Andrei Aleksandrov

Vztahuje se k

Rusko zakázalo dodávky drůbeže a vajec z jednoho regionu Slovenska

Rosselchoznadzor zavedl od 27. května dočasná omezení dodávek do RF živé drůbeže a inkubačních vajec z území Košického kraje Slovenska kvůli ptačí chřipce, oznámil rezort na svých webových stránkách.

Lukašenko prohlásil, že Rusko není připraveno budovat „plnohodnotný“ Svaz

Běloruský prezident Alexandr Lukašenko prohlásil, že Rusko není zatím připraveno na vytvoření plnohodnotného Svazového státu, a vyzval Moskvu k společnému řešení otázky o stejných podmínkách v ekonomice.

Soud EEU se přiklonil na stranu Ruska v případě o konfiskaci techniky v Bělorusku

Soud Eurasijského ekonomického svazu stanovil, že Bělorusko ne zcela plní dohodu o zabezpečení volného pohybu zboží, uvádí se ve zprávě soudu.

Bělorusko koupilo od Íránu první partii ropy

Společnost Beloil Polska (exportní oddělení státní „Bělorusněfti“) uzavřela dohodu o nákupu 80 tisíc tun ropy od Národní íránské ropné společnosti (NIOC), uvádí Reuters s odkazem na čtyři zdroje, obeznámené se situací.

Na běloruském MZV komentovali rozhodnutí Ruska o přihraničním pásmu

Minsk nedramatizuje situaci kolem rozhodnutí Ruska zřídit pohraniční pásmo s Běloruskem, příslušný dokument se zkoumá, prohlásila zástupkyně vedoucího odboru informací běloruského ministerstva zahraničních věcí Maria Vaňšinová, když odpovídala na ...

Tato informační stránka o Andrei Aleksandrov zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Andrei Aleksandrov" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes