Gerd Altmann

Vztahuje se k

Analytici ratingové agentury Fitch konstatují zlepšující se výhled globální ekonomiky

16:37 » Web4Trader
Podle agentury Fitch je poslední vlna zlepšených ratingů ospravedlnitelná pozitivním výhledem světové ekonomiky. Analytici upozorňují na vytrvale se zlepšující situaci napříč posuzovanými sektory.

Analytici ze Citigroup zvyšují doporučení pro akcie Dish Network

15.září » Web4Trader
Analytici ze Citigroup zvýšili své investiční doporučení pro akcie společnosti Dish Network (DISH) na Neutral s cílovou cenou 54 USD.

Analytici z D.A. Davidson pokryli akcie Quotient Technology

14.září » Web4Trader
Analytici z D.A. Davidson pokryli akcie americké společnosti Quotient Technology (QUOT) s úvodním investičním doporučením na Buy.

Analytici z Cowen zvýšili doporučení pro akcie DowDuPont

13.září » Web4Trader
Analytici z Cowen zvýšili své investiční doporučení pro akcie společnosti DowDuPont (DWDP) z Market Perform na Outperform.

Analytici z Goldman Sachs zvýšili doporučení pro akcie Applied Materials

13.září » Web4Trader
Analytici z Goldman Sachs zvýšili své investiční doporučení pro akcie společnosti Applied Materials (AMAT) z Neutral na Buy.

Čína údajně plánuje zakázat bitcoinové burzy

11.září » Web4Trader
Čínská vláda plánuje zakázat obchodování s bitcoiny a dalšími virtuálními měnami na čínských burzách poté, co minulý týden zakázala primární úpise mincí (ICO).

Do roku 2020 se v Asii zrodí zcela "zelené" město

9.září » Web4Trader
Do roku 2020 se v Asii zrodí zcela "zelené" město, které bude z energetického hlediska plně soběstačné díky geotermickým a fotovoltaickým zařízením v budovách, elektrickým dopravním prostředkům a tisícům stromů mezi stavbami a ulicemi.

Umělá inteligence může zvýšit výkon světové ekonomiky o 14 procent do roku 2030

7.září » Web4Trader
Díky umělé inteligenci se do roku 2030 zvýší světový hrubý domácí produkt o 14 procent, tedy o 15,7 bilionu dolarů (přes 400 milionů Kč). To je více než nynější HDP Číny a Indie dohromady. V dnešní rychle se měnící ekonomice tak umělá inteligence ...
Donald Trump - Americký obchodní magnát
Google - Vyhledávač a internetová reklamní agentura

Tato informační stránka o Gerd Altmann zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Gerd Altmann" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes