Jiří Almer

Vztahuje se k

Tardigrada: Emotionale Ödnis

5.ledna » HISVOICE
Emotionale Ödnis je nahrávka pro malé zhasnuté pokojíčky a silnou aparaturu či na osamělou procházku lesem se sluchátkama.

Messa/Breit: split

15.prosince » HISVOICE
Doom má silnou pozici i soudobém DIY undergroundu, kde se to obvykle jen hemží extrémními kapelami, které vám i v rámci omezenějších možností přichystají halucinogenní sonický trip.

DIY kultury: Slovinská fanzinová scéna – porno, punkeři a soudobé artziny

29.listopadu » HISVOICE
Z bývalé Jugoslávie a v podstatě i v rámci celého socialistického světa bylo Slovinsko z hlediska aktivit nezávislých (kontra)kultur nejspíš na prvním místě.

Videa na víkend - remixy a kolaborace

12.listopadu » HISVOICE
Význam kolaboračních projektů a remixů pro experimentální hudbu myslím není třeba dlouze obhajovat. Každopádně vybrat mezi nimi ty skutečně zajímavé, ať už hudebně, konceptuálně, či společensky, to už chvíli času zabere. Máte na to víkend.

Videa na víkend - Hudba v pokojíčku

29.října » HISVOICE
Domácí muzicírování tu bylo vždycky, třebaže se ještě do nedávné doby okruh posluchačů omezoval většinou na rodinu či blízký okruh přátel, případně i na trpící sousedy.

eEeSeM: ByloNebyloRybaNaruby

20.října » HISVOICE
Pokud vás uspokojí zvuk troubícího parníku v dětské vaně po výbuchu atomové pumy, pak je vše v pořádku.

Jackson Fight: I believe I can Fight

19.září » HISVOICE
Soudobá Francie se zdá být zemí zaslíbenou pro extrémně rychlý hardcore punk, grind či přesněji powerviolence. Podobný styl razí i radikálním politickým aktivismem nasáklí Jackson Fight.

Tosiro: Lunvy

15.srpna » HISVOICE
Noví Tosiro sázejí převážně na lyriku, přičemž křehkost vítězí nad syrovostí. Formát kazety se ukázal jako velmi šťastná volba.

Loudest Cabaret Ever

25.července » HISVOICE
Střední Evropou se před nedávnou dobou prohnala tři poněkud méně známá japonská audioteroristická komanda Napalm Dead Is Dead, Space Grinder a Cunts v doprovodu naopak dosti provařených Sedem Minút Strachu. Na základě takového spojení se více než ...

Videa na víkend - Hudba plná bolesti

16.července » HISVOICE
Hudbou se jak známo často překonává bolest duše i těla, ovšem mnohdy se libé či nelibé tóny naopak stávají jejími katalyzátory, případně takovou bolest reflektují.

Tato informační stránka o Jiří Almer zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jiří Almer" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes