That All

Vztahuje se k

Vyberte nejlepší taneční výkony a choreografii za uplynulý rok

15.ledna » Opera PLUS
Už pátý ročník čtenářského hlasování o nejlepších tanečních výkonech a choreografii v uplynulém roce je tady. Čtenáři našeho portálu rozhodují o Výročních cenách Opery Plus za rok 2017. V nejnovějších nominacích mají největší zastoupení baletní so...

Předvedou Escape The Fate nový singl i v Praze?

10.prosince » MusicWeb.cz
V první prosincový den vydala nevadská čtveřice Escape The Fate druhý singl ze zbrusu nové desky I Am Human. Ta vyjde 16. února. Píseň Do You Love Me? kapela zveřejnila přes textové video. Najdeme nový track na koncertním setlistu v Praze? Ještě n...

Art Today – výtvarná akce bruntálských škol

Na podzim každého roku se v Bruntále setkávají a společně tvoří mladí výtvarníci ze všech místních základních škol. Setkání nazvané Art Today letos popáté pořádala Základní škola Okružní.

Aktuálně z Nového Jičína

Částečnou rekonstrukcí prošlo zdravotnické zařízení na ulici Msgr. Šrámka, které je v majetku města, a kde sídlí mimo jiné stomatologická poliklinika. Přebudována byla všechna sociální zařízení a šatny pro personál. Náklady na obnovu zázemí pro za...

Novojičínská tlapa popularizovala armwrestling

Armwrestling, česky řečeno páka, je sportovní odvětví, které v Novém Jičíně nabírá na popularitě. Skupina lidí tu pod hlavičkou tělovýchovné jednoty založila registrovaný klub. Nyní také uspořádala první otevřený turnaj s názvem Novojičínská tlapa.

Galerie Stará pošta je plná náměstí

Galerie na Staré poště dává pravidelně prostor také místním autorům. Listopadová výstava tak prezentuje díla Novojičíňáka Jana Billa. Ten na svých obrazech zachycuje zejména zdejší historické centrum.

Zastupitelé rozdělili další dotace

Na své letošní předposlední schůzi se sešli zastupitelé města. Vyslechli mimo jiné zprávu o střednědobém výhledu rozpočtu a také rozdělili další dotace. Ty opět směřovaly i do sportu.

Den vědy na bruntálském gymnáziu

Bruntálské gymnázium opět, už tradičně, uspořádalo Den vědy. Jeho hlavním cílem je popularizace přírodních věd a jejich přiblížení veřejností.

Dobrovolný hasič z Karviné se stal Srdcařem roku

Teď vás seznámíme s dobrovolným hasičem z Karviné Edvardem Sznapkou. Za své užitečné aktivity, které dělá po práci, byl oceněn Nadací OKD a stal se letošním Srdcařem roku.

CHYTRÝ REGION: Umělecká škola AVE ART Ostrava sbírá úspěchy

Střední umělecká škola AVE ART se může pochlubit už několika realizacemi nápadů svých žáků. Někteří z nich také získali cenu za svou maturitní práci.

CHYTRÝ REGION: SKI Kopřivná představuje špičkovou sedačkovou lano

Lyžřské středisko SKI Kopřivná investuje přes 140 milionů korun do nového vybavení. Chloubou bude nová šestimístná sedačková lanovka.

V Karviné se školáci učí zacházet s penězi

Všechny karvinské školy učí své žáky hospodařit s financemi prostřednictvím volnočasové hry nazvané Finanční svoboda. Školáci se učí orientovat ve světě financí, zkouší kupovat nemovitosti, splácet úvěry a připravují se na to, s čím se mohou v dos...
Avril Lavigne - Kanadská pop rocková zpěvačka
Vojtěch Dyk - Český herec a hudebník
David Bowie - Britský zpěvák, herec, hudební skladatel a producent

Tato informační stránka o That All zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "That All" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes