That All

Vztahuje se k

Art Today – výtvarná akce bruntálských škol

13.listopadu » RSS
Na podzim každého roku se v Bruntále setkávají a společně tvoří mladí výtvarníci ze všech místních základních škol. Setkání nazvané Art Today letos popáté pořádala Základní škola Okružní.

Aktuálně z Nového Jičína

13.listopadu » RSS
Částečnou rekonstrukcí prošlo zdravotnické zařízení na ulici Msgr. Šrámka, které je v majetku města, a kde sídlí mimo jiné stomatologická poliklinika. Přebudována byla všechna sociální zařízení a šatny pro personál. Náklady na obnovu zázemí pro za...

Novojičínská tlapa popularizovala armwrestling

13.listopadu » RSS
Armwrestling, česky řečeno páka, je sportovní odvětví, které v Novém Jičíně nabírá na popularitě. Skupina lidí tu pod hlavičkou tělovýchovné jednoty založila registrovaný klub. Nyní také uspořádala první otevřený turnaj s názvem Novojičínská tlapa.

Galerie Stará pošta je plná náměstí

13.listopadu » RSS
Galerie na Staré poště dává pravidelně prostor také místním autorům. Listopadová výstava tak prezentuje díla Novojičíňáka Jana Billa. Ten na svých obrazech zachycuje zejména zdejší historické centrum.

Zastupitelé rozdělili další dotace

13.listopadu » RSS
Na své letošní předposlední schůzi se sešli zastupitelé města. Vyslechli mimo jiné zprávu o střednědobém výhledu rozpočtu a také rozdělili další dotace. Ty opět směřovaly i do sportu.

Den vědy na bruntálském gymnáziu

13.listopadu » RSS
Bruntálské gymnázium opět, už tradičně, uspořádalo Den vědy. Jeho hlavním cílem je popularizace přírodních věd a jejich přiblížení veřejností.

Dobrovolný hasič z Karviné se stal Srdcařem roku

13.listopadu » RSS
Teď vás seznámíme s dobrovolným hasičem z Karviné Edvardem Sznapkou. Za své užitečné aktivity, které dělá po práci, byl oceněn Nadací OKD a stal se letošním Srdcařem roku.

CHYTRÝ REGION: Umělecká škola AVE ART Ostrava sbírá úspěchy

13.listopadu » RSS
Střední umělecká škola AVE ART se může pochlubit už několika realizacemi nápadů svých žáků. Někteří z nich také získali cenu za svou maturitní práci.

CHYTRÝ REGION: SKI Kopřivná představuje špičkovou sedačkovou lano

13.listopadu » RSS
Lyžřské středisko SKI Kopřivná investuje přes 140 milionů korun do nového vybavení. Chloubou bude nová šestimístná sedačková lanovka.

V Karviné se školáci učí zacházet s penězi

13.listopadu » RSS
Všechny karvinské školy učí své žáky hospodařit s financemi prostřednictvím volnočasové hry nazvané Finanční svoboda. Školáci se učí orientovat ve světě financí, zkouší kupovat nemovitosti, splácet úvěry a připravují se na to, s čím se mohou v dos...

Dopravní revue: Dopravní podnik Ostrava už to nevidí černě

13.listopadu » RSS
Velká pokutová amnestie v Ostravě. Černí pasažéři a dlužníci dopravního podniku mají šanci vymazat tarifní přirážky. Stačí, aby si do vánoc zakoupili minimálně půlroční jízdenku. Dopravní podnik Ostrava kromě této velkorysé nabídky ohlásil i zvýše...

Ostrava šetří peníze v systému sdružených nákupů

13.listopadu » RSS
Po půlroční implementaci v Ostravě opět plně funguje nový systém sdružených nákupů. Magistrát uzavřel smlouvu o poskytování těchto služeb v půlce dubna. Město i jeho organizace tímto způsobem šetří miliony korun.
Avril Lavigne - Kanadská pop rocková zpěvačka
David Bowie - Britský zpěvák, herec, hudební skladatel a producent
Vojtěch Dyk - Český herec a hudebník

Tato informační stránka o That All zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "That All" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes