Juraj Aláč

Vztahuje se k

Olomouci hrozí manhatanizace a ostuda, varují poradci. Město se diví

1.prosince » Olomoucký deník
Olomouc – Olomouci hrozí „manhatanizace", varují poradci Národního památkového ústavu (NPÚ). Obracejí se proto na město, aby urychleně přijalo změnu územního plánu, která by zabránila stavbě výškové budovy Šantovka Tower.

Souhlas magistrátu pro Šantovka Tower je nezákonný, míní kraj

18.října » Olomoucký deník
Olomouc – Krajský úřad Olomouckého kraje přezkoumává, zda úředníci olomouckého magistrátu neporušili svým souhlasným stanoviskem k výškové budově Šantovka Tower zákon. Na kontrolu mají dva měsíce.

Co s tržnicí? Olomouc zvažuje i soutěž, barevná přestavba není jistá

5.září » Olomoucký deník
Olomouc – Olomoucká tržnice stojí před velkou změnou. Ještě letos chce radnice přijít s představou, co dál. Jednou z možností je dlouhodobý pronájem a přestavba na atraktivní místo. Ze všeho nejdříve mají zmizet dřevěné boudy.

Soud zamítl žalobu na smlouvu Prostějova s firmou Manthellan

29.června » vz24.cz
Prostějov - Krajský soud v Brně dnes zamítl žalobu společnosti Prior-obchodní domy, která se u soudu domáhala zrušení platnosti smlouvy mezi prostějovskou radnicí a firmou Manthellan o chystané stavbě nového obchodního domu Galerie Prostějov. Prot...

Boj o Šantovka Tower: opozici vadí otálení radnice, žádá o zásah kraj

10.května » Olomoucký deník
Olomouc - Opoziční hnutí ProOlomouc v pátek požádalo krajskou radu o vyhlášení stavební uzávěry na pozemcích nedaleko historického jádra Olomouce, kde by mohla vyrůst diskutovaná výšková budova Šantovka Tower.

VIDEO: Po eskalátoru i hlavou dolů. Šantovkou svištěli nejlepší bikeři

17.dubna » iDNES.cz
Nejlepší a nejodvážnější bikeři se v sobotu předvedli v pasážích olomoucké Galerie Šantovka. Své dovednosti tam změřili během závodu Trick’n’roll před stovkami zvědavých diváků.
Miroslav Pišťák - Český politik
Jiří Pospíšil - Český politik
ODS - Politická strana
KSČM - Levicová politická strana
TOP 09 - Pravicová politická strana

Tato informační stránka o Juraj Aláč zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Juraj Aláč" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes