Jiří Anděl

Vztahuje se k

Děčín odmítl dotaci na opravu školy, nelíbí se mu rekuperace

19.února » Děčínský deník
Děčín – Původně plánoval Děčín zateplit a opravit školu a školku v Bynově s pomocí dotace, která měla pokrýt velkou část nákladů. Nakonec ji ale zastupitelé odmítli a Děčín si školu i školku opraví ze svého.

Folknářská spojka: Jsou tři varianty

Děčín – Kudy povede v Děčíně Folknářská spojka? Ředitelství silnic a dálnic předložilo dokumentaci ke třem variantám spojky, která má odvést hustou dopravu mimo severovýchodní okraj Děčína.

Prodané Maxičky? Smlouva ještě stále není podepsaná

Děčín – Ač se kupec hotelového areálu na děčínských Maxičkách našel již v srpnu loňského roku, prodej se zatím nepodařilo dotáhnout do úspěšného konce.

Prodané Maxičky? Smlouva ještě stále není podepsaná

Děčín – Ač se kupec hotelového areálu na děčínských Maxičkách našel již v srpnu loňského roku, prodej se zatím nepodařilo dotáhnout do úspěšného konce.

1. mistrovství České republiky v mas-wrestlingu

(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/en_GB/sdk.js#xfbml=1&version=v2.7";fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(do...

Rozpočet Děčína na rok 2017 má být ve schodku 48 milionů

20.prosince » Děčínský deník
Děčín – Růst příjmů i výdajů v desítkách milionů korun, zároveň velké investice. Takové jsou základní obrysy rozpočtu Děčína na příští rok, který by měl být podle návrhu téměř padesát milionů v minusu.

Děčín nechal postavit nové hřiště, stojí ale moc blízko vysokého napětí

29.listopadu » iDNES.cz
V rámci revitalizace sídliště Březiny nechalo město Děčín postavit nové dětské hřiště. Nejspíš ho ale bude muset odstranit. Vzniklo totiž v těsné blízkosti trafostanice a jeho oplocení je moc blízko vedení vysokého napětí. Další články k tématu: D...

Děčín nechal postavit nové hřiště, stojí ale moc blízko vysokého napětí

29.listopadu » iRegiony Impuls
V rámci revitalizace sídliště Březiny nechalo město Děčín postavit nové dětské hřiště. Nejspíš ho ale bude muset odstranit. Vzniklo totiž v těsné blízkosti trafostanice a jeho oplocení je moc blízko vedení vysokého napětí.

Děčín si půjčí 100 milionů na obnovu majetku. Opozici se to nelíbí

24.listopadu » Děčínský deník
Děčín – O sto milionů by mohlo být již příští rok vyšší zadlužení Děčína. Zastupitelé totiž ve čtvrtek souhlasili s přijetím stomilionového úvěru, který bude město investovat do svého majetku. Kdo peníze městu poskytne, není jasné.

Dětské hřiště u transformátoru: Chyboval projektant?

23.listopadu » Děčínský deník
Děčín – Pokud bude město muset hřiště postavené v těsném sousedství trafostanice v Březinách stěhovat, bude vymáhat škodu po tom, kdo ji zavinil. Zatím ale není jasné, kdo to je.

Děčín chystá rozpočet se schodkem 150 milionů, chce investovat

9.listopadu » Děčínský deník
Děčín – Na první pohled obří schodek městského rozpočtu chystá Děčín. Peníze chce investovat především do projektů, které v dalších letech přinesou úspory.

Děčín znovu uvažuje o lanovce přes Labe. Rozhodnou o ní obyvatelé

29.října » iRegiony Impuls
Turistický ruch v Děčíně by mohla v budoucnu oživit lanovka z jednoho břehu Labe na druhý. Vedla by z podzámčí na Pastýřskou stěnu. Zda se ale bude stavět, není zatím jasné. Hrubé odhady nákladů činí až 90 milionů korun.

Tato informační stránka o Jiří Anděl zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jiří Anděl" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes