Jiří Almer

Vztahuje se k

Násilím proti „novému biedermeieru“

24.května » HISVOICE
Subkultury a většinová společnost pozdního státního socialismu a postsocialismu tématem knihy Ondřeje Daniela.

Allochiria: Throes

6.března » HISVOICE
Řecká Allochiria, jedna z velmi nadějných mladších kapel na poli netradičního metalu s promyšleným poselstvím, vydává 17. března nové album Throes.

Aborym: Shifting.negative

23.ledna » HISVOICE
Italští Aborym patří bezesporu k významným jménům v rámci extrémní hudby, známí se stali především díky svěžímu balancování na hranici industrialu a black metalu, přičemž se v jejich řadách vystřídalo bezpočet známých i kontroverzních osobností.

Tardigrada: Emotionale Ödnis

5.ledna » HISVOICE
Emotionale Ödnis je nahrávka pro malé zhasnuté pokojíčky a silnou aparaturu či na osamělou procházku lesem se sluchátkama.

Messa/Breit: split

15.prosince » HISVOICE
Doom má silnou pozici i soudobém DIY undergroundu, kde se to obvykle jen hemží extrémními kapelami, které vám i v rámci omezenějších možností přichystají halucinogenní sonický trip.

DIY kultury: Slovinská fanzinová scéna – porno, punkeři a soudobé artziny

29.listopadu » HISVOICE
Z bývalé Jugoslávie a v podstatě i v rámci celého socialistického světa bylo Slovinsko z hlediska aktivit nezávislých (kontra)kultur nejspíš na prvním místě.

Tato informační stránka o Jiří Almer zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jiří Almer" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes