Luis Amaral

Related to

Evropské akcie v pátek oslabily, ztrátový byl i celý týden

7.October » investicniweb.cz
Evropské akcie v pátek mírně ztratily. Za horší čísla mohou slabší čísla z amerického trhu práce a ranní dramatický propad libry.

Pravidelný týdenní komentář k trhu

7.October » Atlantik.cz
První říjnový týden se investoři zaměřili na makroekonomické údaje z USA. Konkrétně hlavním sledovaným číslem byla páteční měsíční zaměstnanost. Ta dopadla celkově neutrálně. Samotné číslo +156tis. nových pracovních míst bylo mírně horší než očeká...

Co musíte ráno vědět (5. října)

4.October » investicniweb.cz
Jak se v úterý obchodovalo s akciemi v Evropě a za mořem, jak vypadá nový odhad růstu světové ekonomiky od MMF a jaký je příběh za bohatstvím Donalda Trumpa? To vše musíte ráno vědět.

Evropské akciové trhy v úterý uzavřely s výraznými zisky, Deutsche Bank se udržela v zelených číslech

4.October » investicniweb.cz
Evropské akcie v úterý posilovaly. Do centra pozornosti se po německém pondělním státním svátku opět dostala Deutsche Bank, výrazný vliv na obchodování měl ale také propad britské libry, která vůči dolaru klesla na 31leté minimum.

Pražská burza v úterý znovu rostla, dařilo se finančním titulům

4.October » investicniweb.cz
Pražská burza v úterý navázala na pondělní zisk, když si index PX připsal 0,75 % na 875,13 bodu. Nahoru burzu táhla Komerční banka, v negativním pásmu opět uzavřela likérka Stock Spirits.

Stock Spirits: Amaral je připraven navyšovat podíl

4.October » Peníze.cz
Luis Amaral, největší akcionář Stock Spirits (9,7 % podíl) v rozhovoru pro média řekl, že je připraven navýšit svůj podíl, pokud ce...

Luis Amaral je připraven navýšit svůj podíl v likérce Stock Spirits, pokud bude cena jejích akcií atraktivní

4.October » investicniweb.cz
Luis Amaral, největší akcionář likérky Stock Spirits, v rozhovoru pro média uvedl, že je připraven navýšit svůj podíl ve firmě, pokud cena jejích akcií bude atraktivní. V současnosti drží Amaral v likérce podíl 9,7 %.

Stock: Amaral je připraven navýšit svůj 9,7procentní podíl

4.October » Kurzy.cz
Luis Amaral, největší akcionář Stock Spiritu (9,7 % podíl) v rozhovoru pro média řekl, že je připraven navýšit svůj podíl, pokud cena bude atraktivní. Růst podílu významného akcionáře bývá vnímán pozitivně, nicméně Amaral zároveň vlastní společnos...

Stock Spirits: Amaral je připraven navyšovat podíl

4.October » Atlantik.cz
Luis Amaral, největší akcionář Stock Spirits (9,7 % podíl) v rozhovoru pro média řekl, že je připraven navýšit svůj podíl, pokud cena bude atraktivní. Růst podílu významného akcionáře bývá vnímán pozitivně, nicméně Amaral zároveň vlastní společnos...

Největší akcionář likérky Stock Spirits Group uvedl, že má prostor navýšit svůj podíl

3.October » Web4Trader
Luis Amaral, největší akcionář likérky Stock Spirits Group, v pátečním rozhovoru uvedl, že má prostor navýšit svůj podíl, pokud cena bude racionální a atraktivní.
UNIPETROL, a.s. - Chemický, farmaceutický, gumárenský a plastikářský průmysl
Angela Merkelová - Německá kancléřka
ČEZ, a.s. - Výroba a rozvod elektřiny, vody, plynu a páry

Tato informační stránka o Luis Amaral zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Luis Amaral" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2016 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes