Mariana Ambrožová

Vztahuje se k

Volby v Německu a další očekávané události

24.září » Rádio Proglas
V Německu se konají volby do spolkového sněmu. Své poslance volí také obyvatelé Nového Zélandu a ve Francii se konají senátní volby. V neděli 24. září očekáváme také další události:

Východočeská Choceň hostila Misijní den

23.září » Rádio Proglas
Například na promítání filmů o Bangladéši mohli zavítat účastníci dnešního Misijního dne ve východočeské Chocni. Program tam vyvrcholil mší svatou s přijetím nových členů Papežského misijního díla dětí.

Mezi slovy: Po stopách brněnských Kamenů zmizelých

22.září » Rádio Proglas
Pozlacené dlažební kostky v ulicích procházejícím připomínají jména, osoby a osudy lidí, kteří zemřeli za druhé světové války. Kameny zmizelých do chodníků pokládají příbuzní obětí, noví nájemníci domů nebo členové různých spolků a komunit.

Únosci propustili salesiána Toma Uzhunnalila na svobodu

13.září » Rádio Proglas
Indický salesián pater Tom Uzhunnalil, kterého v březnu 2016 v Jemenu unesli radikálové, byl po 18 měsících propuštěn na svobodu. Nyní už je v Indii. Informují o tom weby catholicnewsagency nebo catholicherald.

Na řešení podvýživy malých dětí se zaměřuje charita ve Venezuele

12.září » Rádio Proglas
Především u dětí mladších pěti let se venezuelská Charita snaží řešit problém podvýživy. Ve spolupráci s tamní biskupskou konferencí letos v únoru Charita rozšířila humanitární program do nejchudších regionů země.

Papežská nadace posílá peníze pro nemocnici v Sýrii

8.září » Rádio Proglas
Papežská nadace Církev v nouzi vyčlenila čtvrt milionu euro na pomoc nemocnici St. Louis v západní části Aleppa v Sýrii.

Papež František je na cestě za oceán

6.září » Rádio Proglas
Hodinu před polednem nastoupil papež František do letadla a zahájil tak svou 20. apoštolskou cestu. Krátce před půlnocí středoevropského času je očekáván v latinskoamerické Kolumbii.

Cesta papeže do Kolumbie i další očekávané události

6.září » Rádio Proglas
Papež František odjíždí do Kolumbie. Cesta do této latinskoamerické země bude jeho 20. apoštolskou návštěvou. Ve středu 6. září očekáváme i další události:

Iniciativa Adopce srdce pomohla tisícům dětí

5.září » Rádio Proglas
Na Matku Terezu jako na patronku svého díla vzpomněli dnes v Poznani i příznivci projektu Adopce srdce. (foto ilustrační)

Pořadatelé festivalu: Nenahraditelný není UNITED, ale Ježíš Kristus

24.srpna » Rádio Proglas
Modlitba, duchovní slovo a křesťanská hudba – takový byl začátek festivalu UNITED, který po sedmé hostí Vsetín. Program pro stovky mladých z celé republiky i rodiny s dětmi tentokrát zaštiťuje heslo „Nenahraditelný.“

Kardinal Parolin se na závěr návštěvy Ruska setkal s Vladimirem Putinem

23.srpna » Rádio Proglas
Vatikánský státní sekretář Pietro Parolin, který od pondělí pobývá v Rusku, se dnes setkal s tamním prezidentem Vladimirem Putinem.

Mini kulturní středisko na kolech se v Kampale zaměřuje na děti ulice

18.srpna » Rádio Proglas
Třicetiletý humanitární pracovník z Itálie a Uganďanka zahájili v Kampale projekt Matatart zaměřený na tamní děti ulice. Jeho cílem je podporovat u mladých lidí cit pro umění.
Papež František - 266. papež katolické církve
Miloslav kardinál Vlk - Český katolický duchovní a teolog

Tato informační stránka o Mariana Ambrožová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Mariana Ambrožová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes