Juraj Aláč

Related to

Souhlas magistrátu pro Šantovka Tower je nezákonný, míní kraj

18.October » Olomoucký deník
Olomouc – Krajský úřad Olomouckého kraje přezkoumává, zda úředníci olomouckého magistrátu neporušili svým souhlasným stanoviskem k výškové budově Šantovka Tower zákon. Na kontrolu mají dva měsíce.

Co s tržnicí? Olomouc zvažuje i soutěž, barevná přestavba není jistá

5.September » Olomoucký deník
Olomouc – Olomoucká tržnice stojí před velkou změnou. Ještě letos chce radnice přijít s představou, co dál. Jednou z možností je dlouhodobý pronájem a přestavba na atraktivní místo. Ze všeho nejdříve mají zmizet dřevěné boudy.

Soud zamítl žalobu na smlouvu Prostějova s firmou Manthellan

29.June » vz24.cz
Prostějov - Krajský soud v Brně dnes zamítl žalobu společnosti Prior-obchodní domy, která se u soudu domáhala zrušení platnosti smlouvy mezi prostějovskou radnicí a firmou Manthellan o chystané stavbě nového obchodního domu Galerie Prostějov. Prot...

Boj o Šantovka Tower: opozici vadí otálení radnice, žádá o zásah kraj

Olomouc - Opoziční hnutí ProOlomouc v pátek požádalo krajskou radu o vyhlášení stavební uzávěry na pozemcích nedaleko historického jádra Olomouce, kde by mohla vyrůst diskutovaná výšková budova Šantovka Tower.

VIDEO: Po eskalátoru i hlavou dolů. Šantovkou svištěli nejlepší bikeři

17.April » iDNES.cz
Nejlepší a nejodvážnější bikeři se v sobotu předvedli v pasážích olomoucké Galerie Šantovka. Své dovednosti tam změřili během závodu Trick’n’roll před stovkami zvědavých diváků.
Miroslav Pišťák - Český politik
Jiří Pospíšil - Český politik
ODS - Politická strana
KSČM - Levicová politická strana
TOP 09 - Pravicová politická strana

Tato informační stránka o Juraj Aláč zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Juraj Aláč" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2016 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes