Gerd Altmann

Vztahuje se k

ČOI v jižních Čechách dala loni e-shopům přes 100 pokut

20.ledna » Web4Trader
Česká obchodní inspekce (ČOI) v jižních Čechách a na Vysočině dala loni přes 100 pokut internetovým obchodům v celkové výši 450.000 korun. Výrazně loni ubylo stížností na předváděcí akce. ČTK to řekla ředitelka inspektorátu ČOI pro Jihočeský kraj ...

Analytici z Argus zvýšili doporučení pro akcie Abercrombie and Fitch

19.ledna » Web4Trader
Analytici z Argus zvýšili své investiční doporučení pro akcie společnosti Abercrombie & Fitch (ANF) z Hold na Buy s cílovou cenou na 25 USD.

Macquarie zahajuje pokrytí pro akcie Western Digital

19.ledna » Web4Trader
Investiční firma Macquarie zahájila pokrytí pro akcie Western Digital (NYSE:WDC) na stupni Neutral a s cílovou cenou 90 dolarů.

Ranní zpráva z finančního trhu 18.1.2018

18.ledna » Web4Trader
Obchodování by dnes mělo zůstat klidné. V Evropě ani v regionu nebudou zveřejněna žádná nová data a v USA očekáváme pouze méně zajímavé údaje z trhu nemovitostí. Potenciál pohnout kurzem hlavního měnového páru mají tak pouze vystoupení evropských ...

Méně známé indexy: Některé jsou užitečné, jiné spíše pobaví

13.ledna » Web4Trader
Ekonomická média po celý rok informovala i o těch nejmenších změnách ukazatelů - burzovních, průmyslových, spotřebitelských cen, důvěry a mnoha dalších. Existují ale i jiné indexy a jak napsal ruský hospodářský list Kommersant, některé mohou nejen...

Wedbush zahajuje pokrytí pro akcie Texas Roadhouse

12.ledna » Web4Trader
Investiční společnost Wedbush Securities zahájila pokrytí pro akcie Texas Roadhouse (NASDAQ: TXRH) s ratingem na stupni Outperform.

Město Wenatchee ve státě Washington zažívá bitcoinovou zlatou horečku

12.ledna » Web4Trader
Malé městečko Wenatchee, které se nachází tři hodiny jízdy od Seattlu ve státě Washington, se stalo epicentrem těžby bitcoinů ve Spojených státech.

Domény .cz oslaví 25 let, registrováno jich je přes 1,3 milionu

12.ledna » Web4Trader
Počet zaregistrovaných internetových domén s koncovkou .cz se za poslední rok zvýšil o zhruba 19.000 na celkových 1,306 milionu. Nárůst byl méně než poloviční proti roku 2016. Vyplývá to z údajů sdružení CZ.NIC, které má registr domén na starosti....

KPMG: Roste počet firem v ČR zveřejňujících nefinanční ukazatele

6.ledna » Web4Trader
Na 51 ze sta největších českých firem zveřejňuje své nefinanční ukazatele, tedy informace týkající se zejména vztahu společnosti k životnímu prostředí, sociálních a zaměstnaneckých otázek, lidských práv či boje proti korupci a úplatkářství.

Merrill Lynch odmítá investice do bitcoinového fondu

5.ledna » Web4Trader
Makléřská divize americké banky Bank of America Merrill Lynch neumožňuje klientům a jejich finančním poradcům provádět investice do bitcoinů.

Analytici z BAML zvýšili doporučení pro akcie Clorox

4.ledna » Web4Trader
Analytici z BAML (Bank of America Merrill Lynch) zvýšili své investiční doporučení pro akcie Clorox (CLX) z Underperform na Neutral.
Google - Vyhledávač a internetová reklamní agentura
Donald Trump - Americký obchodní magnát

Tato informační stránka o Gerd Altmann zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Gerd Altmann" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes