Nasser Al

Vztahuje se k

Prokop v Abú Zabí bojuje o pódium, před závěrečnou etapou je třetí

5.dubna » ČT24
Abú Zabí - Česká posádka Martin Prokop - Jan Tománek svádí bitvu o stupně vítězů v pouštní rallye v Abú Zabí. Před závěrečnou pátou etapou drží v průběžném pořadí třetí místo.

Na Abu Dhabi Desert Challenge jsou obě české posádky v TOP…

2.dubna » Motormix
V čele se drží Nasser Al-Attiyah (QAT)/Matthieu Baumel (FRA) a jejich Toyota Hilux Overdrive. Naši Mirek Zapletal a Martin Prokop jsou na slušném čtvrtém a pátém místě.

Projděte si všechny vítěze Rally Dakar v kategorii automobilů

15.ledna » RallyZone.cz
Jak již bylo několikrát řečeno - Stéphane Peterhansel se včera na Dakaru postaral o přepsání historických tabulek, když oslavil svoje už 13. vítězství na této legendární soutěži (6 s motorkou a 7 s autem).

Volkswagen stále řeší soukromá Pola WRC 2017

11.ledna » eWRC.cz
Volkswagen se na konci minulého roku stáhnul z MS, ale v garáži mu zbyla hotová Pola podle nových regulí, která stačí "jen" homologovat.

Nani Roma: Porazit Peugeot bude velmi těžké

8.ledna » RallyZone.cz
Jezdec Toyoty je posledním, který zůstal v kontaktu s triem továrních jezdců Peugeotu 3008 DKR Peterhanselem, Loebem a Despresem. Bývalý vítěz této soutěže přiznává, že musí spoléhat na problémy konkurence.

Al-Attiyah komentuje svoje odstoupení z letošního Dakaru

6.ledna » RallyZone.cz
Jeden z každoročně největších favoritů na vítězství v Rally Dakar, Nasser Al-Attiyah, se letos moc nesvezl, když byl po nehodě nucen odstoupit už po třetí etapě. Na jeho voze totiž bylo poškozeno šasi. Jezdec se tak v týmu Jeana Marca Fortina, šéf...

Dvojnásobný vítěz Dakaru Al-Attiyah skončil už po třech etapách

6.ledna » Autosport.cz
Dvojnásobný vítěz Nasser Al-Attiyah odstoupil už po třetí etapě z Rallye Dakar. Jeden z hlavních favoritů kategorie automobilů utrhl během středečního úseku přes argentinské hory kolo a do dnešního startu nestihl poškození vozu opravit. Na své tri...

Al-Attiyah stále plánuje nasazovat Volkswageny Polo R WRC 2017, ale...

2.ledna » RallyZone.cz
Nasser Al-Attiyah pro server "Motorsport.com" přiznal, že jeho plán startovat s Volkswagenem Polo R WRC 2017 v letošním MS vzal za své, protože na realizaci projektu nezbyl dostatek času. Aktuálně se Katařan snaží o realizaci alespoň v sezoně 2018.

Preview Dakar 2017

30.prosince » eWRC.cz
S novým rokem odstartuje v paraguajské metropoli i nový ročník světově proslulého pouštního maratónu Dakar.

Al-Attiyah příznává: Pracuji na týmu s Volkswagenem pro WRC

9.prosince » RallyZone.cz
Podle britského 'Motorsport.com' Nasser Al-Attiyah přiznal, že pracuje na startech s Volkswagenem Polo R WRC 2017 v MS.

Postará se Al-Attiyah a Katar o starty VW Polo R WRC 2017 v MS?

3.prosince » RallyZone.cz
Nasser Al-Attiyah je vždy dobrý na nějaké to překvapení. V pozadí Katařan tvrdě pracuje na realizaci velmi zajímavého plánu - příští rok chce v MS jezdit s Volkswagenem Polo R WRC 2017.

Ronaldo s Messim v jednom dresu. Kdo na ně má?

19.listopadu » eFotbal.cz
Pořád se tahle myšlenka zdá nerealizovatelná, ale pořád si s ní někdo pohrává. Jde o to, aby se dva nejlepší fotbalisté současného světa potkali v jednom klubovém dresu vedle sebe. Kdo ale má na to, aby vyplatil ze současných angažmá Lionela Messi...

Tato informační stránka o Nasser Al zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Nasser Al" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes