Romana Anděrová

Vztahuje se k

Lamy jsou jak děti!

24.února » Aha!
Dvě mláďata lam guanako dovádějí v pražské zoo. Jejich hrátky ani »pusinkování« ale rozhodně nejsou samoúčelné.

Exotický krasavec pluje po Vltavě!

9.února » Aha!
Pestrobarevné překvapení na Vltavě! Na hladině řeky v pražském Braníku se zabydlel mezi obyčejnými kachnami sameček exotické kachničky mandarínské.

Goriláček Ajabu: Jejda, vždyť mě roztrhnete!

7.února » Aha!
Malý gorilí sameček Ajabu je v pražské zoo na roztrhání. O prcka se přetahoval s jeho mámou Shindou šestiletý nevlastní bráška Kiburi. Chtěl si s ním nejspíš hrát.

Otužilá moucha bez křídel: Běhá po sněhu jakoby se nechumelilo!

25.ledna » Aha!
Hubené nožičky, na těle žádný tuk ani sval, přesto si to vesele štráduje po sněhových závějích. Vypadá jako pavouk, ale není. Venku mráz a po šumavském Boubíně si spokojeně běhá jakoby se nechumelilo pavoučnice sněžná, otužilá moucha bez křídel.

Gorilí samec Richard dnes v pražské zoo slaví 25. narozeniny: Otec 6 mláďat miluje jídlo!

9.listopadu » Aha!
Všechno nejlepší, Richarde! Stříbrohřbetý samec gorily nížinné, otec první české gorilky Moji (11) a dalších pěti synů, dnes v pražské zoo slaví 25. narozeniny. Čeká na něj velký dort plný vitaminů.

Psi pralesní v pražské zoo: Vynesli čtyřčata z nory!

28.října » Aha!
Roztomilá čtyřčata vyvedli v těchto dnech poprvé z nory psi pralesní v pražské zoo. Máma je stále kojí, ale ve všem ostatním jí s péčí o potomky pomáhá i svědomitý otec.

Stromoví akrobaté skotačí v pražské zoo: Chápani se jistí pátou »rukou«!

8.září » Aha!
Stromoví akrobaté, opice s pátou »rukou«, tedy s nejdokonaleji chápavým ocasem na světě – to jsou chápani středoameričtí. Neuvěřitelnými kousky ve větvích stromů baví návštěvníky pražské zoo.

Žirafa má jazyk místo vidličky!

26.srpna » Aha!
Kdo ho má delší? Malá žirafka Zarafa v Brněnské zoo si zvědavě poměřovala jazýček s tetou Tabitou. A nejde jen o délku.

Na Šumavě žije asi 80 rysů ostrovidů!

11.srpna » Aha!
Rysové Ctirad a Kika a rysice Kubička a Tessa se zabydleli na Česko-německo-rakouském pomezí. Jsou členy velké rysí »rodiny«, která podle zoologů čítá 60 až 80 jedinců.

To je pravá »opičí« láska!

18.července » Aha!
Co je tíha »opičí« lásky, vědí moc dobře matky poloopic lemurů kata v plzeňské zoo. Jejich potomci po nich šplhají jako po liáně.

Dojemné video: Sloní mládě se ukrývá pod maminkou!

22.dubna » Aha!
Přes sloní ochranku nikdo neprojde. Mládě, které se v pražské zoo narodilo před dvěma týdny, máma Janita a teta Tamara ostře hlídají. Neustále se ho snaží držet mezi sebou nebo pod sebou. Nejbezpečnější místo pro sloní mládě je pod matčiným břichem.

Tato informační stránka o Romana Anděrová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Romana Anděrová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes