Brent dále oslabuje díky přílivu severoamerické ropy na evropský trh, upadající poptávce v Číně a pokračujícímu výprodeji zásob. Cena ropy začne opět klesat, pokud se OPEC nerozhodne jednat, varují analytici.

Saúdové potřebují dobře prodat Aramco. Berou si příklad z Greenspana

28.března » Patria Online
Na počátku tohoto měsíce se konala energetická konference a projev saúdského ministra pro energetiku na ní zněl podobně jako projevy bývalého šéfa Fedu Alana Greenspana.

Podle Saudské Arábie mohou být omezení v produkci ropy v případě potřeby prodloužena

17.března » Web4Trader
Ropný kartel OPEC a přidružené země by mohly prodloužit opatření snižující těžbu i v období po konci června.

Muž, jehož slova rozhýbala trhy, se rozhodl mlčet

27.února » Roklen 24
Po dobu více jak dvaceti let se ropní investoři soustředili vždy na slova jednoho člověka. Pouze ten totiž dokázal svými komentáři rozhýbat nejen ropné trhy, ale rovněž i ty devizové a akciové. Tomu je však konec. Onen muž se totiž rozhodl mlčet.

Písmeno N je třeba ve slově sniper, žena je pouze zahalená, učil Islámský stát děti

17.února » Novinky.cz
Zvláštní výuku připravili radikálové z islámského státu pro své dětské následovníky. Třeba angličtinu se děti učily na výrazech jako sniper (odstřelovač) nebo gun (zbraň). Reportáž z výcvikového zařízení Islámského sátu (IS) ve východním Mosulu př...

USA zvažují vyslání pozemních sil do Sýrie, uvedla CNN

16.února » Novinky.cz
Spojené státy zvažují vyslání konvenčních sil do Sýrie, uvedla ve čtvrtek televizní stanice CNN. Podle ní může Pentagon navrhnout vyslání pozemních sil, aby se urychlil boj proti Islámskému státu. Rusko tuto informaci odmítlo komentovat.

USA: Demontáž Baracka Husseina Obamy - 4

16.února » Neviditelný Pes
Nejspornějším a nejvíc pozornosti vyvolávajícím dokumentem byl Obamův rodný list a zjištění místa jeho narození.. Ústava by ho totiž diskvalifikovala od oprávnění stát se prezidentem v případě jeho narození mimo USA.

OPEC a Rusko budou pravidelně ověřovat, zda je dodržována dohoda o snížení objemu těžby ropy

23.ledna » Web4Trader
Od doby, kdy se OPEC a Rusko 10. prosince dohodly na snížení objemu těžby, vzrostla cena ropy na své 18měsíční maximum, stále však přetrvávaly obavy, zda bude dohoda všemi signatáři skutečně dodržována. Nová kontrolní skupina by toto měla výrazně ...

Saudi nevidí důvod protahovat dohodu dále za 6 měsíců. Letní sezóna bude dobře zásobena

22.ledna » Kurzy.cz
Saúdsko-arabský ropný ministr Khalid Al-Falih míní, že OPEC pravděpodobně nebude mít potřebu protahovat platnost listopadových dohod o snížení produkce nad původně zamýšlený a dojednaný půlrok.

Saudi čekají růst nákladů u US břidlic

17.ledna » Kurzy.cz
Saúdsko-arabský ropný ministr Khalid Al-Falih ve svém vystoupení v Davosu mimo jiné uvedl, že očekává, že američtí břidlicový těžaři brzy zjistí, že potřebují pro pokrytí svých nákladů vyšší ceny ropy.

Saudi nevidí důvod protahovat dohodu dále za 6 měsíců. Letní sezóna bude dobře zásobena

16.ledna » Kurzy.cz
Saúdsko-arabský ropný ministr Khalid Al-Falih míní, že OPEC pravděpodobně nebude mít potřebu protahovat platnost listopadových dohod o snížení produkce nad původně zamýšlený a dojednaný půlrok.

3 konspirační teorie, které měly pravdu

23.prosince » Osobnosti.cz
Již na čtvrtek 25. prosince se do kin řítí další kontroverzní snímek. Jmenuje se Masaryk a jeho děj se má točit kolem života a snad i smrti někdejšího Jana Masaryka, syna prvního československého prezidenta. Jak zřejmě víte, okolnosti jeho pádu do...

Tato informační stránka o Khalid Al zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Khalid Al" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes