Fernando Alonso Španělský pilot Formule 1

Články

V Soči si pro první vítězství kariéry dojel Valtteri Bottas

18:13 » SMAG.cz
Finský pilot Valtteri Bottas v Mercedesu si v ruském Soči dojel pro své vůbec první vítězství v kariéře, když odolal

Alonso do GP Ruska ani neodstartoval. Pak si dal zmrzlinu

17:07 » F1 Sports
Fernando Alonso se ve Velké ceně Ruska divákům představil jen krátce. Jeho McLaren totiž vypověděl službu už v zahřívacím kole, Španěl tak do závodu vůbec neodstartoval.

Bottas získává ve čtvrtém závodě pro Mercedes své první vítězství ve Formuli 1!

Valtteri Bottas si po fantastickém startu dojel pro první vítězství v královně motorismu. Jeho týmový kolega Hamilton se očividně s okruhem v Soči příliš nekamarádí a cílem projel na až na čtvrtém místě. Pro Fernanda Alonsa skončil závod ještě dří...

Grand Prix Ruska vyhrál Bottas, je to jeho premiérové vítězství v F1

Navzdory postavení v první řadě Grand Prix Ruska nedokázaly vozy Ferrari prolomit nadvládu Mercedesu na ruské trati v Soči. Poprvé ve své kariéře, při své 81. Grand Prix, se radoval z vítězství Valtteri Bottas.

GP RUSKA: Massa možná rozhodl o Bottasově vítězství, Mercedes drží v Rusku neporazitelnost

16:12 » F1News.cz
Po třiceti Grand Prix jsme neviděli v první řadě ani jeden Mercedes, což postavilo ruský závod do zajímavého světla. Nesmíme zapomínat, že tu zatím vyhrávaly pouze Mercedesy a Ferrari mají na svém kontě pouze jedno druhé a jedno třetí místo, o to ...

PROHLÁŠENÍ po závodě v Soči

Valtteri Bottas poprvé ve své kariéře vyhrává závod F1. Po skvělém startu si udržel klidnou hlavu a porazil Sebastiana Vettela. Jak hodnotí dnešní závod na okruhu v Soči jednotliví piloti a představitelé týmů?

Ztráta McLarenu na čelo je propastná, v Soči je nejvíce vidět na rovinkách

Podle Fernanda Alonsa se výkonnostní deficit Hondy na okruhu v Soči odráží hlavně na rovinkách, kde McLaren ztrácí na konkurenci skoro tři vteřiny. Jediné, co mu zlepšuje náladu, je to, že svému týmovému kolegovi Vandoornovi nadělil sedm desetin.

Ferrari potvrzuje v Rusku svou formu, z pole position odstartuje Sebastian Vettel

29.dubna » SMAG.cz
Italská stáj Ferrari si zatím podmaňuje ruský okruh v Soči, ve všech volných trénincích i samotné kvalifikaci byly jejich vozy

Alonso: Na rovinkách v Soči ztrácíme asi tři sekundy