Fernando Alonso Španělský pilot Formule 1

Vztahuje se k


Články

Fittipaldi, Lauda, Senna i Schumacher. Všichni mistři světa F1 jsou v nové Síni slávy

5.prosince » ČT24
Mezinárodní automobilová federace (FIA) má svou Síň slávy. Na úvod do ní bylo uvedeno všech 33 mistrů světa formule 1. Devět z nich se přímo zúčastnilo slavnostního večera v pařížském sídle federace. Starší generaci šampionů zastupovali Jackie Ste...

Jako dva stejné póly: Hamilton už nechce být s Alonsem v jednom týmu

5.prosince » F1 Sports
Lewis Hamilton a Fernando Alonso se možná příští rok potkají po delší době na trati. V jednom týmu ale už asi ne a Hamilton to ani nechce.

FIA představila síň slávy formule 1

5.prosince » GPF1.cz
Do Paříže se v pondělí sjelo devět šampionů F1; stalo se tak u příležitosti otevření síně slávy formule 1 pod hlavičkou FIA. Po otevření haly v Paříži už se začalo hovořit o plánech na podobnou síň v Ženevě. Ta by měla být zaměřena na další šampio...

S Alonsem v jednom týmu už "nikdy," říká Hamilton. Vylučuje i přestup k Ferrari

5.prosince » F1News.cz
Lewis Hamilton si nedokáže představit, že by měl někdy přestoupit ke konkurenčnímu Ferrari. A nikdy by se již ve stejném týmu nechtěl setkat s Fernandem Alonsem - nedělalo by to podle něj dobrotu.

Stroll se představí v Daytoně

4.prosince » SvětFormule.cz
Fernando Alonso nebude jediným pilotem Formule 1, který se zúčastní nejbližšího ročníku závodu 24 hodin Daytona. Kromě dvojnásobného šampiona se na konci ledna postaví na start daytonské čtyřiadvacetihodinovky také pilot Williamsu Lance Stroll.

Vandoorne je na stejné, ne-li lepší úrovni než Alonso, tvrdí Alain Prost

4.prosince » F1News.cz
Čtyřnásobný mistr světa Alain Prost si myslí, že Stoffel Vandoorne je minimálně na stejné úrovni jako jeho služebně starší kolega a dvojnásobný mistr světa Fernando Alonso.

Tato informační stránka o Fernando Alonso zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Fernando Alonso" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes