Nato Anders

Vztahuje se k

Bývalý generální tajemník NATO vyzval Západ, aby vybavil Ukrajinu „systémy obrany“

Bývalý tajemník NATO Anders Fogh Rasmussen vyzval Západ, aby vybavil Ukrajinu „obrannými systémy“, především „systémy komunikace a spojů“, aby upevnil obranyschopnost republiky.

Bývalý šéf NATO má obavy, že Putin vyhraje studenou válku

30.července » ČeskoAkutálně.cz
Jsou obavy na místě? Příspěvek Bývalý šéf NATO má obavy, že Putin vyhraje studenou válku pochází z ČeskoAktuálně.cz

Bývalý generální tajemník NATO obvinil EU z šíření „dezinformací“ o amerických sankcích

Bývalý generální tajemník NATO Anders Fogh Rasmussen se na stránkách listu Financial Times pokusil vysvětlit údajný „pravý cíl“ amerických zákonodárců, kteří schválili nové sankce proti Rusku.

Stoltenberg o vstupu Ukrajiny do NATO: Aliance nechala otevřené dveře

NATO nechala otevřené dveře pro členství Ukrajiny, avšak Kyjev má sám schválit rozhodnutí, přeje-li si členství v alianci, řekla náměstkyně generálního tajemníka této organizace Rose Gottemoellerová.

Rasmussen vyzval k novým sankcím proti Rusku

Bývalý generální tajemník NATO Anders Fogh Rasmussen v interview pro RIA Novosti prohlásil, že je třeba projednat zavedení nových sankcí proti Rusku kvůli situaci na Ukrajině.

Protiruské sankce udělali Putina silnějším, tvrdí bývalý generální tajemník NATO

Sankce Západu proti RF udělaly „nezáměrně“ ruského prezidenta Vladimira Putina ještě silnějším, prohlásil bývalý generální tajemník NATO Anders Fogh Rasmussen.

Rasmussen nevyloučil uznání Krymu jako „svobodného útvaru“

Bývalý generální tajemník NATO Anders Fogh Rasmussen nevyloučil uznání v budoucnu Krymu jako „svobodného útvaru“.

Něco tu hodně smrdí

13.listopadu » Nová republika
Tereza Spencerová 14. 11. 2016 LiterárníNoviny Ačkoli se to tak při pohledu z české kotliny jevit nemusí, na Západ (ale vlastně všemi směry) od našich hranic se čím dál víc začíná přemýšlet o tom, zda má „Západ“ budoucnost, a pokud ano, tak jakou....

Průbojná demokracie

Bývalý generální tajemník NATO Anders Fogh Rasmussen prohlásil, že nezávisle na výsledcích voleb prezidenta USA by mělo vedení země aktivněji zasahovat do řešení světových konfliktů.

Bývalý generální tajemník NATO vyzval USA, aby se staly světovým četníkem

Bývalý generální tajemník NATO Anders Fogh Rasmussen prohlásil, že nezávisle na výsledcích voleb prezidenta USA by mělo vedení země aktivněji zasahovat do řešení světových konfliktů.

Bývalý generální tajemník NATO vyzval USA, aby se staly „světovým četníkem“

Bývalý generální tajemník NATO Anders Fogh Rasmussen vyzval USA, aby se staly „světovým četníkem”, aby mohly „za sebou vést svobodný svět” a stát proti Rusku.

Potřebujeme světového četníka?

22.srpna » Právo
Bývalý generální tajemník NATO Anders Fogh Rasmussen zkritizoval amerického prezidenta Obamu za jeho nechuť zapojovat se do boje proti tyranii a útlaku ve světě, což vytváří vakuum, ze kterého těží nepřátelé Západu, konkrétně pak jmenoval ruského ...
Ed Davis - Boston police Commissioner
Valentina Matvijenková - Ruská politička
Martin Dempsey - Generál

Tato informační stránka o Nato Anders zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Nato Anders" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes