Mariana Ambrožová

Vztahuje se k

Pořadatelé festivalu UNITED představili letošní účinkující

Například severoirská kapela Bluetree letos znovu vystoupí na festivalu UNITED ve Vsetíně. Přehlídka nabízí různé žánry křesťanské hudby, vystupují účinkující z tuzemska i zahraničí. Hudební programy doplňují přednášky a semináře.

Zástupci TV Noe se v Kanadě účastní kongresu organizace SIGNIS

20.června » Rádio Proglas
V kanadském Québeku do zítřka potrvá třídenní světový kongres katolického sdružení pro komunikaci SIGNIS. Mezi zástupci 150 katolických médií je i ředitel televize Noe otec Leoš Ryška, otec Marcel Puvák a filmový kritik Lukáš Jirsa.

Papež František pojede do Indie a Bangladéše zřejmě později oproti plánu

19.června » Rádio Proglas
Cesta papeže Františka do Indie a Bangladéše, původně ohlášena na závěr roku, se pravděpodobně o několik měsíců odloží. Podle arcibiskupa Bombaje kardinála Oswalda Gracia se protáhla jednání s tamní vládou o podrobnostech papežské návštěvy.

Z očekávaných událostí v pondělí 19. června

19.června » Rádio Proglas
Začínají rozhovory o vystoupení Velké Británie z Evropské unie, prezident Miloš Zeman se setká s odstupující ministryní školství, v Senátu připomenou památku generála Aloise Eliáše. V pondělí 19. června 2017 očekáváme také další události:

Papež se setkal s německou kancléřkou

17.června » Rádio Proglas
Papež František dnes před polednem přijal v apoštolském paláci ve Vatikánu německou kancléřku Angelu Merkelovou. Setkali se pošesté.

Anglikánský arcibiskup vyznamenal katolického biskupa z Afriky

14.června » Rádio Proglas
81letého emeritního biskupa z Jižního Súdánu Parida Tabana vyznamenal anglikánský arcibiskup z Canterbury Justin Welby (na snímku) cenou Huberta Waltra pro smíření a mezináboženskou spolupráci.

O šikaně nebo předsudcích byly studentské filmy festivalu AntiFETFest

14.června » Rádio Proglas
Tvůrčí týmy ze Základní školy profesora Švejcara a Gymnázia Thomase Manna uspěly v celopražském finále festivalu amatérských filmů AntiFETFest 2017. Několikaminutová díla zpracovávala téma rizikového chování mladých lidí.

Papež před návštěvou Janova pozdravil dlouhodobě nemocné děti

26.května » Rádio Proglas
Krátce před svou zítřejší cestou do severoitalského Janova pozdravil papež František prostřednictvím živého telefonického spojení s farním rádiem dlouhodobě nemocné děti v tamní nemocnici.

24. květen je dnem modliteb za křesťany v Číně

24.května » Rádio Proglas
Čínští katolíci dnes putovali k Panně Marii, Pomocnici křesťanů v Šešanu v Šanghaji. Papež František při nedělní promluvě před modlitbou Regina Coeli vyzval k duchovnímu spojení v modlitbách s čínskými křesťany.

Z očekávaných událostí v úterý 23. května

23.května » Rádio Proglas
Prezident Miloš Zeman odpoledne na Pražském hradě přijme poslance za hnutí ANO a kandidáta na ministra financí Ivana Pilného, který by v čele zmíněného resortu měl nahradit Andreje Babiše. V úterý 23. května očekáváme i další události:

Evangelický synod: Zajímejme se, komu dáme důvěru

20.května » Rádio Proglas
Podzimní volby do Poslanecké sněmovny i výběr nové hlavy státu začátkem příštího roku jsou příležitostí ovlivnit roli, kterou bude Česká republika hrát v následujících letech v evropské i světové politice – také tato slova zaznívají v prohlášení, ...

V Praze zasedá evangelický synod

19.května » Rádio Proglas
Hospodaření, změnám církevních zřízení a řádů, novému logu nebo volbám farářů pro různé úkoly se věnují delegáti 34. synodu Českobratrské církve evangelické. Třídenní jednání začalo v Praze včera.
Papež František - 266. papež katolické církve
Miloslav kardinál Vlk - Český katolický duchovní a teolog

Tato informační stránka o Mariana Ambrožová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Mariana Ambrožová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes