Hassan Ali

Vztahuje se k

Proč svět zavírá oči? „Genocida“ v Jemenu, během níž Saúdská Arábie s USA uchvacují 63% zásob ropy

7.března » AC24.cz
S tím, jak Saúdská Arábie se Spojenými státy vedou „genocidu“, tak nad tím svět zavírá oči, aniž by mu docházelo, že invaze do Jemenu je kvůli jeho ohromným ropným rezervám. Pozorovatele by mohl mást, proč ropou bohaté Saúdské Arábii stojí za to s...

„Genocida pokračuje“ – Saúdská Arábie a USA se zmocnily 63% produkce ropy v Jemenu

7.března » svobodnenoviny.eu
Saúdská Arábie a Spojené státy provádí „genocidu“, zatímco svět před ní zavírá oči a neví, že Jemen byl napaden kvůli svým obrovským zásobám ropy. Pozorovatelé jsou v rozpacích, proč na ropu bohatá Saúdská Arábie, s podporou svých spojenců, Spojen...

Hlad a cholera. V Somálsku zemřelo nejméně 110 lidí

5.března » Deník.cz
Nejméně 110 obětí si během dvou dnů vyžádal v Somálsku hlad a cholera, sdělil dnes v hlavním městě Mogadišu premiér Hassan Ali Khaire. Nemoc propukla kvůli nedostatku vody, chybí léky pro všechny potřebné, informuje agentura DPA.

Somálsko trápí hladomor. Za dva dny si vyžádal 110 životů

4.března » Týden.cz
Nejméně 110 obětí si během dvou dnů vyžádal v Somálsku hlad a cholera, sdělil dnes v hlavním městě Mogadišu premiér Hassan Ali Khaire. Nemoc propukla kvůli nedostatku vody, chybí léky pro všechny potřebné.
Korupce - Zneužití postavení nebo funkce v politice

Tato informační stránka o Hassan Ali zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Hassan Ali" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes