Paul Allen

Vztahuje se k

Největší letadlo na světě bylo testováno na startovací ploše. Video

Stratolaunch - největší letadlo na světě, vytáhli na startovací plochu letiště ke zkouškám. Videonahrávku, na níž je vidět letoun, umístil na Twitteru ředitel stejnojmenné společnosti Stratolaunch a zakladatel Microsoft Paul Allen.

Japonské válečné kolosy, bitevní lodě z 2. světové války byly nalezeny na dně Filipínského moře

8.prosince » MagazinSecurity.cz
Mezi nalezenými vraky jsou i legendární bitevní lodě japonského císařského námořnictva IJN Yamashiro a IJN Fuso.

Výročí Pearl Harboru: Američané po letech našli legendární potopenou loď

7.prosince » EuroZprávy.cz
Washington/Honolulu - Dnes je tomu přesně 76 let ode dne, kdy Japonsko letecky zaútočilo na americkou vojenskou základnu Pearl Harbor. Tento čin znamenal převrat v událostech Druhé světové války, protože se Spojené státy do ní následně zapojily. A...

10 nejbohatších „ajťáků“: Bill Gates byl sesazen z trůnu

26.listopadu » Živě.cz
Nejbohatší člověk planety má jmění 100 miliard dolarů • Hravě překonal i Billa Gatese • Jak jsou na tom ostatní miliardoví ajťáci?

Tak to byl Black Friday století. Šéf Amazonu už má 100 miliard dolarů

26.listopadu » Živě.cz
Nejbohatší člověk planety má jmění 100 miliard dolarů • Hravě překonal i Billa Gatese • Jak jsou na tom ostatní miliardoví ajťáci?

VIDEO: Unikátní podmořské záběry USS Indianopolis potopené Japonci v roce 1945

18.září » MagazinSecurity.cz
Potápěči pořídili pod mořem unikátní záběry těžkého křižníku USS Indianopolis, který na sklonku druhé světové války torpédovala japonská ponorka, a který leží na dně Filipínského moře.

Vrak křižníku nalezen po 72 letech

23.srpna » Haló noviny
V Tichém oceánu byl nalezen vrak amerického křižníku Indianapolis, který 30. července 1945 potopila japonská ponorka. Šlo o poslední větší válečnou loď potopenou v průběhu druhé světové války a zároveň o jednu z největších katastrof v dějinác...

Přežili zkázu Indianapolisu

20.srpna » Český rozhlas
Byla to jedna z těch zpráv, kdy v člověku vysloveně hrkne. Expedice vedená americkým filantropem Paulem Allenem (jeden ze spoluzakladatelů Microsoftu si několik desítek milionů dolarů jistě mohl „odložit…“) našla ve Filipínském moři v hloubce pěti...

OBRAZEM: Dvacátá Cihelna, svátek vojenské techniky, je minulostí

20.srpna » Deník.cz
Sobota patřila v Králíkách svátku vojenské techniky. Konal se tu dvacátý ročník Cihelny, letos s podtitulem Když rozkvetly šeříky. Ukázka tak mířila do roku 1945 - do oblasti Vyškovska, které osvobozuje Rudá armáda.

Zakladatel Microsoftu objevil v Pacifiku americký křižník potopený před 72 lety

20.srpna » Deník.cz
Těžký křižník USS Indianapolis pohřbily vlny Tichého oceánu v samém závěru druhé světové války. Osud bezmála 1200 mužů na palubě zpečetilo torpédo vystřelené z japonské ponorky na konci června 1945. Jeho příběh dnes díky týmu Paula Allena, spoluza...
Jiří Grossmann - Český komik
Elton John - Britský zpěvák
James Hunt - Bývalý britský pilot Formule 1
Bill Gates - Zakladatel Microsoftu

Tato informační stránka o Paul Allen zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Paul Allen" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes