Mariana Ambrožová

Vztahuje se k

Studenti v Brně diskutují o současných společenských otázkách

26.července » Rádio Proglas
Téma migrace, ovlivňování médií a důvěryhodnosti informací, nízké volební účasti mladých lidí a dalším oblastem se věnuje na 300 studentů ze 40 evropských zemí, kteří do neděle pobývají v Brně. (foto je ilustrační)

Nový web informuje o řádech i českých klášterech

25.července » Rádio Proglas
Kláštery jako cíl výletů nebo seznámení s historií představuje web Klášterní stezky. (Foto ilustrační)

Přátelé hledají aktuální pobyt manželky zesnulého čínského disidenta

22.července » Rádio Proglas
Agentura AsiaNews informuje o pohřešování manželky zemřelého čínského disidenta a držitele Nobelovy ceny míru Liu Sia-poa. Podle jejích přátel je zřejmě držena pod policejním dohledem v provincii Jün-nan.

Dobrovolnická brigáda předchází Festivalu židovské kultury v Holešově

19.července » Rádio Proglas
Osm dobrovolníků z Běloruska, Číny, Slovenska, Německa, Koreje a Španělska zahájilo úklid židovského hřbitova v Holešově na Kroměřížsku. Projekt je doprovodným programem nadcházejícího Festivalu židovské kultury Ha-Makom.

Zemřel držitel Nobelovy ceny míru Liou Siao-po

13.července » Rádio Proglas
Zemřel čínský disident, básník a držitel Nobelovy ceny za mír Liou Siao-po. 61 letý politický vězeň a lidskoprávní aktivista byl koncem června podmínečně propuštěn z vězení vzhledem k pokročilé fázi rakoviny jater, kterou trpěl.

Benedikt XVI. daroval polskému muzeu památky spojené s Janem Pavlem II.

12.července » Rádio Proglas
Včera, symbolicky v den svátku svatého Benedikta, patrona Evropy přibyly v rodném domě svatého Jana Pavla II. v polských Wadovicích předměty, které do tamního muzea věnoval emeritní papež Benedikt XVI.

Setkání mládeže v Olomouci se zúčastní i vatikánský pozorovatel

11.července » Rádio Proglas
Na Celostátní setkání mládeže, které v Olomouci začíná 15. srpna, se zatím přihlásilo na šest tisíc lidí. Pořadatelé předpokládají, že skutečný počet účastníků by mohl být ještě o tisícovku vyšší.

Piaristická mládež ze zemí střední Evropy přijela do Strážnice

3.července » Rádio Proglas
V jihomoravské Strážnici začíná týdenní Mezinárodní setkání piaristické mládeže. Zástupci piaristických škol a farností střední Evropy se na tomto místě scházejí po pěti letech.

Pořadatelé festivalu UNITED představili letošní účinkující

22.června » Rádio Proglas
Například severoirská kapela Bluetree letos znovu vystoupí na festivalu UNITED ve Vsetíně. Přehlídka nabízí různé žánry křesťanské hudby, vystupují účinkující z tuzemska i zahraničí. Hudební programy doplňují přednášky a semináře.

Zástupci TV Noe se v Kanadě účastní kongresu organizace SIGNIS

20.června » Rádio Proglas
V kanadském Québeku do zítřka potrvá třídenní světový kongres katolického sdružení pro komunikaci SIGNIS. Mezi zástupci 150 katolických médií je i ředitel televize Noe otec Leoš Ryška, otec Marcel Puvák a filmový kritik Lukáš Jirsa.

Papež František pojede do Indie a Bangladéše zřejmě později oproti plánu

19.června » Rádio Proglas
Cesta papeže Františka do Indie a Bangladéše, původně ohlášena na závěr roku, se pravděpodobně o několik měsíců odloží. Podle arcibiskupa Bombaje kardinála Oswalda Gracia se protáhla jednání s tamní vládou o podrobnostech papežské návštěvy.

Z očekávaných událostí v pondělí 19. června

19.června » Rádio Proglas
Začínají rozhovory o vystoupení Velké Británie z Evropské unie, prezident Miloš Zeman se setká s odstupující ministryní školství, v Senátu připomenou památku generála Aloise Eliáše. V pondělí 19. června 2017 očekáváme také další události:
Papež František - 266. papež katolické církve
Miloslav kardinál Vlk - Český katolický duchovní a teolog

Tato informační stránka o Mariana Ambrožová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Mariana Ambrožová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes