Fernando Alonso Španělský pilot Formule 1

Related to


Stories

Tradiční hodnocení předchozího závodu očima Felipe Massy: Hořký odjezd z Austinu

11:25 » F1News.cz
Felipe Massa se letos s Formulí 1 po dlouhých čtrnácti sezónách rozloučí. Ve svém obvyklém sloupku nabízí ještě jedno ohlédnutí za americkou Grand Prix, která pro něj znamenala značné rozladění.

Honda chce v Mexiku po loňském propadáku bodovat

Loňský závod na mexické půdě skončil pro stáj McLaren fiaskem, letos britský tým věří, že se situace o poznání zlepší. Cíle nemá vysoké, chce se udržet na bodovaných pozicích.

Anketa: Zaslouží si Alonso trest za kolizi s Massou?

26.October » GPF1.cz
Fernando Alonso v závěrečné fázi závodu v USA kolidoval s Felipem Massou. Španěl nakonec unikl penalizaci, což vyvolalo další debaty o nekonzistentním rozhodování komisařů formule 1. Trojice Alonso, Massa, Sainz bojovala na pozicích pět, šest ... ...

Itálie (zase) haní Vettela a teskní po Alonsovi. Část Ferrari stále lituje jeho odchodu

25.October » GPF1.cz
Po dalším nepovedeném závodu ze strany Ferrari se opět ozval italský tisk. Ten je hlavně nespokojen s výkony Sebastiana Vettela, na jehož místě by raději viděl Fernanda Alonsa. Oběma jezdcům na konci příštího roku končí smlouvy, ... - čti dále

Jak se na předjížděcí manévry Alonsa dívá Sainz?

25.October » F1News.cz
Alonso ke konci Velké ceny Spojených států přímo řádil. Pět kol před koncem agresivně předjel Massu, kdy došlo i na kontakt obou vozů a následně v posledním kole ještě stihl předjet španělského kolegu, díky čemuž si zajistil páté místo.

Snad rychlejší pneumatiky nevydrží jen jedno kolo, zamýšlí se Alonso

25.October » F1 Sports
Fernando Alonso se těší na příští rok, kdy mají být vozy rychlejší o několik sekund. Doufá ale, že nové pneumatiky nedodají vyšší rychlost jen v prvním kole.

Niki blog - VC USA 2016

24.October » Píše.cz
Dalším závodem Formule 1 byla Velká cena USA na okruhu v Austinu, v Texasu. Opět se startovní rošt v prvních několika řadách rozdělil podle týmů. V první řadě stál Mercedes, když na...

McLaren v Texasu zářil: Vyjel si nejlepší výsledek od závodu v Monaku

24.October » SvětFormule.cz
Duo McLarenu si počínalo v Austinu velmi dobře. Fernando Alonso si polepšil oproti startu o sedm míst a Jenson Button na tom byl ještě o tři pozice lepší.
Antonín Panenka - Bývalý československý fotbalový reprezentant

Tato informační stránka o Fernando Alonso zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Fernando Alonso" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2016 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes