Gerd Altmann

Vztahuje se k

Akcie RAIT Financial se potýkají s dalším snížením investičního doporučení

20:52 » Web4Trader
Analytici z FBR snížili své investiční doporučení pro akcie společnosti RAIT Financial Trus (RAS) z Outperform na Neutral.

Soud: Costco má společnosti Tiffany zaplatit téměř 20 milionů dolarů za porušení práv k ochranné známce

15.srpna » Web4Trader
Americký soud rozhodl, že maloobchodní řetězec Costco má společnosti Tiffany zaplatit náhradu škody za prodej nepravých prstenů až ve výši 19,4 mil. USD.

Nová pravidla EU pro banky mohou zničit ranní poznámky rozesílané brokery

14.srpna » Web4Trader
Mnoho brokerských společností či jejich analytiků rozesílá klientům a dalším zájemcům ranní poznámky, kde informují o dění na trhu, ekonomických datech nebo i osobních věcech.

WeWork expanduje do Asie, kupuje tam rivala a zainvestuje půl miliardy dolarů

12.srpna » Web4Trader
Americká společnost WeWork, která poskytuje malým, zejména technologickým firmám sdílené fyzické i virtuální pracovní prostory, hodlá investovat 500 milionů dolarů (téměř 11 miliard Kč) v Jižní Koreji a zemích jihovýchodní Asie.

Marocký vědec využil esenciální oleje u antibiotik, mohlo by to pomoci proti odolným bakteriím

12.srpna » Web4Trader
Maročan Adnán Rammal, který dostal letos v červnu cenu veřejnosti od Evropského patentového úřadu, doufá, že přispěje k boji proti rezistentním bakteriím a virům svými antibiotiky obohacenými o esenciální oleje. Píše o tom agentura AFP.

Změny v investicích Starboard Value za druhý kvartál

11.srpna » Web4Trader
Společnost Starboard Value zveřejnila skrze aktuální hlášení pro SEC aktualizované změny investičních pozic za druhé čtvrtletí.

Facebook kupuje německou startup firmu

11.srpna » Web4Trader
Společnost Facebook (FB) koupila německou startup společnost Fayteq, jejíž software se zaměřuje na editaci videí, konkrétně na přidávání či odstraňování objektů z videonahrávek.

Piper Jaffray věří v akcie Cinemark

11.srpna » Web4Trader
Akcie Cinemark (NYSE:CNK) chytily vítr do plachet od investiční společnosti Pipe Jaffray poté, co se dostaly do vlny výprodejů kvůli obavám spojeným s Netflixem a PVOD.

GEO Group publikovala hospodářské výsledky za druhé čtvrtletí

7.srpna » Web4Trader
Společnost GEO Group (NYSE:GEO) vykázala ve druhém čtvrtletí výnos na akcii v hodnotě 32 centů a překonala tak očekávání analytiků o dva centy.

Český software dokáže odhalit napadení internetového bankovnictví virem

6.srpna » Web4Trader
Brněnská firma ThreatMark vyvinula nový systém ochrany klientů bank před kybernetickými útoky, který i vyhodnocuje chování v online bankovnictví. Dokáže najít virus v počítači, ale také odhalit nebezpečí sledováním chování klienta při práci s bank...
Donald Trump - Americký obchodní magnát
Google - Vyhledávač a internetová reklamní agentura

Tato informační stránka o Gerd Altmann zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Gerd Altmann" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes