Jaimie Alexander

Vztahuje se k

Thor: Ragnarok - 65 %

24.října » Kritiky.cz
Tak je Thor trilogie, příběh se nám uzavřel a poslední část dokončila příběh samotného Thora, Lokiho a samotého Odina. Filmová trilogie z Asgardu nemá bohužel, na rozdíl od ...

Nová fotka s Thorem a Helou

8.března » MovieZone.cz
Druhý Thor je dost možná nejslabší marvelovka a já osobně si z ní pamatuji akorát na znuděnou Natalii Portman. Studio má co napravovat, ale vypadá to, že tvůrci si toho jsou vědomi, třetí Thor by...

Blindspot: Blindspot zasáhne bolestivá smrt

21.ledna » Edna.cz
Podle Jaimie Alexander, která v seriálu hraje Jane Doe, nás velmi brzo čeká velká ztráta jedné z postav. Měla by být natolik šokující, že ji ani Jaimie nedokázala předpovědět. Víme jen to, že tohoto odchodu se dočkáme v šestnácté epizodě.

Exmanžel Kelly z Beverly Hills 90210 si za matku svých tří dětí našel další náhradu: Takhle jí to sekne v bikinách

18.října » Super.cz
Manželství Jennie Garth (44) a Petera Facinelliho (42) trvalo 11 let. Zatímco seriálová Kelly se stačila už znovu provdat, její expartner se do svatby nežene.

Au! Herečka skončila po natáčení se zlomeným nosem

24.srpna » Super.cz
Bojové scény určitě nejsou herečkám tak blízké jako jejich mužským protějškům a Jaimie Alexander by se pod to po pondělní zkušenosti mohla podepsat.

První concept art Thora 3

20.května » MovieZone.cz
Druhý Thor je dost možná nejslabší marvelovka a já osobně si z ní pamatuji akorát na znuděnou Natalii Portman. Studio má co napravovat, ale vypadá to, že tvůrci si toho jsou vědomi, třetí Thor by t...

Exmanžel seriálové hvězdy zrušil zásnuby: Nevyšlo mu to s další herečkou

20.února » Super.cz
Ještě na lednovém udílení Zlatých glóbu Peter Facinelli (42) a Jaimie Alexander (31) vystupovali jako harmonická dvojice, ale už tehdy muselo být zřejmé, že se jejich zásnuby nikdy nepromění ve svatbu. Herecký pár už oficiálně potvrdil rozchod.
Tony Stark - Postava z amerického komiksového filmu
Arnold Schwarzenegger - Rakousko-americký sportovec, herec a politik
Oliver Stone - Americký režisér a scenárista
Selena Gomezová - Americká zpěvačka

Tato informační stránka o Jaimie Alexander zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jaimie Alexander" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes