Lily Ana

Vztahuje se k

Trailer #1: The Bad Batch (2017) – Sama proti kanibalům

18.února » NaFilmu.cz
Americká režisérka íránského původu Ana Lily Amirpour upoutala pozornost už svým debutem Sama nocí tmou, který sama popisuje jako íránský upíří spaghetti western. V tomto roce vstoupí do kin její další snímek The Bad Batch. Romantický hororový thr...

Jason Momoa a Keanu Reeves si v debutovém traileru jako členové gangu kanibalů brousí nože na krásnou dívku

15.února » Filmkult
První trailer ke snímku Bad Batch nabízí pohled do nehostinného koutu v Texasu, kde probíhají věci, o kterých je lepší nevědět.

Keanu Reeves a Jason Momoa si v debutovém traileru jako členové gangu kanibalů brousí nože na krásnou dívku

15.února » Filmkult
První trailer ke snímku Bad Batch nabízí pohled do nehostinného koutu v Texasu, kde probíhají věci, o kterých je lepší nevědět.

Benátky 2016: Kdo si odnesl Zlatého lva a další ocenění?

12.září » Kinobox.cz
Festivalová porota s režisérem Samem Mendesem v čele rozhodla v sobotu večer o držiteli Zlatého lva na 73. ročníku festivalu v italských Benátkách. Hlavní cenu nejstarší filmové přehlídky světa převzal filipínský režisér Lav Diaz za černobílé a...

Festival v Benátkách vyhrál čtyřhodinový černobílý film z Filipín, režisér se inspiroval Tolstým

10.září » Kultura.iHNed.cz
V sobotu večer byly vyhlášeny ceny na festivalu v Benátkách. Nejlepší film podle poroty natočil filipínský rodák Lav Diaz. Jeho snímek trvá téměř čtyři hodiny, je černobílý a volně vychází z povídky Lva Nikolajeviče Tolstého přesazené do současnosti.
David Grossman - Izraelský spisovatel a esejista

Tato informační stránka o Lily Ana zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Lily Ana" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes