Romana Anděrová

Vztahuje se k

Šimpanzí ruka jako lidská

12.února » Aha!
Šikovné, silné a dá se říct i pěstěné prstíky mají šimpanzi v plzeňské zoo. Jejich ruce se lidským nejen podobají, ale dokážou s nimi dělat stejné věci, mnohdy i více, jelikož je mají podstatně silnější.

Vydří rodinka z pražské zoo v akci: Nemáte někdo rybu?

2.ledna » Aha!
Veselá vydří rodinka, která je chloubou pražské zoo, si užívá v pavilonu Indonéská džungle. Ve schopnosti být spolu a radovat se ze života mohou být lidem inspirací.

Lvi indičtí v pražské zoo měli sportovní den: Protahovali se a boxovali

17.prosince » Aha!
Lvi indičtí si v pražské zoo, třebaže už nejsou koťata, uspořádali hravý sportovní den. S nebývalou náruživostí předvedli jógu, kopanou, plážový volejbal i box.

Pětirucí šikulové z pražské zoo: Jak se chápan chápe dobrot?

3.listopadu » Aha!
Chápani jsou stromoví akrobaté s »pěti rukama« a využívají toho i při hodování. Milují mladé svěží plody a lístky. Kvůli takové dobrotě se pověsí hlavou dolů. Nevěříte? Vydejte se třeba do pražské zoo a uvidíte.

Ochlazování slůněte Rudiho: Nejlepší sprcha je písečná!

6.července » Aha!
Písečná sprcha, to je blaho. A pro devítiměsíční slůně Rudiho v pražské zoo také veliká legrace. Při této hře se sloní benjamínek také učí, jak se ochladit a udržovat správnou hygienu. V tomhle vedru ideální zábava.

Gorilí hádka v pražské zoo: Dej sem lano, nebo tě přetrhnu!

16.června » Aha!
Není každý den posvícení ani v gorilím světě. Přesvědčil se o tom v pražské zoo i goriláček Nuru (4), když se s ním ve venkovní expozici pustila do křížku teta Bikira (21).

Klokan skokan: Ocas je moje kormidlo!

10.května » Aha!
V zimě jim to »klouže« a nesmí ven. Teď si už v pražské zoo užívají, milují sluníčko a čerstvou trávu. K snědku. Jó klokan, ten se má... Stoličku k odpočinku a kormidlo pro dlouhé skoky má stále při sobě. Všechno zařídí jeho multifunkční ocas.

Lamy jsou jak děti!

24.února » Aha!
Dvě mláďata lam guanako dovádějí v pražské zoo. Jejich hrátky ani »pusinkování« ale rozhodně nejsou samoúčelné.

Exotický krasavec pluje po Vltavě!

9.února » Aha!
Pestrobarevné překvapení na Vltavě! Na hladině řeky v pražském Braníku se zabydlel mezi obyčejnými kachnami sameček exotické kachničky mandarínské.

Goriláček Ajabu: Jejda, vždyť mě roztrhnete!

7.února » Aha!
Malý gorilí sameček Ajabu je v pražské zoo na roztrhání. O prcka se přetahoval s jeho mámou Shindou šestiletý nevlastní bráška Kiburi. Chtěl si s ním nejspíš hrát.

Otužilá moucha bez křídel: Běhá po sněhu jakoby se nechumelilo!

25.ledna » Aha!
Hubené nožičky, na těle žádný tuk ani sval, přesto si to vesele štráduje po sněhových závějích. Vypadá jako pavouk, ale není. Venku mráz a po šumavském Boubíně si spokojeně běhá jakoby se nechumelilo pavoučnice sněžná, otužilá moucha bez křídel.

Tato informační stránka o Romana Anděrová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Romana Anděrová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes