Jiří Anděl

Vztahuje se k

1. mistrovství České republiky v mas-wrestlingu

(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/en_GB/sdk.js#xfbml=1&version=v2.7";fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(do...

Rozpočet Děčína na rok 2017 má být ve schodku 48 milionů

20.prosince » Děčínský deník
Děčín – Růst příjmů i výdajů v desítkách milionů korun, zároveň velké investice. Takové jsou základní obrysy rozpočtu Děčína na příští rok, který by měl být podle návrhu téměř padesát milionů v minusu.

Děčín nechal postavit nové hřiště, stojí ale moc blízko vysokého napětí

29.listopadu » iDNES.cz
V rámci revitalizace sídliště Březiny nechalo město Děčín postavit nové dětské hřiště. Nejspíš ho ale bude muset odstranit. Vzniklo totiž v těsné blízkosti trafostanice a jeho oplocení je moc blízko vedení vysokého napětí. Další články k tématu: D...

Děčín nechal postavit nové hřiště, stojí ale moc blízko vysokého napětí

29.listopadu » iRegiony Impuls
V rámci revitalizace sídliště Březiny nechalo město Děčín postavit nové dětské hřiště. Nejspíš ho ale bude muset odstranit. Vzniklo totiž v těsné blízkosti trafostanice a jeho oplocení je moc blízko vedení vysokého napětí.

Děčín si půjčí 100 milionů na obnovu majetku. Opozici se to nelíbí

24.listopadu » Děčínský deník
Děčín – O sto milionů by mohlo být již příští rok vyšší zadlužení Děčína. Zastupitelé totiž ve čtvrtek souhlasili s přijetím stomilionového úvěru, který bude město investovat do svého majetku. Kdo peníze městu poskytne, není jasné.

Dětské hřiště u transformátoru: Chyboval projektant?

23.listopadu » Děčínský deník
Děčín – Pokud bude město muset hřiště postavené v těsném sousedství trafostanice v Březinách stěhovat, bude vymáhat škodu po tom, kdo ji zavinil. Zatím ale není jasné, kdo to je.

Děčín chystá rozpočet se schodkem 150 milionů, chce investovat

9.listopadu » Děčínský deník
Děčín – Na první pohled obří schodek městského rozpočtu chystá Děčín. Peníze chce investovat především do projektů, které v dalších letech přinesou úspory.

Děčín znovu uvažuje o lanovce přes Labe. Rozhodnou o ní obyvatelé

29.října » iRegiony Impuls
Turistický ruch v Děčíně by mohla v budoucnu oživit lanovka z jednoho břehu Labe na druhý. Vedla by z podzámčí na Pastýřskou stěnu. Zda se ale bude stavět, není zatím jasné. Hrubé odhady nákladů činí až 90 milionů korun.

Děčín znovu uvažuje o lanovce přes Labe. Rozhodnou o ní obyvatelé

29.října » iDNES.cz
Turistický ruch v Děčíně by mohla v budoucnu oživit lanovka z jednoho břehu Labe na druhý. Vedla by z podzámčí na Pastýřskou stěnu. Zda se ale bude stavět, není zatím jasné. Hrubé odhady nákladů činí až 90 milionů korun. Další články k tématu: Lan...

Lanovka by Děčínu prospěla, tvrdí pracovní skupina

22.října » Děčínský deník
Děčín – Až více než půl kilometru dlouhá lanová dráha by se mohla pnout nad Děčínem. Její stavbu doporučila pracovní komise, která se záměrem na výstavbu lanovky zabývala přibližně půl roku.

Rada města vzala na vědomí závěrečnou zprávu pracovní skupiny „Lanovka“

20.října » Děčín
Vedení radnice se rozhodlo ke zveřejnění zprávy, aby se občané mohli s jejími závěry seznámit. Zda nakonec k výstavbě turistické atrakce dojde, bude jasné až po důkladném prostudování všech aspektů. S nápadem vybudovat lanovku na Pastýřskou stěnu ...

HLASUJTE: Děčínský magistrát bude mít značky na přání

13.října » Děčínský deník
Děčín – Již příští týden vyjedou auta děčínského magistrátu a městské policie do ulic s novými značkami. Úřad je totiž nechá osadit takzvanými značkami na přání, kdy si majitel může sám určit podobu registrační značky auta.

Tato informační stránka o Jiří Anděl zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jiří Anděl" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes