Jakub Mohamed Ali

Vztahuje se k

Nejdříve chtěl zfackovat Rytmuse, teď rozplakává kolegy hudebníky!

31.prosince » Šíp
Je to jen pár dnů, co se nová skladba Jakuba Mohameda Aliho (44), kterou nazpíval s kolegyní říkající si Dína, objevila na populárním kanálu YouTube a hudebník má důvod k radosti. Zúročil několikaměsíšní práci a lidé si jeho song oblíbili.

Co slíbil, to SPLNIL! Bývalý bouřlivák ODHALIL druhou tvář: City a něhu

23.prosince » Šíp
Český hudebník Jakub Mohamed Ali (44) se před časem pochlubil tvorbou na nové skladbě s kamarádkou a kolegyní Dínou. Den se sešel se dnem a jejich společná skladba s názvem Slzy je na světě. Kdo si vybavuje Aliho jako postrach showbyznysu, teď si ...

NÁVRAT ztraceného zpěváka: Čeká syna a chystá hudební překvapení!

18.listopadu » Šíp
Dlouho o něm nebylo slyšet! Možná to tak chtěl, možná čekal na správnou příležitost. Řeč je o hudebníkovi Jakubu Mohamedu Alim (44), který plánuje rozvířit klidné vody českého showbyznysu. A co že se chystá?

Kontroverzní hudebník SLAVÍ! Po roce a půl dostal zpět řidičák...

1.června » Šíp
Kontroverzní rapper Jakub Mohamed Ali (44), který ohlásil před pár dny velký hudební návrat, má velký důvod k radosti. Po roce a půl mu úřady vrátily řidičák. A proč o něj přišel?

Kontroverzní český hudebník ohlásil návrat! A hlavně: chystá velkou SPOUŠŤ!

18.května » Šíp
Kontroverzní rapper Jakub Mohamed Ali (44), který před lety chodil třeba se zpěvačkou Darou Rolins (41), a nedávno se psalo o sporu s jejím partnerem Patrikem Vrbovským alias Rytmusem (38), plánuje velký hudební návrat. O co jde?
Jaromír Nosek - Český herec
Martin Kraus - Herec
Martin Písařík - Český herec a moderátor
Daniel Landa - Český zpěvák, skladatel
Karel Heřmánek - Český herec

Tato informační stránka o Jakub Mohamed Ali zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jakub Mohamed Ali" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes