James Allison

Vztahuje se k

Pečlivě studujeme veškeré detaily soupeřů a zprávy o nich, přiznává Mercedes

16.března » F1News.cz
Technický ředitel Mercedesu James Allison přiznává, že pečlivě "špehují" své soupeře a pročítají si veškeré zprávy o nich - včetně těch tiskových prohlášení či různých drbů. Proč?

Hamilton: Vettelův výkon v testech je irelevantní, ale doufám, že je dobrý

8.března » GPF1.cz
Lewis Hamilton je přesvědčen, že tým Red Bull bude skutečným soupeřem v boji o titul mistra světa 2018. Navazuje tak na slova technického ředitele týmu Jamese Allisona, který právě Red Bull označil za největší nebezpečí.

Největší hrozbu podle Mercedesu představuje Red Bull. Ferrari možná tak rychlé nebude

8.března » F1News.cz
Technický ředitel Mercedesu James Allison poukázal na Red Bull jako na jejich hlavní hrozbu v boji o letošní mistrovský titul. Jestli na to bude mít i Ferrari, tím si zatím nejsou moc jistí.

Mercedes už si je jistý: Red Bull je náš největší soupeř

7.března » GPF1.cz
Mercedes nepochybuje o tom, že Red Bull bude asi největším soupeřem týmu v boji o titul. A že ještě v testech neukázal vše.

Nové bočnice Mercedes zrychlily o čtvrt sekundy

7.března » F1 Sports
Na štíhlejších bočnicích a zadním krytu motoru monopostu W09 se již velkou měrou podílel technický ředitel James Allison.

Předsezónní testy nebudou reprezentativní, říká James Allison

26.února » SvětFormule.cz
Předsezónní testy, které se odehrávají v Barceloně, nebudou reprezentativní z pohledu chování pneumatik, říká technický ředitel Mercedesu James Allison.

VIDEO: Představení prototypu Halo od Mercedesu

14.února » GPF1.cz
O systému Halo, kterým letos budou osazeny vozy formule 1 a který má za úkol chránit hlavu jezdce, už bylo napsáno mnohé. A tak se pojďme podívat na to, jak prototyp svatozáře vypadá v reálu. Detailní aspekty tohoto zařízení představí technický ře...

Wolff se brání obviněním z neférové politiky Mercedesu

21.ledna » F1 Sports
Šéf Mercedesu Toto Wolff po kritice ze strany Cyrila Abiteboula z Renaultu hájí politiku svého týmu z pohledu smluv se svými zaměstnanci.

Tato informační stránka o James Allison zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "James Allison" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes