Luise Almagro

Vztahuje se k

Venezuela odevzdala generálnímu tajemníkovi OAS dopis o vystoupení z této organizace

Mise Venezuely při Organizaci amerických států (OAS) oficiálně oznámila tuto organizaci o vystoupení z jejího složení, praví se v prohlášení uveřejněném na Twitteru mise.

Chaos ve Venezuele se prohlubuje

24.května » Český rozhlas Plus
Chaos ve Venezuele, která trpí nedostatkem potravin a elektřiny, se ještě více prohloubil, když prezident Nicolás Maduro prohlásil, že nechá „zmizet“ celý parlament ovládaný opozicí, píše americký deník .

Svérázné přiznání venezuelského prezidenta: "Jsem hloupý jako koza."

20.května » Reflex.cz
Venezuelský prezident Nicolás Maduro přiznal, že je "hloupý jako koza", ale prý je to z lásky k vlasti. Reagoval tak na slova uruguayského exprezidenta Josého Mujiky, který ho takto označil, když bránil šéfa Organizace amerických států (OAS), Urug...

Přiznání venezuelského prezidenta: Jsem hloupý jako koza. Co ho k tomu vedlo?

20.května » globe24.cz
Caracas - Venezuelský prezident Nicolás Maduro přiznal, že je "hloupý jako koza". Na svou obhajobu ale uvedl, že je tomu tak z lásky k vlasti.

Venezuelský prezident: Jsem „hloupý jako koza", ale z lásky k vlasti

20.května » Deník.cz
Caracas – Venezuelský prezident Nicolás Maduro přiznal, že je „hloupý jako koza", ale prý je to z lásky k vlasti. Reagoval tak na slova uruguayského exprezidenta Josého Mujiky, který ho takto označil, když bránil šéfa Organizace amerických států (...

Jsem hloupý jako koza, přiznal venezuelský prezident

20.května » EuroZprávy.cz
Caracas - Venezuelský prezident Nicolás Maduro přiznal, že je "hloupý jako koza". Na svou obhajobu ale uvedl, že je tomu tak z lásky k vlasti.
Fotbal - Míčový sport

Tato informační stránka o Luise Almagro zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Luise Almagro" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes