Chris Amon

Vztahuje se k

Ve Spa se opět řeší otázka vyjíždění z trati, mění se některé pasáže

25.srpna » F1News.cz
Trať ve Spa Francorchamps má několik úseků, které pořád zůstávají "výzvou pro pravé muže" jak je nazval nedávno zesnulý Chris Amon. Pravda, od jeho dob se hodně změnily a hlavně kolem obrubníků ve slavných pasážích se vedly velké debaty.

V co věří Fernando Alonso? A jakou roli v tom hraje Valentino Rossi?

22.srpna » F1News.cz
Když nedávno zesnulý Chris Amon uvedl, že se po 15 letech cítil unavený, absolvoval pouhou třetinu Grand Prix toho počtu, který má na svém kontě Fernando Alonso. A Španěl rozhodně ještě nehodlá končit.

Foto: Chris Amon 1943 – 2016

4.srpna » GPF1.cz
3. srpna ve věku třiasedmdesáti let zemřel bývalý pilot formule 1 Chris Amon. Během svého účinkování v královně motorsportu působil i u Ferrari. Následující fotografie shrnují jeho kariéru. Čtěte dále: Foto: Vzpomínka na Julese Bianchiho ... - čti...

Jak jsem potkal Schumachery. Koho pomohl Michael formovat?

4.srpna » F1News.cz
Formule 1 se poznenáhlu stává kolbištěm juniorů a Max Verstappen ve svých osmnácti letech už je pomalu přestárlým. Nováčci vstupují do světa rychlých kol, třebaže jen jako testpiloti v letech, nad kterým by se zesnulý Chris Amon musel červenat.

Jak jsem potkal Schumachery. Nikita Mazepin hovoří o své kariéře a snech

3.srpna » F1News.cz
Formule 1 se poznenáhlu stává kolbištěm juniorů a Max Verstappen ve svých osmnácti letech už je pomalu přestárlým. Nováčci vstupují do světa rychlých kol, třebaže jen jako testpiloti v letech, nad kterým by se zesnulý Chris Amon musel červenat.

Zemřel věčný smolař F1 Chris Amon, podrobná kariéra + VIDEO

3.srpna » F1News.cz
Fanoušci, kteří se vlomili do světa F1 v 70. letech, musejí přijímat smutnou skutečnost, že tehdejší startovní pole se tenčí. Dnes se k těm, kteří odešli za svými kolegy, přidal i "věčný smolar" Chris Amon.

Zemřela legenda a největší smolař v historii formule jedna

3.srpna » Sport.cz
Ve věku 73 let zemřel bývalý pilot formule 1 Chris Amon, který patřil k největším smolařům v historii královské motoristické třídy. Byť během čtrnáctileté kariéry patřil k nejlepším, nikdy se mu nepodařilo vyhrát. Velkých cen přitom absolvoval 96....

Zemřel Novozélanďan Amon, jeden z největších smolařů historie F1

3.srpna » iDNES.cz
"Kdyby se stal hrobníkem, lidé by přestali umírat," komentoval jednou bývalý světový šampion Mario Andretti marnou snahu Chrise Amona vyhrát v kariéře aspoň jeden závod formule 1. Jeden z největších smolařů historie královské motoristické třídy ny...

Zemřel novozélandský smolař formule 1 Amon

3.srpna » Deník.cz
Wellington (Nový Zéland) - Ve věku 73 let zemřel bývalý pilot formule 1 Chris Amon, který patřil k největším smolařům v historii královské motoristické třídy. Byť během čtrnáctileté kariéry patřil k nejlepším, nikdy se mu nepodařilo vyhrát. Velkýc...

Zemřel Chris Amon, nejlepší závodník bez vítězství ve velké ceně

3.srpna » SvětFormule.cz
Svět opustil závodník Chris Amon, o kterém Mario Andretti prohlásil, že je takový smolař, že kdyby se stal majitelem pohřebnictví, lidé by přestali umírat. Bylo mu 73 let.
James Hunt - Bývalý britský pilot Formule 1

Tato informační stránka o Chris Amon zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Chris Amon" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2016 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes