Roman Albrecht

Vztahuje se k

Konference z oblasti IT Service managementu: „Zpátky do budoucnosti“

Ve dnech 19. a 20. ledna 2017 se uskutečnil jedenáctý ročník největší české odborné konference uživatelů a dodavatelů v oblasti IT Service managementu pod názvem „Zpátky do budoucnosti“ v hotelu Ambassador, Zlatá Husa.

Již víme, že otočit se může být krok kupředu, prostě „Zpátky do budoucnosti“

2.února » Corporate ICT
Ve dnech 19. a 20. ledna 2017 se uskutečnil jedenáctý ročník největší české odborné konference uživatelů a dodavatelů v oblasti IT Service managementu pod názvem „ Zpátky do budoucnosti “ v hotelu Ambassador, Zlatá Husa. Celkové množství téměř 300...

Letní fotografie a fotky z dovolené

28.června » iFotoVideo.cz
Jestli si myslíte, že by vaše fotky mohly být lepší, určitě vám Roman Albrecht pomůže. V první části se zameří na ty, kteří si chtějí jen poslechnout, jak lépe cvaknout to, co vidí. V druhé části si popovídáte, jak jednoduše nastavit váš aparát, a...

Plná katedrála uctila Karla IV.

17.května » Katolický týdeník
Vyvrcholením oslav 700 let od narození Karla IV. se stala sobotní bohoslužba v katedrále sv. Víta, které se zúčastnili představitelé státu, církví i několika evropských panovnických rodů. Poselství s požehnáním zaslal i papež František.

První biskupské svěcení v Plzni

Katedrální zvony oznamují městu, že 30. duben se stává jedním z milníků v historii plzeňské diecéze: do jejího čela vstupuje historicky teprve druhý biskup Mons. Tomáš Holub.
Daniela Šinkorová - Slovenská herečka a zpěvačka
Václav Kopta - Český herec a muzikant
Papež František - 266. papež katolické církve
Ivana Zemanová - Manželka prezidenta ČR
Jiří Korn - Český zpěvák a herec
Iva Pazderková - Česká herečka
Jan Hus - Český středověký náboženský myslitel
Panna Marie - Matka Ježíšova

Tato informační stránka o Roman Albrecht zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Roman Albrecht" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes